Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

čtv črc 09, 2009 9:44 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Předem bych vás chtěl chlapci opět pozdravit. Na zitra se rýsuje pěkný zápas,ale jak už jsem si zvykl většinou to co napíšu se nějak dosere. Takže uvidíme.

Vybírám si zápas z momentálně rozehraného vedlejšího snookerového turnaje v Thajsku. Nejde o klasický snooker,ale o trochu specifický,který se hraje pouze s šesti červenými koulemi. Proto i ten samotný název 6-red grand prix. Max náběh je tedy ne 147 ale pouze 75 takže stačí pouze pár koulí a hráč se stává vítězem frejmu. Proto je určitě také nutná odlišná strategie při samotné hře.

Na zítřek si vybírám zápas domácího hráče Issara Kachaiwonga,kterému se prozatím výborně daří a dokázal porazit i hráče ze světové špičky jako je Joe Swail, Jimmy White,Joe Perry. Čekám,že by tento hráč mohl i zítra navázat na své výborné výsledky a na domácí půdě bude chtít zabojovat a dostat se co nejdal. Jeho zítřejší soupeř nepředvedl tak vyrovnaný a přesvědčivý výkon a proto by mohl byt pro Kachaiwonga hratelný.
Kachaiwong:
Issara Kachaiwong 5-3 Joe Swail
Issara Kachaiwong 5-1 Jimmy White
Issara Kachaiwong 5-1 Yutaka Fukada
Issara Kachaiwong 5-3 Joe Perry
Issara Kachaiwong 5-2 Mohammed Shehab

Mehta:
Mehta Aditya-Soe Yin Akar 1:5
Bond Nigel-Mehta Aditya 1:5
Murphy Shaun-Mehta Aditya 5:1
Mehta Aditya-Borg Alex 4:5
Mehta Aditya-Pu-Ob-Orm Ratchapol 5:4


3907 Kachaiwong-Mehta
10.07.2009 05:00 1.65 1.98
Tip 1
Sk:Tipsport
Vklad 3



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 10, 2009 9:48 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Kachaiwong-Mehta 6:4
Tip OK

ejha ejha ejha



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 10, 2009 12:53 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Opět zdravím chlapáci. Jelikož to ráno klaplo tak sem hodím ještě něco na dnes co se mi jeví být v klidu. Takže opět uvidíme jak to vše dopadne :s13:

Vybírám opět zápas Kachaiwonga Issary. Platí i nadále co jsem psal včera: motivace na domácí půdě + všech 6 dosavadních zápasů bez porážky viz. včerejšek. Dnes je jeho soupeřem však hráč z té lepší světové špičky takže to mít snadné určitě nebude proto se dnes ani do toho neopírám takovým vkladem (chcete-li důvěrou) jako včera. Binghem už delší dobu hraje na jeho poměry průměrný snooker, takže je určitě hratelný a Kachaiwong má šanci v tomto zápase uspět. Navíc vidím hodnotu v kurzu,který je 2,2 myslím,že klidně mohli vypsat 1,9-2. Doufam,že mi prominete,ale nic víc k tomuto zápasu psát nebudu myslím,že vše podstatné jsem napsal.

Stuart Bingham v Issara Kachaiwong 10/07/2009 15:00 CEST 1.62 2.20
SK Sportingbet
Tip 2
Vklad 1


Dalším zápasem,který dnes okoštuju je John Higgins v Thepchaiya Un-nooh. John to je hráč top špičky a jak už jsem psal pro tyto hráče je tento turnaj spíše takovým tréningem a nikdy není jisté v jakém rozpoložení a motivaci nastoupí a turnaj pojmou. Ale John se jeví jako,že má o tento turnaj zájem a předvádí jak je u něho zvykem výborný výkon. Jeho dnešní soupeř patří co se týče kvalit úplně do té nejspodnější lajny a tak si myslím,že by s ním John neměl mít větší problém pokud půjde vše dle předpokladu. Tedy na rozdíl od typu výše si tento zápas zde vybírám hlavně kvůli velké rozdílnosti kvalit a taky vidím v 1,5 kurzu hodnotu.
Higgins John-Saenla Supoj 6:4
Higgins John-Lippe Sascha 5:2
Higgins John-Subah Habib 5:2
Higgins John-Noppachorn Noppado 5:2
Higgins John-Stevens Matthew 5:1

John Higgins v Thepchaiya Un-nooh 10/07/2009 15:00 CEST 1.50 2.50
SK Sportingbet
Tip 1

Vklad 2,5



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 10, 2009 10:56 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Bingham-Kachaiwong
5:6 OK

8817 Higgins-Un-nooh
6:0 OK


ejha ejha ejha



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron