Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

sob črc 04, 2009 9:55 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Sazka

VC USA - MOTOGP - 5.7. (uzávierka 4.7. 23:00)

Dovizioso, Andrea - Edwards, Colin 1 1,75 + Rossi, Valentino - Pedrosa, Daniel 1 1,22 = 2,13 7/10 KO

Neodpustim si tip pred kvalifikaciou ale po 2treningoch.Je zalozeny na duele Doviziosa s Edwarsom.Edwards mal po dobrom vykone v Assene plno sebadovery na zavod doma (http://www.motogp.sk/index.php?command= ... nokid=1120) ked sa vyjadril (rovnako ako Vermeulen) dokonca o posrtaveni na podiu.Ja to nevidim vobec realne a to z 2dovodov.Napriek tomu ze je to "doma" tak Edwards tu uspel len v r.2005 (2.m.),potom mal postupne 9.,11. a minuly rok dokonca 14.m. a teraz v prvom treningu az 9.m. o 0,4s za siestym Doviziosom a druhom 7.m. o 0,2s za piatym Doviziosom.
V tejto sezone ma duely s Doviziosom 3:4 ked bol lepsi v u vodnom a tretom zavode a naposledy ked Dovizioso nedokoncil.Ten si ziaden sram z padu neodniesol,v treningoch je dobry a v jedinom minulorocnom starte sa hned na 1x (idu tu len MGP) umiestnil na vybornom 4.m.Pred Assenom mal tri 4.m. a nebolo by tomu inak ani v Assene keby dokoncil.Podla mna jasny favorit duelu.
Co sa tyka kurzu "na prilepsenie", tak Rossi sa len teraz ujal tesneho vedenia v sampionate (musi bodovat na co najlepsom mieste),v USA mu to celkom ide (minulorocny vitaz,pred tym 4.m.,KO a 3.m.) a v treningoch 1. a 3.m. Pedrosa ma velmi smolnu sezonu (uz ani sam asi nevie kolko krat spadol),stratil zrejme sancu bojovat o titul, predpokladam zle psychicke rozpolozenie a ani v treningoch nic moc (4. a 6.m.).Spadol i v sobotu v Assene.Dal by som ho i v duele s Lorenzom,lenze po 2treningu(vyhral Lorenzo) mi spadol kurz z 1,45 na 1,3.


Naposledy upravil tono dne ned črc 05, 2009 11:56 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 05, 2009 11:23 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

MotoGP, VC USA - závod - 23:00

Bwin

Závodník s nejlepším umístěním
Casey Stoner (AUS/Ducati) 2.40 7/10 KO
Daniel Pedrosa (ESP/Honda) 2.60
Andrea Dovizioso (ITA/Honda) 3.20

Podla mna je rozvrh sil v momentalnej chvili jasny- Yamahy,Stonerova Ducati a az potom Hondy.Stoner sice zo 7zavodov hned 3x prehral s niekym z vyssie uvedenych, ale posledne 3zavody bol pred nimi.Pedrosa ma zdravotne problemy sposobene castym padanim(aj naposledy v nedelu v Assene),Dovizioso sa drzi vzdy na 4-5mieste.Stoner je sice tiez chory a posledne dva zavody absolvoval s velkym sebazaprenim,ale boli z toho dve tretie miesta a moze to byt podla mna uz len lepsie(aj ked na Yamahy musi byt v TOP forme).
Cosa tyka uspesnosti v USA,Stoner bol minuly rok druhy,predtym vyhral a prvy start nedokoncil.
Pedrosa minuly rok nestartoval,pred tym 5. a 2.m.
Dovizioso v jedinom minulorocnom starte pekne 4.m.
V treningoch im Stoner daval minimalne pol sekundy,v kvalifikacii uz to bolo tesnejsie no aj tak to boli 2desatiny.
Velmi nadejny tip.

Klasifikace závodu (1. a 2. místo)

1. Rossi - 2. Lorenzo 2.50 5/10 KO

Bolo tak posledne dve VC, asi s 50% pravdepodobnostou to vidim aj teraz.Rossimu sa v USA dari,Lorenzo je v laufe(sice len druhe miesta,ale co uz s Doctorem) a Stoner nebol fit a mozno ani este celkom nie je.Pedrosa je na tom este horsie.Startuju v opacnom poradi,ale to Doctoremu nerobi ziaden problem.Zakladom je zdolat opat Lorenza(nadskok v cele celkoveho poradia ma minimalny) a Lorenzo aby udrzal Stonera.

Tipsport

Vermeulen-Capirossi 1 1,7 + Rossi V 1,85 = 3,15 7/10 KO

Dalsia podla mna velmi nadejna stavka. Capi ide na dalsiu VC na ktorej mu to vobec nejde.Od minuleho roku tu obsadil postupne 15.,KO,8. a 10.m.V treningoch hroza(12. a 15.m.)a v kvalifikacii len o malo lepsie - 10.m.
Prave naopak je to u Vermeulena - posledne dva roky na podiu (3. a 2.m.),pred tym 5.m.V treningoch 2x8.m. a v kvalifikacii 9.m.Mimuly tyzden 5.m. s 6s nadskokom pred skupinou kde bol i Capirosi.Samotny tip u mna 9/10.
Pridal som si vsak Rossiho (jednak kurz na V na nete cca 1,5 a potom i fakt ze bez manipulaku treba mat kurz 2 a viac)ktory je v laufe,posledne dve VC vyhral ale nadskok ma len 5bodov a nemal by zavahat.Stoner ma mensie zdravotne problemy a po tom co v Spanielsku predbehol Lorenza az v poslednej zakrute v Assene uz ziaden boj nepripustil a od zaciatku si vytvoril 2-3s nadskok a drzal ho az do konca.Lorenzo tu startoval len minuly roik a nedokoncil,Rossi vyhral,pred tym 4.m.,Ko a 3.m.


Naposledy upravil tono dne ned črc 05, 2009 11:59 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 05, 2009 11:45 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Sportingbet vysiel s dvojicou
Vermeulen-Capirossi 1 1,8 9/10 OK


Naposledy upravil tono dne pon črc 06, 2009 12:01 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 05, 2009 1:23 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27


MotoGP-VC USA- 5.7.2009 23:00


Chance

Dovizoso 1-5 2,0 + Stoner 1-3 1,5 = 3,0 6/10 KO

No a je tu posledny dnesna moja chutovka a to zo sance, ktora ma na tieto udalosti vyssie kurzy nez konkurencia.
Stoner napriek zdarvotnym problemom v poslednych dvoch VC uhajil 3.miesto a dnes predpokladam ten isty vysledok. Ako som spominal Pedrosa je na tom este horsie a i v treningoch bol horsi, Dovizioso bol zo 7 VC lepsi lev raz.Stoner bol 5x do 3.m.,raz 4.m. a raz 5.m. V treningoch i kvalifikacii vzdy do 3.m.,minuly rok 2.m. a pred tym 1.m.
Dovizioso bol tiez 5x do 5.m.,minule spadol zo 4.m., a raz po pade skoncil na 8.m.V treningoch 6. a 5.m.,v kvalifikacii 5.m..Minuly rok 4.m.
Oaja maju vykonnost na to aby pravidelne(sice tesne ale predsa) obsadzovali zadane umiestnenia a toto je VC na ktorej maju vyborne vysledky.



Nahoru Nahoru
  Profil

pon črc 06, 2009 12:04 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Strach a hroza!
Vsetko by bolo vesele keby sa mi do "prepoctov" nezaplietol svojim vitazstvom "polamany" Pedrosa s ktorym som vobec neratal. :oops:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron