Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

stř dub 15, 2009 12:04 pm

Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

O´Sullivan - Bingham TIP 1 kurz 1,12 Unibet 18.4. 11:00h

JasnĂ˝ zápas,kterĂ˝ je spíše na doplnÄ›nĂ­ celkovĂ©ho kurzu.Ronnie tady obhahuje titul z lonskĂ©ho roku.KdyĹľ se mu chce a nechá stranou jeho nálady,tak nemá mezi hráči konkurenci.MĹŻĹľe ho nÄ›kdo porazit,ale urÄŤitÄ› ne porážet a rozhodnÄ› to nenĂ­ případ Stuarta Binghama,kterĂ˝ zapadl do prĹŻmÄ›rnosti.JeštÄ› pĹ™ibliĹľnÄ› pĹ™ed dvÄ›ma lety to vypadalo,Ĺľe by se mohl dostat výš v Ĺľebříčku,ale pak nastal pokles formy a v tomto trendu pokraÄŤuje aĹľ dosud.Ikdyby se Ronniemu nechtÄ›lo a soupeĹ™ ho nudil,jak se mu to nÄ›kdy stává,tak i s menší koncentracĂ­ musĂ­ Binghama porazit a taky porazĂ­. NavĂ­c se mi zdá,jako by se uĹľ hodnÄ› sklidnil oproti loĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 15, 2009 12:27 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Dott - Hawkins TIP 1 kurz 1,7 Unibet 18.4. 15:30h

Už před mistrovstvím jsem doufal,že se Graeme trochu rozehraje na China open a předvede nějaký solidní výsledek,který by ho nastartoval ještě více v jeho stoupající formě. Tento kurz se mi velice líbí. Čekal bych tak 1,5 maximálně 1,6. Jistě si pamatujete,jak jsme ještě loni vytrvale sázeli proti Dottovi,který se potýkal s velkými psychickými problémy a prohrával jeden zápas za druhým. I díky tomu se propadl v žebříčku a hrozilo mu vyřazení z Top 16,pokud by se zase nevrátil ke své hře. Letos se však jeho problémy zdá se vyřešily a jeho výsledky napovídají velké zlepšení.Jak sám řekl,tak se chce vrátit tam,kam bezesporu patří. Letos se mu zatím nedařilo porážet úplně ty top hráče,ale prohrával s nimi jen těsně.Dočkal se toho až v Číně,kde vyřadil Marka Selbyho poměrem 5:1. Tyto dlouhé zápasy,které se hrají na 10 vítězných framů jsou specifické,protože jsou rozloženy do dvou hracích dnů. Dott už má s tímto své zkušenosti,vždyt v roce 2006 tady slavil titul po vítězství nad Ebdonem. Měl už by se také umět vyrovnat s obrovským tlakem,který se v Crucible zažívá.Jste pod neustálým dohledem, diváci v hledišti sedí v blízkém kontaktu s vámi.Je to zkrátka něco jiného než na menších bodovaných turnajích. Každý hráč tady chce uspět a Dott má k tomu dvojnásobnou motivaci.Tady zažil největší úspěch své kariery a poslední výsledky a hra ho předurčují k tomu,aby se dostal hodně vysoko a mám tušení,že se mu to povede.

Proti němu stojí Barry Hawkins. Tento 27 hráč světového žebříčku je na tom letos dost bídně. Nedaří se mu porážet ani slabší hráče než je on a většinou se loučil a už v prvním nebo maximálně druhém kole.Hawkins nikdy nevyčníval svoji hrou a i do Sheffieldu se dostal až po těsném vítězství 10:9 v kvalifikaci proti Wellsovi.Jeho poslední porážky s Daviesem 4:5 nebo dokonce s Grayem 0:5 mluví sami za sebe.Jak vám řekne mnoho hráčů snookeru,tak tato hra je postavena hlavně na psychice a po letošním slabém roce nevěřím,že by Hawkins vstal z mrtvých a postoupil do druhého kola. Naopak Dott nechá u stolu vše a podle mě za krásný kurz vyhraje.

Důvěra 7/10



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 15, 2009 12:51 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Perry - Cope TIP 1 kurz 1,86 Unibet 20.4. 20:00h

Opět pro mě přestřelený kurz.Čekal bych na Perryho tak 1,65 max. Je to stabilní hráč,který málokdy prohrává v 1 kole. Ted se mu to však povedlo hned 2x a to v Číne proti Waldenovi,který se ale rozehrál k výborným výkonům,které předváděl na začátku sezony a před tím na Welsh open s Gilbertem v poměru 4:5,což pro mě bylo velkým překvapením.Ještě předtím prohrál v 1 kole s Ronniem na Masters 5:6,ale to se jako berná mince brát nedá.Perry navíc mezitím uhrál výborné výsledky v kvalifikaci na Premier League.Pro mě je prostě Joe stabilní hráč,který tady v 1 kole nevypadne. Důležitou věci je taky jeho povaha bojovníka.Každý jiný hráč by za stavu např. 2:8 složil zbraně,ale on ne.Bojuje dokud je sebemenší šance na zvrat.Navíc je jeho hra velmi nepříjemná,soupeřům se proti němu špatně hraje. Rád hraje hodně jistot a čeká na tu pravou chvíli,kdy zaútočit.
Jeho soupeř mladý Jamie Cope je pravý opak. Vyžívá se v útočné hře jako většina mladých hráčů z nastupující generace. Jenže musí mu to padat.A to,co mu ještě loni padalo do kapes, mu letos nepadá. Vzájemná bilance těchto dvou hráčů je 3:1 pro Copa a to je ten důvod,proč je kurz vyrovnaný.Dva zápasy jsou však z roku 2005 a 2006. Poslední vzájemný zápas už vyhrál Perry. Cope se letos prezentuje velmi špatnými výsledky.Když už se dostane do hlavního turnaje z kvaldy,tak vypadne v 1 kole.Zkrátka jeho forma z dřívějška je pryč a jde vidět,že jeho útočná a velmi riskantní hra se mu letos nedaří. Proto volím zkušenějšího a jistějšího Perryho.

Důvěra 5/10



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 15, 2009 1:14 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Ebdon - Bond TIP 1 kurz 1,4 Unibet 21.4. 11:00h

Tohle jsou přesně zápasy pro Ebdona. Tyhle dlouhé zápasy mu vyhovují.Zkušeností má na rozdávání,což samozřejmě jeho protějšek taky.Bude to souboj veteránů. Stejně jako u Dotta jsem doufal,že i Ebdon najde v Číně svoji formu a uhraje tam nějaký výsledek,aby se tím nastartoval. I on hodně potrénoval před China open.Byl zklamaný,že se mu přestalo dařit a chce znovu dokázat snookerovému světu,že ještě nepatří do starého železa. Má trochu nevýhodu,že bydlí v Dubaji a nemá tak kvalitní soupeře proti sobě,se kterými by mohl trénovat. A popravdě mě trochu zklamal tím,že China open vyhrál,ikdyž to tomuto "šaškovi" hodně přeju. Kdyby se ale nedostal do finále a nevyhrál,kurz mohl být ještě vyšší :) i za 1,4 to však beru všema deseti.Oproti jiným hráčům, na které sázím Ebdon neoplýval tento rok dobrou formou,Některé jeho výsledky byly hrozné,ale jak už jsem psal,svoje chyby si uvědomil a začal zase tvrdě trénovat,jak sám řekl.
Bond už je veterán.Jeho rok narození je 1965. Stále se drží na krásném 23 mistě žebříčku. V jedniném vzájemném zápase vyhrál Ebdon práve na tomto turnaji před dvěma lety 10:7.Bond se musí protloukat do hlavních fází turnaje z kvaldy a ne vždy se mu to daří.A stejně jako u ostatních hráčů,proti kterým sázím,když už se tam dostane,hned vypadne.
Stávající forma hovoří pro Petera Ebdona a pro mě je to zápas na main.

Důvěra 7/10



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 15, 2009 2:10 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

N.Robertson - S.Davis Tip 1 kurz 1,26 Expekt 21.4. 20:00h

OpÄ›t sázka na Neila.Je to mĹŻj oblĂ­benĂ˝ hráč.VidÄ›l jsem ho na Battle of the Kings a jen potvrdil,Ĺľe má fantastickĂ˝ potenciál.Jen je tu jiĹľ nÄ›kolikrát zmiĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 15, 2009 2:34 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Day - Lee Tip 1 kurz 1,5 Unibet 22.4. 11:00h

Ryan Day.Co napsat.Loni výborný, věřil si, sebevědomí na rozdávání a to mu možná až uškodilo.Letos totiž polevil v treninku a to se mu nevyplatilo.V Číne ale jakoby přišlo obrození.Začal na sobě zase tvrdě makat,snooker se pro něj opět stal číslem jedna a hned vyletěl nahoru a prohrál až v semifinále s Johnem Higginsem. I on je skvělým hráčem, je útočný,ale ne že by se za každou cenu nutil do riskantního strku jako třeba Cope. Pokud mu vydrží forma z Číny,jako jsem o tom přesvědčen,tak Leeho porazí.
Ten hrál svoji top hru pĹ™ed dvÄ›ma lety,jestli si to dobĹ™e pamatuju.ÄŚas letĂ­ rychle...LoĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 15, 2009 2:51 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Higgins - Holt Tip 1 kurz 1,25 Unibet 22.4. 15:30h

Poslední zápas,který jsem si vybral,je utkání asi druhého největšího favorita na celkový triumf a to Johna Higginse. Čaroděj z Wishaw dokázal očarovat v Číně Hamiltona a ze stavu 0:4 v 1 kole se po vitězství 5:4 dostal až do finále.Je v dobrém rozpoložení,formu má výbornou,Holta tady porazil v roce 2007 10:4. Ronnie o něm prohlásil,že on je jediným hráčem,který by ho mohl zastavit v cestě za titulem a já s ním souhlasím.John má v sobě všechno.Dokáže budovat velké náběhy,má vynikající safety,potápění na dlouhou vzdálenost a hlavně umí fantasticky unikat ze snookerových pastí.Nic jiného na tohoto sympaťáka než superlativy plet nemůžu.Rok či dva roky zpátky začal mít černé myšlenky v tom,že se mu nedařilo vyhrát žádný turnaj,přestože se dostával v pavouku daleko.I to se mu už ale povedlo a John bude mířit hodně vysoko.
Holt se sem dostal po vítězství nad Dominicem Dalem 10:7.Je to opět jeden z průměrných hráčů,ale dokáže zahrát dobře,takže občas z tohoto průměru vystoupí.Ať bych ale o něm napsal cokoliv na Higginse výkonostně nestačí. Když ted navíc prohrál v Číně s Xiaem Goudongem,nebude to u něj asi nic moc co se tyče psychiky.Samozřejmě nedokážu odhadnout,jak moc se mu chtělo v Číně hrát.Mnoho hráčů nerado vyjíždí pryč z ostrovů,ale zrovna Holt potřebuje sbírat body do žebříčku,takže pochybuju,že svoji hru odflákl. Jak už jsem napsal, Higgins je o třídu výš,je v dobrém rozpoložení a vyhraje.

Důvěra 9/10 GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

ned dub 19, 2009 11:25 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

O´Sullivan - Bingham 10:5 TIP OK : tlap :tlap



Nahoru Nahoru
  Profil

ned dub 19, 2009 11:44 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Dott - Hawkins 10:8 TIP OK ejha ejha



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 21, 2009 5:50 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Perry - Cope 6:10 TIP KO
Cope otočil z 1:4 fantastickou hrou v druhém dni,kdy skoro nechyboval



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 22, 2009 12:09 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Ebdon - Bond 5:10 TIP KO
Z 5:5 na 5:10.Oba hráli tragicky.Nedalo se na to dívat



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 22, 2009 6:27 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Robertson - S.Davis 10:2 TIP OK



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 22, 2009 10:09 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Day - Lee 10:4 TIP OK



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 23, 2009 7:18 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Selby - Dott +3,5 TIP 2 Kurz 1,86 Unibet
26.4 15:00h
Dott porazil Hawkinse jen 10:8,ale byl to zápas,ve kterém oba budovali velké náběhy a každou chybu dokázali trestat,aniž by pořádně soupeře pustili ke stolu. Selby je skvělý hráč,vyřadil waldena 10:6,důsledně se připravoval na tento turnaj a chce ho vyhrát.Dott však prokázal,že ani on nebude hrát druhé housle a plný odhodlání se bude rvát o důležité body,které potřebuje do žebříčku a o znovu získání svého kreditu u snookerové veřejnosti. Je to pořád vynikající hráč a bylo vidět,jakou měl obrovskou radost,když potopil poslední černou v souboji s Hawkinsem. Pokud si oba udrží nastavený standart,bude k vidění mnoho vysokých náběhů a vyrovnaná hra.Věřím,že Dott 10 framů vyhraje.Hraje se na best of 25 a vítěz tedy potřebuje získat 13 framů.Nabízí se taky sázka na over 21,5 za stejný kurz,kde by Dottovi stačilo i 9 framů.Jenže můj pocit je takový,že by Dott mohl i vyhrát a tak zvolím raději sázku na hcp.

Důvěra 4/10


Naposledy upravil Vincent.Vega dne čtv dub 23, 2009 7:50 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 23, 2009 7:48 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Carter - Robertson Tip 1 Kurz 1,67 Unibet 25.4 15:30h
Cartera jsem v prvním kole záměrně vynechal,protože jsem nevěděl,co předvede po výbuchu v Číně s Pettmanem.On ale ukázal,že stále hraje výborný snooker a v pohodě postoupil přes první kolo.Proti němu Robertson,který si relativně lehce poradil s Davisem 10:2.Jenže Davis dělal neskutečné chyby.Bylo to snad jeho nejhorší vystoupení v Crucible a Neilovi to hodně ulehčil.Neil byl hodně nervozní,na jeho strkách nebyla patrná žádná jistota,až postupem času se uklidnil a začal hrát dobře.Jenže aby porazil Cartera,musel by hrát výborně a já si myslím,že ho opět sváže nervozita a Carter toho dokáže využít.

Důvěra 6/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 23, 2009 8:06 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Day - Bond Tip 1 kurz 1,2 Unibet 24.4 11:00h

Tady jen stručně.Bond s Ebdonem tragická hra,kdyby hrál Ebdon aspon z poloviny tak,jak hrál v Číně,musel vyhrát.Bond hodně chybovala,ale Ebdon to nedokázal využít.Day hraje dobře a nenechá si ujít postup do dalšího kola.S jeho kvalitami musí Bonda přejet

Důvěra 9/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 23, 2009 9:58 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Higgins - Holt 10:5 TIP OK



Nahoru Nahoru
  Profil

sob dub 25, 2009 9:44 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Day - Bond 13:5 TIP OK



Nahoru Nahoru
  Profil

pon dub 27, 2009 11:18 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Carter - Robertson 8:13 TIP KO


Selby - Dott 13:10 TIP OK



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron