Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

pát led 16, 2009 1:35 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

zdravim,
takze sa tu pokusim cez MS davat svoje nazory a tipy
na zaciatok uvodne kecy:
hrajem strasne vela zapasov, takze mi staci aj 60% uspesnost tipov, kto chce vyberat, bude mat moznost
tipovany vysledok si robim kvoli tomu aby som lepsie odhadol u/o pripadne hc, nic ine za tym nie je
vysledky pripravy, ktore som zohnal su vo fore v citanicku
dnes vecer idem do osijeku, kde budem vidiet prve 3 dni nasej skupiny live, ale na druhej strane neda sa tam sledovat livestream ihf :-( na ostatne zapasy, takze by som privital komenty priebehu, kto to uvidi live
a este by som chcel urobit malu reklamu bet-at-home. vyhral som totiz u nich v sutazi 4 listky na toto MS, takze mi urobili super radost (sa ospravedlnujem adminovi)
neviem ci budem stihat pisat aj stavkove, ale na nete sa tie kurzy dufam nebudu velmi lisit


dnes otvaraci zapas
Cro-kor
domaci samozrejme favorit na titul, balic sa uzdravil aj ked sa vraj bude setrit iba na dolezite zapasy, (na lavicke on ale nevydrzi, tak som zvedavy). korea hrala na OH v lete uplne vyrovnane zapasy s europskymi muzstvami,porazila dansko aj island
obe muzstva mam zafixovane ako under, aj ked cro hrali v priprave hodne vysoke vysledky neverim, ze bude vela brejkov, podla mna nervozny 1. zapas, ktory bude tesnejsi ako sa vseobecne predpoklada
domaci su schopni vyhrat aj o 15 ale to by sa museli sustredit 60 min. co oni velmi nevedia.
moje tipy under 57 (fonbet) a korea +7,5 pinny
tip na vysledok 30-24
2xOK


Naposledy upravil sipo dne ned led 18, 2009 8:47 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 16, 2009 3:02 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

slovensko - arg
nasi v priprave strasne aj v kvalde na eur, ale vraj sa zacinaju davat dokopy. podstatne je, ze su vsetci zdravi. tahuni budu valo a kukucka. slabina je urcite pivot a obrana. arg bez komentu ako druhy z ameriky.
nasi dufam vyhraju (aj ked mam za velmi malo prve vysoke kurzy na arg) ale nebudu to mat lahke. arg boli dlhorocne under muzstvo, v priprave 2x under a raz megaover s portugalskom. verim, ze zajtra sa sustredia znova na obranu a urobia z toho vyrovnany zapas. cakam dost technickych chyb nervozitu. stochl na nasej strane urcite zachyta slusne takze sa crta podla mna under

tipy under 56,5 a arg hc +5,5
tip na vysledok 29-25
2xOK

fra-rom
fra spolu s domacimi najvacsi favoriti na titul + podla mna zamiesa karty este espana. rumuni v priprave nic moc, ale vzdy over. napriek tomu, ze fra maju najlepsiu obranu na svete, tak tu hrajem over. dovod je ich vystupenie v prvych zapasoch na poslednych 2 velkych turnajoch na ME s nasimi a OH s brazil oba zapasy over 60. proste kalkulujem s tym ze to zasa zoberu vlazne a teda bude prestrelka + hrajem velmi slusny hc na rom.
takze over 55,5 a hc rom+6,5
tip na vysledok 31-28
2xKO

spanielsko -kuwait
mam zahrany under 57,5 ale uz som mu prestal verit. sice budu hrat podla mna spanieli under ale teraz im to nasolia z brejkov. inak bookie podla mna absolutne presne vypisali kurzy na tento zapas, takze no bet.
tip na vysledok 40-18

polsko -alzir
poliaci sa znova v priprave rozstrielali a vyzeraju na over muzstvo. alzir 3.africke muzstvo a teda kvalitou inde. podla mna ich poliaci v pohode rozstrielaju a navyse ich vytiahnu na over, hoci alzir nezvykne davat vela golov
tipy over 55,5 a hc polsko -10,5 [color=red]oprava hc by som nehral som sa ustrelil pri inom muzstve
tip na vysledok 35-24[/color] OK

nemecko-rusko
ani jedno z "velkych" muzstiev v priprave neoslnilo, hlavne nemecky vyprask od spanielov sa necakal. rusko dostalo 2x od chorvatov. pre mna absolutne vyrovnany zapas. stihol som hrat rusko v slusnom kurze a cakam podobne ako na OH vysledok okolo 24-24

tipy under 55,5 a neprehra ruska
tip na vysledok 26-26
2xOK

maced-tunis
macedonci hrali v priprave s druhotriednymi muzstvami a ani to nie velmi dobre. maju to postavene na 1 hracovi a to uz dnes podla mna nestaci.
tunis v priprave porazil koho mal a prehral s lepsimi muzstvami, kazdopadne vyhra nad islandom tesny zapas so srbskom sa javia lepsie vysledky ako madedonci. obaja hrali vysoke vysledky, a cakam od nich over pocas celeho turnaja
tipy over 60,5 a tunis ostry tip
tip na vysledok 31-36
over KO tunis OK

norsko-saudska ar.
hoci hrala saudska v priprave slusne vysledky, dostanu od norov kotol norska obrana a rychle brejky by im nemali vyhovovat.
tipy under 57,5 a norsko -10,5
tip na vysledok 35-20
under KO hc OK

egypt-srbsko
egypt v priprave prehral co sa dalo, srbsko naopak slusne vysledky a megaover. egypt ale v lete na OH dokazal uhrat vyborne zapasy so spickou a urcite budu hrat lepsie ako v priprave, kurz na nich je prestreleny kedze cakam vyrovnany zapas.napriek tomu ze egypt ma vybornu obranu pocitam ze ich srbi strhnu k nahanacke.

tipy over 56,5 a pockam si na VZ u pinny a tiez skusim egypt
tip na vysledok 30-30
2xKO


Naposledy upravil sipo dne ned led 18, 2009 8:52 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil

sob led 17, 2009 8:55 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

nemecko-rusko

tip na vysledok 26-26

alah



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

ned led 18, 2009 8:55 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera mi madari zobrali uplne chut do tipovania, a skazili cely den. keby som nebol v hale tak by som to tak neprezival, no nic, zivot ide dalej takze skusim aj dnes nieco vybrat

svk-aus
kedze som blby tak znova hram na hc. vsetko zavisi od chuti nasich a premienania sanci. pocitam,ze po vcerajsom trapeni s arg, kde to bolo trapenie v obrane aj v utoku budu nasi nazhaveni na goliky a nezoberu to uplne exibicne. navyse verim, ze nasi dvaja mladi brankari (predpokladam,ze stochl bude pauzovatˇ) budu viac motivovani ako vcera madarski, ktori to uplne odflakli

tip svk hc-19,5 a polcas svk -9,5
tip na vysledok 42-19
2xOK

nor-brazil
vcera obaja golove preteky, pri brazil to sposobilo podla mna dansko, ktore podla ich trenera zmenilo styl hry a zacali hrat velmi rychlu hadzanu. dnes ocakavam od oboch uz menej golov a ziadnu prestrelku z 15 golovym rozdielom

tip hc brazil +10,5
tip na vysledok 30-24
a zahral som aj nor under 59,5 2xKO

nemecko - tunis
nemci oslabeni o ofenzive po vcerajsku im chyba dalsia spojka, na druhej strane ale nehraje hmam, co je jediny hrac, ktory sa dokaze presadit proti obrane ako hraju nemci. ocakavam, ze tunis sa bude v utoku trapit a nemci im nasypu goliky z brejku. po vcerajsom vypadku na konci zapasu si dnes nedovolia zvolnit a verim ze s prehladom vyhraju

tip nemecko hc-3.5 a tunis under 26 golov
tip na vysledok 29-22
hc KO under OK

rusko - polsko
polsko strelecke muzstvo, rusi sice pomalsi ale ak dali 26 nemcom, tak daju urcite viac poliakom
hrajem over 53,5 iba v sazke, inde je to vyssie
tip na vysledok 28-30 KO

dansko-srbsko
dani podla vyjadrenia ich trenera prekopali taktiku a hraju rychle v utoku a na brejky srbsko napriek vcerajsiemu underu povazujem za rychle muzstvo a keby im vcera nezachytal brankar tak by tych golov bolo vcera este viac.
hrajem over 57,5 zasa v sazke
tip na vysledok 33-31 OK



Nahoru Nahoru
  Profil

pon led 19, 2009 9:39 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

zatial je to bieda, ak sa niekomu dari vyberat iba tie zapasy co vychadzaju tak gratulujem

dnes
madarsko - slovensko
vcera madari ustali tazky zapas, proti vybornym rumunom a ukazali, ze medzi nami je stale rozdiel triedy. navyse dufam zistili, ze dostihy so superom nie je ich salka kavy. nasy su vyrazne pomalsi ako rumuni, proti madarskej obrane sa budu mat problem presadit, ak sa nechyti valo, ktory je doteraz iba tienom, tak na postavenu obranu nemame sancu, rumuni vcera tlacili vela cez pivota, ale nasi maju na tomto poste asi najvacsiu slabinu.

tip under 56
tip na vysledok 30-25
OK

korea-kuwait
27-21 to je vysledok z roku 2008 vo finale asijskej kvaldy. vcera som videl hrat kuwait a maju slusny utok, ale nechce sa im branit. dnes budu proti rivalom z asie viac motivovani. konecne bude proti nim podobny styl hry a nie vysoke europske obrany so smrtelnymi brejkmi.

tip kuwait hc 15.5
tip na vysledok
30-24
OK

polsko-maced
povodne som ten zapas nechcel hrat, ale nakoniec ma presvedcili vcerajsie statistiky. obaja vcera under, ale macedonci hrali vela utokov a navyse ich brankar mal neuveritelnu uspesnost, hoci pri slabom superovi, poliaci vcera trapenie z ruskom, vraj smola pri zakonceni a vela tyciek a samozrejme neuveritelny vykon brankara. dnes verim streleckemu dnu oboch muzstiev a konecne over.

tip over 55.5
tip na vysledok 33-28
OK

rumunsko-argentina
rumuni vcera super vykon, brankar vymazal madarskych strelcov a keby nemali slabu 10 minutovku, tak to vcera uhraju. po 2 narocnych zapasoch ale uz vcera bolo vidno, ze im ubudla kondicka a podla mna pri ich rychlej hre v druhom polcase budu musiet zvolnit. argentina vcera velmi sympaticky vykon, hlavne v utoku. navyse vcera setrili gulla.

tip arg hc 5,5
tip na vysledok
30-26
OK

brazil-srbsko
zasa verim, ze sa skoncia debakle brazilie, evidentne su norsko aj dansko v slusnej forme, co je ale aj srbsko. na rozdiel od severanov ich chyba v zapasoch v ktorych o nic nejde koncetracia. dnes verim, ze sa z braziliou vytrapia, hlavne po vcerajsom smolnom zavere budu mat v hlavach dost otaznikov, co im urcite nepomoze

tip brazil hc 12.5
tip na vysledok
24-30
OK


Naposledy upravil sipo dne úte led 20, 2009 10:11 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pon led 19, 2009 10:34 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 3:04 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Dobsina

paci sa mi aj ten kuvajt...ale dnes hram za mocinky moc tento match
brazil-srbsko hcp 12,5 1....
nechapem velmi tomu vypísanému kurzu...brazilia sice prehrala s normi a danmi ale tí patria k spicke a myslim ze hlavne vcera to pekne zabalili...nehovorím že srbi su slabí tím to vobec nie, ale neviem si predstavit co s nimi narobila vcerajsia prehra, ked dostali gol 2sekundy do konca a to vyhravali už o 7 ci 8 golov v priebehu zapasu...psychicky na tom nebudu bohvieako...hrali k tomu pozdejsie ako brazilia...takže aj to može byť trosku nevýhoda...ja to tipujem že to bude tak o 7golov preto ma tá hranica zaskočila



Nahoru Nahoru
  Profil

úte led 20, 2009 4:21 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř kvě 23, 2007 3:48 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Levice

pekná práca
tlap tlap tlap
nechal som sa inšpirovať.



Nahoru Nahoru
  Profil

úte led 20, 2009 5:09 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 21, 2009 2:07 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

dnes som uz v praci a nestiham, tak skusim rychlo a postupne budem pridavat po zapase:

rumunsko-australia
rumuni jednoznacne najrychlejsie muzstvo v skupine, oddychnuti s obranou 1-5, co je o dost agresivnejsia ako doteraz hrali muzstva proti australii.

tip rumunsko -25,5
tip na vysledok 45-15
KO


Naposledy upravil sipo dne stř led 21, 2009 11:03 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 21, 2009 2:11 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: ned dub 01, 2007 11:28 am
Příspěvky: 74

fijĹŻĹŻĹŻ - mno snat to dojede, rad bych - ty hcp jsou zatim slusne o nervy obcas - ja jsem zaplel koreu -13.5 a -14.5 a leeeehounce -15

ty rumuni, aby se na to nevysrali - ja možná zkusím spíš první půlku

na zacatku pry bylo i 11.5



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 21, 2009 3:22 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: ned dub 01, 2007 11:28 am
Příspěvky: 74

taky jsem zahrál BRAZIL -7.5 - to pak stouplo na -8.5 a nyní opet 7.5 - no jeden velice hazenkarsky zdatny jedinec mi to plet nedoporucil úpak, takze to zustalo u lehkeho vkladu, kdyz ja jsem koukal na ty saudy s egyptem a to je tragédie, co se tam dělo na hřišti



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 21, 2009 8:02 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

uz bez analyzy iba tipy lebo nestiham

hrajem norsko over 59,5[color=red] KO
chorvatsko under 57,5 ok
spanielsko neprehra[/color] KO



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 22, 2009 5:57 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

nestiham, takze zasa iba vyber, + prvy zapas uz odohrany, takze mi nemusite verit.

arg under 54,5 + aus under 19 2xOK
rumuni ML KO
polsko ML KO
spain under 56,5 OK
hun +5,5 OK
den over 54 OK
nor ML KO
swe+3 KO


Naposledy upravil sipo dne čtv led 22, 2009 11:47 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 22, 2009 7:34 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: sob srp 25, 2007 1:16 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Kosice

Dobra praca sipo
pridam tip na zapas Alzirsko - Tunisko under 56,5



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 22, 2009 10:00 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: sob srp 25, 2007 1:16 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Kosice

reskator píše:
Dobra praca sipo
pridam tip na zapas Alzirsko - Tunisko under 56,5


:( sakra, cakal som iny priebeh :shock:



Nahoru Nahoru
  Profil

sob led 24, 2009 8:05 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

najskor sa ospravedlnujem, pisanie tipov bez zdovodnenia do fora nepatri, ale po navrate s chorvatska na mna spadla robota nemal som sancu to stihnut. na druhej strane to ani velmi nevyslo, takze som si to mal asi odpustit

dnes

slovensko-korea
proti takejto obrane slovaci nie su zvyknuti hrat, za mojich cias sa vzdy slovensko trapilo. na druhej strane podla mna stochl vymaze korejskych strelcov. pre mna vyrovnany zapas s malym poctom golov. ostry tip si netrufam, zavisi od hry nasich, ak sa dokazu presadit proti rychlej vysunutej obrane, tak maju sancu.ocakavam, ze na spojky pojdu nizsi hraci, mozno aj stranovsky z kridla.

tip under 54,5 uz len na bet365 inde to pada
tip na vysledok 24-25
OK

arg-kuw
argentina nie je take silne muzstvo ako z neho stavkovky robia a kuwait nie je australia. co som vydel tak je kuwait minimalne v utoku slusny. v tej strasidelnej skupine co mal dostal same vyprasky, ale kto zo slabsich by nedostal. neocakavam, ze vyhraju ale rozdiel 2 tried by to nemal byt. argentina uhrala slusny vysledok iba z muzstvami,ktore to vypustili (rom,fra) a s nasimi v nervoznom prvom zapase

tip kuwait +12,5 a ak to niekto vypise tak kuw over 20
tip na vysledok 30-24
2xOK

maced-nor
nori nakoniec po slusnych vykonoch bez bodu, ale zasa v silnejsej skupine ako macedonci. verim tomu, ze jeden hrac (kirilov),neporazi cele muzstvo, navyse ak to muzstvo hraj velmi slusne. ak macedonsky brankar neurobi zazrak tak, by nori mali porazit muzstvo jedneho muza

tip norsko
tip na vysledok 27-30
OK

fran-swe
asi som sialeny, chcem hrat over proti najlepsej obrane na svete, navyse oddychnutej a super tiez brani vie, a brankari oboch muzstiev patria k najlepsim na sampionate, ale ta hranica je strasne nizko a svedi sa na rozdiel od madarov dokazu cez frantikov presadit.
tip over 52,5
tip navysledok 28-26
KO

nemecko-srbsko
pridavam tento zapas
nemci co som videl proti macedonsku aj polsku priemerny vykon. dobra obrana s megapodporov rozhodcov a nasledne goly z brejku, v utoku na postavenu obranu to je tazsie. srbsko porazilo norsko a hralo minimalne vyrovnane s danmi. srbi su sialenci, ktori sa rozhodcov bat nebudu a jednym z mala muzstiev, ktore ked maju den porazia nemcov aj vyrazne

tipy srbsko neprehra, a srbsko over 26,5g
tip na vysledok 27-30
2xOK


Naposledy upravil sipo dne ned led 25, 2009 11:28 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned led 25, 2009 3:33 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

dnes sa mi to velmi nepaci, takze toho bude menej

fra-korea
ak frantici nehraju tazky zapas, tak sa im nechce branit a padne aj pri ich zapasoch viac golov, potvrdilo sa to aj na tychto MS. pred zajtrajsim zapasom urcite nepojdu naplno. korea po vcerajsom chudobnom vysledku by tiez mala strelecky ist trocha hore. bude to urcite rychlejsi zapas ako s nasimi a preto budem hrat over

tip over 51 fonbet

tip na vysledok 30-23
kurz 1

swe-hun
zasa trocha proti logike na vyssie goly, swedi hraju slusne rychlo, vcera to dlho vyzeralo na over aj proti fra. madari sa uz neraz zosypali v obrane a dostali v jednom polcase viac golov ako je zdrave. aj oni mali vcera dost defenzivnej hry proti domacim a budu si chciet strelit. cakam o dost rychlejsi zapas ako naznacuju bookies.

tip over 53,5

tip na vysledok 29-28
OK



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 30, 2009 4:52 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

dnes sa zacnu majstrovstva pre francuzov a chorvatov, doteraz to brali ako medzistatny turnaj, tak som zvedavy, ci zapnu a podla predpokladov sa prebojuju do finale.

tipovat sa uz velmi neda, je to vacsinou dobre vypisane, nikto nic nevypusti, spekulovat sa nebude

skusim ale 1 tip

fra-den

malo by to byt kvalitnejsie semifinale, aj ked mozno menej vyrovnane. vypisany pocet golov sa mi zda velmi nizky. frantici sice v poslednych zapasch hrali undery ako vysite, ale vacsinou ich zachranovali v poslednej chvily, proti svedom aj korei to dlho vyzeralo na 60 golikov, s chorvatmi sa hral priatelsky zapas, takze sa to vobec nemoze brat. dani tiez posledne zapasy under, ale s nemcami sa neda hrat nic ine a aj napriek tomu sa dostali vzdy nad hranicu 51 golikov. cakam, ze dansky trener vymysli nejaku kulisarnu a nebude hrat s francuzmi pomalicku hadzanu na postavenu obranu = to by sa rovnalo sebevrazde. obe muzstva maju velmi slusnu utocnu silu a napriek vynikajucej obrane frantikov verim, ze sa presadia aj dani.

tip over 51
tip na vysledok 29-25
KO


Naposledy upravil sipo dne ned úno 01, 2009 10:11 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned úno 01, 2009 10:10 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

takze dnes to skoncilo. vyhral najlepsi, gratulujem frantikom.

bilancia MS

31 tipov OK
19 tipov KO
1 navrat vkladu

pri priemernom kurz 1,85 to je +7 units co je 18% vytazok

kto opisal iba nevyherne tipy sa ospravedlnujem, inak dik za trpezlivost. budem sa snazit v decembri napisat nieco pri MS zien.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron