Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv bře 26, 2009 10:51 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Po trpkých zkušenostech tenis zásadně nesázím a sleduju ho jen koutkem oka. Co jsem ale zatím viděl nebo přečetl, má letošní rok jednoho opravdu horkého favorita na vítěze soutěže ATP - Rafaela Nadala. Aktuálně ho na rychlém kurtu mohou porazit snad pouze čtyři hráči:

1. Roger Federer - Roger by moc chtěl ještě tuhle sezónu uspět, ale roky nezastaví. Pořád je to světový hráč a na jeho hru je radost se dívat, ale už to není ten suverénní Roger, kterého jsme znali dřív. Podle mého se pragmaticky zaměří na vítězství ve Wimbledonu a US Open, kde má určité šance, do ostatních turnajů na krev nepůjde.

2. Andy Murray - do budoucna asi jediný soupeř Nadala. Zlepšuje se každým rokem, ale nemá ještě tu vůli vyhrávat turnaje - pokud se účastní špička ATP, dostane se do semifinále, někdy i do finále, ale tyto turnaje vyhrává zřídka.

3. Novak Djokovič - je ještě mladý, ale zdá se, že poněkud ustrnul. To se může změnit, může přijít impuls: vydařený turnaj, změna trenéra. Zatím je ale Novak hodně nestabilní a na hráče jeho kvalit končí v turnajích poměrně brzo.

4. David Nalbandian - David už má také svoje nejlepší léta za sebou, pořád je to ale velký bojovník a stále umí vyhrávat. Na minulém turnaji Nadala hodně potrápil a i když herně je oproti výše zmíněným hráčům o kus níž, vítěznou mentalitou zatím podle mne předčí Djokoviče a asi i Murrayho.

To mluvíme o hardu, na antuce Nadala neporazí nikdo. Na trávě ho sázet určitě nebudu, možná jen Wimbledon.

Rozhodl jsem se zkusit sázet na to, že Nadal bude vyhrávat turnaje. Nezjišťoval jsem, jestli je výhodnější sázet na každý zápas a postupně navyšovat sázky (jako by to byla AKOvka) nebo hrát vítězství v turnaji, ale nakonec na to nebudu sázet žádné velké vklady.


TakĹľe zaÄŤneme:

Miami, vítěz Rafael Nadal, kurs 2,75 Pinnacle, vklad 3 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv bře 26, 2009 11:51 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Ahoj, já vsázím tenis spíše okrajově v období, kdy není moc velká nabídka ostatních sportů. S tím Nadalem souhlas, bude vyhrávat zřejmě velké množství turnajů. Bude hodně záležet, jakou si udrží fazonu, může nastat určitý pokles formy vinnou únavy. Pokud budou kurzy kolem 2,5 tak by se to zkoušet mělo. Na antuce by pak záleželo, kolik na něj bude vypsáno, jestli nějakých 1.5 tak to až tak moc výhodné asi nebude. Během sezony také může někdo vylétnout nahoru, ale Rafa by si tu momentální nadvládu měl udržet. K seznamu hráčů bych ještě připsal Jo-Wilfrieda Tsongu, který dle mě půjde navrch a na hardu může Nadalovi konkurovat /hrál s ním na něm doposud naprosto vyrovnané zápasy/ . Dále pak Del Potro, má sice s Nadalem negativní bilanci 0:4, ale ve svých 20 letech půjde také zřejmě výkonnostně navrch.
Přeji GL!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv bře 26, 2009 12:09 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Díky za doplnění, s tím Tsongou máš určitě pravdu, má strašnou ránu z podání, přes tie-breaky by to dát mohl, i když ta Nadalova neskutečná zarputilost mu prostě nedovoluje odfláknout zápas. Možná set, ale pak se stejně kousne. S Del Potrem - letos ještě pochybuju, ale jak říkám, tenis moc nesleduju.

Já to zatím jen vyzkouším, možná si i dám tu práci a zjistím si, jestli není výhodnější sázet zápas od zápasu (minimálně to má ten efekt, že v případě skreče neprohraju).

GL i tobÄ›



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron