Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

úte kvě 26, 2009 9:19 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pát kvě 15, 2009 3:48 pm
Příspěvky: 8

Ahoj vsichni... Vcera se moc nezadarilo, tak doufam, ze to dnes napravim.. Jeste se vratim slovem ke vcerejsim zapasum... Ten Kunitsyn me celkem zklamal, protoze jsem mu veril hodne :? A popravde, tak velke trapeni jsem od F.lopeze a Andreeva taky necekal... Zrovna Igora jsem videl live a muzu rict, ze me prekvapil, ale v negativnim svetle... Nevim, jestli ho jeste porad suzuji zdrav. problemy, ale vcerejsi vykon k optimalnimu mel hodne daleko... Spousta nevynucenych chyb a prekvapive slabe podani... Rychlost jeho 1. podani se obvykle pohybovala okolo 180 km/hod a vzhledem k tomu, ze nedaval micku zadnou velkou rotaci, tak je to malo... Navic mu ani toto slabe podani neslo a casto hral az ze druheho...
Ted ale k dnesnimu dni...
Tiket c.1 ( main )
Fish - M. Gonzales 1
James Blake - L.Mayer
Kohlschreiber - Tomic 3:0 na sety
Cirstea - Gullickson 1

Tiket c.2
Benneteau - Tsonga 1
J.C.Ferrero - Ljubicic 2
Beck - I. Navarro 1
Dokic - Sprem 2
Wickmayer - U. Radwanska 1

K zapasum:
Fish, jak uz jsem psal, me v teto sezone opravdu presvedcil, ze i tamto povrchu umi... Ma vyborny servis a hraje agresivne... Videl jsem ho hrat s Andreevem a opravdu jsem :shock: M. Gonzalese jsem nevidel, ale podle meho nazoru je to hrac, ktery je o tridu niz...
J. Blake - Blake je favorit a podle me tuto roli zvladne hrave, a proto si zahraju i tento maly kurz... Na zacatku sezony se hodne trapil a to co predvadel nebyl snad ani tenis... Posledni tydny sel ale vykonnostne nahoru a v zapasech ve kterych jsem ho videl ( napr.: s Karlovicem a Federrerem ) mi ukazal, ze uz je zase v dobre forme... Pro me velmi easy zapas...
Kohlschreiber a Cirstea podle me nebudou mit se souperi taky velke problemy...
Zapasy, o kterych se chci taky zminit a trchu rozepsat jsou Ferrero vs Ljubicic a Benetteau vs Tsonga...
Tady se pro me objevuji zapasy s krasnymi kurzy...
Ljubicice jsem v teto sezone sledoval hodne a muzu rict, ze me prijemne potesil... Jeho skvele podani, ktere je hodne ucinne i na antuce mu casto pomaha k lehkemu ziskani gamu pri jeho servise... Forhand hraje s obrovskou razanci a velmi vyjimecne se z neho myli... Trosku nekdy pokulhava jeho backhand, ale i tak je porad dost kvalitni... J.C Ferrero zatim nic moc, ale je pravda, ze je to velezkuseny antukar, ktery umi formu nacasovat na velky turnaj... No, bude to tezke, ale verim, ze Ljubicice podrzi servis v tezkych chvilich a ze nakonec vyhraje...
Beneteau je pro me kurzem uplne nejzajimavejsim...Myslim, ze tady bookies hodne prestrelili... Tsonga neni zadny exceletni antukar a urcite nepredvadi sve nejlepsi vykony...Videl jsem ho letos 2krat a vubec me neoslnil a prohral v zapasech, ve kterych byl rovnez povazovan za velkeho favorita... Za to Benneteau jsem videl nekolikrat a zda se mi v mnohem vetsi herni pohode, a ze hraje s obrovskou jistotou...Navic ma i ucinne podani ( teda pokud nema svuj den, kdy podava 1. servis s uspesnosti i pod 50 procent ), hraje agresivne, ale pritom ne zbrkle. Dokaze soupere dostat pod tlak, je trpelivy a malo kazi. Tento zapas se mi proste dost libi a z meho pohledu je to min 50/50 a vzhledem k tomu, ze je na Benneteau kurz 3, urcite ho budu hrat i solo....
Good luck

_________________
Posledni dobou jsem se hodne zameril na tenis a basketball... Rad bych tu poznal nejakeho tipera, se kterym spojim sve sily, abychom porazili bookies... :-)



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 26, 2009 10:56 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tak jsem trochu zkoumal a zkusĂ­m si jednoho outsidera (upozorĹ



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron