Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát kvě 29, 2009 10:06 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pát kvě 15, 2009 3:48 pm
Příspěvky: 8

Vcera nechybelo moc a byl pekny vydelek... Bohuzel mi pate sety zrovna nepraly, tak doufam, ze to dnes J.C.Ferrero napravi a ja budu aspon trochu v plusu :lol:
Ted ale k dnesnimu dnu...Dnes vsazim uz za celkem slusnou sumu, protoze se mi konecne objevil zapas s peknym kurzem, a kteremu verim strasne moc...
Murray - Tipsarevic -6,5hdc na Tipsarevice ( takze nekde vlastne +6,5hdc )
Proti Murray(mu) jsem hral hdc uz minuly zapas a vyplatilo se... Dnes nastoupi, dle meho nazoru, jeste proti mnohem lepsimu hraci a tim je Tipsarevic... Ten se popravde stal v teto sezone mym konem a zustanu mu verny i ted... Hraje skvely tenis a v uderech si je hodne jisty...Navic, kdyz jsem ho videl hrat proti F.Lolezovi, tak jsem se ujistil, ze ma opravdu skvelou formu i v Parizi a ze muze klidne Murray(je) porazit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Murray se se Staracem dost trapil a nakonec byl hodne rad, ze ve tretim setu otocil z neprizniveho stavu 2:5(jestli ne dokonce 1:5) na 7:5 ... Buhvi jak by to totiz dopadlo, kdyby to bylo 2:1 na sety pro Staraceho a Ital by vstupoval do 4. setu s poradnym sebevedomim.... Budu hrat i Tipsarevice solo na cely zapas... Mozna si ted myslite, ze jsem blazen, ale ja musim jit do kurzu 6 na Tipsarevice... Pokud jsem vas nepresvedcil, tak mi aspon drzte pesti... :D Diky
Prosim, jestli mate nekdo k tomuto tipu komentar, napiste mi ho da zprav...Diky moc

_________________
Posledni dobou jsem se hodne zameril na tenis a basketball... Rad bych tu poznal nejakeho tipera, se kterym spojim sve sily, abychom porazili bookies... :-)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron