Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

úte srp 11, 2009 10:06 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pát kvě 15, 2009 3:48 pm
Příspěvky: 8

Po delsi odmlce jsem se rozhodl, ze zde zverejnim opet sve tipy...Antukova sezona mi vubec nevysla, tak doufam, ze to napravim na hardu...
Jeste nez se rozepisu o tenise a dnesnich tipech, tak bych chtel podekovat metalicovi za jeho skvele tipy v baseballu, ktere me vytahli z antukoveho propadaku.. alah bravo
Letosni sezona hardu mi zatim vychazi o mnohem lip nez ta antukova a to je i duvod proc jsem se odvazil napsat dnesni prispevek...
vybral jsem si na dnesek 4 zapasy...
Berdych-Kohlschreiber 1
Stepanek - Golubev 1
Petrova - Alona Bondarenko 1
Dushevina - Maria-Jose Martinez Sanchez 1

Berdychova bilance s nemcem Kohlschreibem vypada na prvni pohled dost presvedcive 5:0, ale ja ten zapas az tak jednoznacne nevidim... Kohlschreiber odehral letos nekolik skvelych zapasu ( i kdyz je pravda, ze zejmena na antuce ) a potrapil i hrace z top 10..Jeho forma gradovala na French open, kde si skvelym vykonem vyslapl na Novaka Djokovice a zapas s prehledem vyhral...Jenze ted je situace uplne jina a hlavne jeho psychicka pohoda musi byt pryc..Posledni dva zapasy, ktere odehral na antuce byly mizerne!!! Prohral s Cuevasem a Crivoiem...Myslim, ze na obou zapasech se projevila jiz zminovana psychicka stranka Kohlschreibera. Nekdy v tomto obdobi mu pri tragicke nehode zamrel bratr a neni divu, ze tenis v jeho hlave nebyl na prvnim miste...Jsem zvedavy, jak se s touto skutecnosti vyporada, ale myslim si, ze to pujde jeste znat... Navic jeste od antukove sezony, narozdil od Berdych, neodehral ani jeden zapas na hardu...Tyto 2 skutecnosti me premluvily vybrat tento zapas na hlavni tiket...Navic Berdych je hrac, ktery na tvrdem povrchu dokaze porazit kohokoliv...Ma tvrdy servis, obvykle miva hodne winneru, i kdyz je pravda, ze i nevynucenych chyb...Dnes mu vsak hodne verim....

Dalsi zapas, ktery jsem si vybral odehraje ( bratranec Pavla Horvata) Radek Stepanek s Golubevem...Pro me asi s Dushevinou nejvetsi ''tutovky'' dne... Radek uz je dlouhou dobu mezi nejlepsimi hraci a dokaze na hardu porazit kohokoliv...Dokaze skvele servirovat a hlavne jeho prechod a nasledna hra na siti je uzasna... Moc se mi letos libi!!! Golubev je hrac, ktereho zdobi dobry servis, ale jinak dle meho nazoru ve vsech ohledech za Stepankem pokulhava...Tady jsem o vitezstvi presvedcen temer na 100procent!!!!

Petrova - A. Bondarenko: Alona Bondarenko je hracka, ktera dokaze hrat jak na antuce, tak i na hardu, ale urcite neni v optimalni forme..Letos nic zvlastniho nepredvedla a ani me svymi vykony nijak neohromila. Rekl bych, ze je letos dost nevyrazna.. Petrova taky urcite nepredvadi sve nejlepsi vykony, ale i presto si myslim, ze na Alonu to bude stacit..Jako asi kazda Ruska, je na tom fyzicky velmi dobre, navic jako jedna z mala hracek si dokaze svym servisem hodne pomahat...Silu uderu ma dobrou, tak ted jen doufat, ze se nevyhaze...

Dushevina - Sanchez; Jak uz jsem psal, s Radkem Stepankem jsou pro me favoriti dne...Videl jsem jeji 3 zapasy z posledniho turnaje v Istanbulu a myslim, ze je v paradni forme..Tipuju, ze se dostane hodne daleko i na tomto turnaji..Dobry servis, paradni hra od zakladni cary..., proste je fakt dobra... tlap Navic Sanchezove je podle me ''cista'' antukarka..

Piste mi prosim sve nazory a good luck vsem

_________________
Posledni dobou jsem se hodne zameril na tenis a basketball... Rad bych tu poznal nejakeho tipera, se kterym spojim sve sily, abychom porazili bookies... :-)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron