Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

pon kvě 25, 2009 5:40 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pát kvě 15, 2009 3:48 pm
Příspěvky: 8

Vcera se mi zadarilo, tak doufam, ze to tak bude pokracovat...
Dnesni den je pro me mnohem vic lakavejsi, protoze se hraje mnohem vic zajimavych zapasu, a proto jsem se rozhodl, ze se do toho poradne opru... Myslim vklad...
Tiket c. 1
Kunitsyn - Capdeville 1
Fognini - Andreev 2
Youzhny - Muller 1
Ferreiro - f.Lopez 2

Tiket c. 2
Soderling - K.Kim 3:0 na sety
Wawrinka - Devilder 3:0 na sety
Youzhny - Muller 3:0 na sety
Bozoljac - Kiefer 2
F.Gonzalez - J.Vanek 3:0 na sety
Tipsarevic - Montanes 1
Rufin - Schwank 2
Roddick - Jouan 3:0 na sety

Trochu se k nekterym zapasum rozepisu...
Proc Kunitsyn ? Jeste pred touto sezonou jsem ho nepovazoval za hrace, ktery patri na antukove kurty... Ale tento nazor jsem zmenil pote, co jsem ho videl hrat s Chelou a J.C. Ferrerem... Je to agresivni hrac, ktery se muze oprit o dobry servis ( vysoke procento prvniho podani ). Ve hre to neni klasicky antukovy pinkac, ale spis hrac na mene uderu... Trochu bych si ho dovolil prirovnat k Berdychov, jen je o neco ,,pozadu,,. Jsem presvedceny, ze to na Capdevilla bude stacit, a dokonce si myslim, ze pres neho projde celkem hladce ( tipuji 3:1 na sety ).
Proc Andreev ?
Je to muj oblibeny tenista, ktery se pere o kazdy mic a navic ma sve kvality... Je dobry jak na servise, tak i ve hre...Dokaze protihrace dostat pod tlak, a pak z toho tezi kyzene ovoce... Fogniny je pro me prumerny, ale ,,poctivy,, antukovy hrac. U neho bych volil slovo pinkac... Myslim si ale, ze proti silnemu Andreevovi nebude mit sanci. Jestli Andreev bude hrat trpelive, nemuze to dopadnout jinak nez jeho vyhrou... Jedine z ceho mam obavy, tak je fakt, ze mel nedavno zdravotni problemy, ale ty jsou podle jeho slov pryc... Videl jsem Andreeva hodnekrat za tuto sezonu live a opravdu se mi libi... ( teda jeho hra :D ) Nadherny zapas zahral s Tommy Robredem, a navic se stastnym koncem...To uz se mu nepovedlo proti Fishovi, ktery je pro me velkym prekvapenim. ( myslim na antuce ). S Fishem to byl ale divny zapas, protoze prvni i druhy set nekolikrat prerusil dest a Andreev se nemohl dostat dlouho do zapasoveho tempa...Nakonec prohral, myslim, treti set v tie-breaku... ( to si pamatuji - pokazil mi tiket na 1200liber :twisted:
Lopez a Youzhny jsou pro me tutovky a nebudu se tu rozepisovat...
Kdyby nekdo chtel k temto zapasum analyzu, tak mi pisnete...
Toto pujde za 450liber... Tak mi drzte pesti...

:wink:

_________________
Posledni dobou jsem se hodne zameril na tenis a basketball... Rad bych tu poznal nejakeho tipera, se kterym spojim sve sily, abychom porazili bookies... :-)



Nahoru Nahoru
  Profil

pon kvě 25, 2009 8:27 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Pěsti ti určitě držíme, bohužel tady do tenisu nikdo moc neděláme (nebo spíš tady už dlouho o tenisu nikdo nic nenapsal). Je moc fajn, žes s tím začal - a ještě lepší, když k tipu pár slov napíšeš.

Tak GL, aĹĄ ti to klapne !



Nahoru Nahoru
  Profil

pon kvě 25, 2009 11:52 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: pát kvě 15, 2009 3:48 pm
Příspěvky: 8

Omlouvam se za toho Capdevilla - samozrejme jsem myslel Gabashviliho...

_________________
Posledni dobou jsem se hodne zameril na tenis a basketball... Rad bych tu poznal nejakeho tipera, se kterym spojim sve sily, abychom porazili bookies... :-)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron