Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

sob led 24, 2009 12:07 am

 AO

tak skusim i ja nejake haluze vytiahnut..z coho budem vyberat

Monfils Gael (FRA) vs. Almagro Nicolas (ESP)
skoda ze som nevidel ani jedneho hrat...hlavne almagra..bo kurzy cez 4 su sialene..samoze s tym spojene i na 1set..monfilsa som videl len par hier s koubekom..na tom sa stavat neda..

Ancic Mario (CRO) vs. Simon Gilles (FRA)
ja nejak neviem tymto chorvatom prist na chut..vo vymenach myslim nema s nim co Ancic hrat..ked sa simon dostane do tempa mal by vyhrat podla mna...:x

Stepanek Radek (CZE) vs. Verdasco Fernando (ESP)
V brisbane ho Radek dal..no verdasco /doteraz som ho nebral vazne...taky priemer som bral.../ sa mi ukazuje velmi dobre..asi mu prospieva hladkanie od Anicky /a jej to zas ubera sily..:D/ Stepec je bojovnik, o tom zadna..no myslim ze teraz to na Verdasca stacit nebude...:x
/s berrerom dokazal velky zvra v 4sete..otocit 0-4.../

Blake James (USA) vs. Andreev Igor (RUS)
ja toho "naladoveho a flegmatickeho" amika nechapem..jako vie hrat famntasticky a inokedy ako "Schnyder" akoby bez zaujmu...no H2H hovori jasnou recou v jeho prospech..navyse rusak dva maratony za sebou/i ked myslim ze jemu to nevadi...D/..uvidim ci kurzy okolo 3 neskusim..ale silit to nebudem, ak bude viac inych zapasov..

Sela Dudi (ISR) vs. Tsonga Jo-Wilfried (FRA)
dudlik sa nam nejak rozbehol...ale uz prichadza trosku ina "kategoria"...no zas setik v kurze cez 5...resp i zapas 6..hmmm...? Otazka, ci je zdravotne frantik OK..a kto by povedal ze by musel bojovat cez 3TB s uz zabudnutym Ljubom.../v tretom sete mal ljuba **64 v tb a projel../

Coetzee J./Moodie W. vs. Coelho A./Sirianni J.
vysoke kurzy pri debloch ma vzdy lakali...ci uz sety..alebo i zapasy/no skor ked sa hra systemom STB/...

Bhupathi M./Knowles M. vs. Kunitsyn I./Tursunov D.
kurzovi favoriti B/K podla mna preto, ze su vysloveni deblisti..ale rusaci su pre mna mocinky slusnym deblovym parom...a kurzy okolo 3 si skusim..

Dokic J./Hanley P. vs. Schnyder P./Moodie W.
2,32 na domici mix...jelena je podla mna na tom omnoho lepsie ako Paty...u muzov by som sa tiez priklanal ku klokanovi..resp 50-50..preto by som skor cakal rovinu...

Wejnert M./Tomic B. vs. Wozniak A./Nestor D. 5,21! 4,33 /1set/
tak v mixe takyto kurz na domacich klokanov musim...nestor je prekvapujuco vonku z debla muzov/co nechapem popravde/..wozniak myslim tento rok nic moc...domaci sa prezentovali nie v zlom svetle v singli..debl je nieco ine..ale take kurzy a pri moznosti STB...

Suarez Navarro Carla (ESP) vs. Martinez Sanchez Maria Jose (ESP)
pekny podkurz podla mna ...ako spravila Venusu..minuly rok ju dala na antuke v Bogote..ale 1,35?!...asi zlahucka posteklim vyssi kurz...resp setik...bo ked sa nechyti ako s Venusu v prvom sete, a zahrievanie jednorucaku bude trosku trvat dlhsie..:x

Razzano Virginie (FRA) vs. Cibulkova Dominika (SVK)
Domca zatial mocinky mooc suverenne...ale kurzy 4,4 proti?..ved razano neni az take poleno..a tiez ma vysledky..no fandit budem domce...no zas co ma fandovstvi s tipuvanim, ze jo..:D NB...uvidim hcp, resp hranicu...sam neviem..

Stosur Samantha (AUS) vs. Dementieva Elena (RUS)
Elena Vaaaaaaaalec..by sa dalo napisat k tomuto roku...zatial ju nikto neporazil!!!..lenze samantha je doma a to dokaze tiez robit divy /dnes dokic s wozniacki.../..navyse tento rok potrapila i serenu poriadne...setik /4,0/ asi skusim..mozno lepsie hcp+1,5setu co ponuka bah /no ten ja nemam.../

Benesova I./Zahlavova Strycova B. vs. Szavay A./Vesnina E.
mierne favoritky S/V...ok..ale mne Agi nepride zeby jej slovo "forma" nieco hovorila...hlavicka a s nou psychyka uplne v prdeli...takze CZE girls goooooooooo..:D

Peschke K./Raymond L. vs. Arvidsson S./Grandin N.
nech ma neseru z kurzami okolo na 1set deblov...nic viac nemozem dodat..:X dochodkyne /kere to maju samoze v ruke../ ked sa slabsie rozbehnu?..

Hantuchova D./Sugiyama A. vs. Dushevina V./Savchuk O.
mozno silenie..ale ako pri predchadzajucom zapase..rozbeh ..resp hcp +1,5 setu neviem ci je mozne hrat...

Black C./Huber L. vs. Gallovits E./Parra Santonja A.
deto co vyssie...

dakujem vopret za komentare... a samoze grtka vopret..:DDD

ale ne.
GL



Nahoru Nahoru
 

sob led 24, 2009 12:21 am

 

Jenom malá poznámka na AO se ve čtyřhrách ST nehraje.



Nahoru Nahoru
 

sob led 24, 2009 12:56 am

 

nigde nepisem ze sa na AO hraje STB...viem, ze sa hraje len v mixoch.



Nahoru Nahoru
 

sob led 24, 2009 1:21 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Do tenisu nevidím, takže komentovat nemůžu, ale super práce !

Tak GL, ať se to zítra zelená !



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron