Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

sob srp 29, 2009 3:42 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Motocykle/MotoGP - kvalifikácia (USA) - lepší z dvojice v kvalifikáci

29.8.2009 15:55

Nike


Pedrosa D. - Dovizioso A. 1 1.38 +
Hayden N. - Elias T. 1 1.65 = 2,28 8/10

Specifiucka VC, minuly rok s hurikanom no aj tak na suchu v kvalifikacii Hayden stvrty a Elias deviaty.Hazden byva 3h cesty autom od okruhu a kvoli nemu tam pridu 10tisice fanusikov.
Prvy trening na mokru bol druhy,Elias vzadu.
Elias ide dobre na Svojich okruhoch a Indi to urcite nie je.Hayden je neocakacvane (a docasne) tymovou jednotkou.
Na mokru Elias nema sancu a i na suchu ma Hayden ovela vyssie ambicie aj predpoklady.
Dovi je lepsi v zavode nez v kvalifikaciach a Pedro vyhral prvy trening a chce sa skusit pomerat s Yamahamy.



Nahoru Nahoru
  Profil

sob srp 29, 2009 9:23 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

tono píše:
Motocykle/MotoGP - kvalifikácia (USA) - lepší z dvojice v kvalifikáci

29.8.2009 15:55

Nike


Pedrosa D. - Dovizioso A. 1 1.38 +
Hayden N. - Elias T. 1 1.65 = 2,28 8/10 OK



Pedrosa to mysli vazne s utokom na suverenitu Yamah.Budem mu drzat palce aby vyhral aj zavod.
Hayden na suchu nic moc, 6.m. az za DeAngelisom a Edwardsom a len o jedno miesto pred 7 Eliasom ale o viac ako dve desatiny.
Tipy na zavod- prva trojka jasna (Pedro,Lore a Doctore),otazne v akom poradi(rad by som take ake som uviedol),o 4. a 5.m. Dovi,Edwards a Hayden.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned srp 30, 2009 12:46 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Dnes vyzeraju slubne pre divaka formule i motorky a kedze kvalifikacia F1 vsetko tak domotala ze sa v tom nevyznam tak len

VC Indianapolis MotoGP 21:00

Bwin

Andrea Dovizioso (ITA/Honda) 1-6 1,9 8/10

Nejlepší umístění
Alex de Angelis (RSM/Honda) 3.00
Colin Edwards (USA/Yamaha) 3.00
Andrea Dovizioso (ITA/Honda) 4.00 3/10
Nicky Hayden (USA/Ducati) 4.00

Dovi startuje az z osmeho miesta a ani v treningoch mu to nijak zvlast neslo (9. a 6.m.).Ma vsak velmi dobry stroj (jednoznacne najlepsie casy Pedrosu v treningoch i kvalifikacii) a to ze mu treningy a kvalifikacia nejdu nie je nic zvlastne, naopak je to pravidlo. Ved z 11doterajsich zavodov bol v kvalifikacii najlepsie 2x stvrty,ale aj 2x jedenasty a ostatne kvalifikacie vzdy do osmeho miesta.
V zavodoch uz ziskal 4x 4.m.,2x 5.m.,1x 8.(s padom) a 1.m. a 3x nedokoncil ked bol na urovni cca 5.m.
Minuly rok tu bol v hurikane piaty.
Podla mna je to najvacsi aspirant na 4.m. (pravda ak dokonci a ak dokonci velka trojka).
Kvalita stroja sa musi v dlhom zavode ukazat.


Nike

Pedrosa D. V 2.8 4/10

Lorenzo J. 1-3 1.45 +
Hayden N. - Elias T. 1 1.7 = 2,47 8/10

Pedrosa bol v prvom treningu rychlejsi od druheho Haydena o 0,155s,od tretieho Rossiho o 0,307s.V druhom treningu od druheho Lorenza o 1,015s(!) a v kvalifikacii opat od druheho Lorenza o 0,506s.Doctore zaostal o 0,879s.To mi pride ako slusna prevaha a aj netove stavkove uz maju Pedrosu v kurzoch cca 2,1.Myslim ze Honda urobila kus prace a kludne moze Pedrosa vyhrat stylom start-ciel.

Hayden tu bol minuly rok druhy,byva 3h cesty autom a bude tu mat obrovsku podporu a hlavne trat a jej muchy (dost sa v treningoch i kvalifikacii padalo) dobre pozna. Pre tym je pri neucasti Stonera jednotkou a preukazal i zlepsenie formy.Podla mna jediny kto tu moze ohrozit Doviziosa v boji o 4.m. (pri dojazde velkej trojky).
Elias dokazal skoro nemozne v Brne, no podla mna mu to tu nesedi a hlavne nedokaze vykon zopakovat.Minuly rok tu tiez neoslnil.Kto chc\e dat dvojicu len solo tak sportingbet ma 1,727 na Haydena.
Lorenzo bol druhy (a teda pred Doctorem) v druhom treningu i kvalifikacii a teda ma podla mna rovnake sance na podiium ako Pedro a Rossi.
Moze to byt medzi nimy(Pedro,Doctore a "Lyzatko") velmi zaujimave.

Fortuna

Edwards-De Angelis 1 1,8 + Hayden-Melandri 1 1,35 = 2,43 7/10

Edwardsa vsetci hodnotia ako jednoznacne najlepsieho jazdca na netovarnom stroji (teda mimo Yamah,Repsolu a Ducati) a pravidelne konci okolo 7.m. (1x2.m.,2x4.m.,1x6.m.,5x7.m.,1x9.m. a 1x12.m.) je doma a je velmi spolahlivy.S DeAngelisom to ma v sezone 10:1!
Proti su len terajsie treningy(5:8 a 3:5) a kvalifikacia (4:5) vzdy v prospech DeAngelisa.Dokazat to ale v zavode je ovela tazsie a tak verim stabilite domaceho Edwardsa.
O Haydenovi som uz pisal vyssie,Melandri tu nic neukazal ani v treningoch(2x10.m.) a kvalifikacii(9.m.).



Nahoru Nahoru
  Profil

ned srp 30, 2009 5:17 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Este neodolam jednej pocitovke z 250ccm

Bwin
250 ccm - VC USA - 19:15

Alvaro Bautista (ESP/Aprilia) V 4.50 2,5/10

Aj vo warm up ako i v predchadzajucej kvalifikacii a treningoch bol najvacsi favorit (podla kurzov) Simoncelli vzdy bohate pred Bautistom.Avsak v kvalifikacii 2x spadol a v celkovom hodnoteni ma stratu 32b na veduceho Aoyamu a 20 na druheho Bautistu.To mu veli riskovat a sam Bautista sa o nom vyjadril ze je nevyspytatelny (http://www.motorkari.cz/motosport/silni ... 14223.html): "Naproti tomu Simoncelli je opravdu agresivní a hodně rychlý, ale není spolehlivý. Jednou vyhraje, ale hned vzápětí ztratí při příštím závodě důležité body. A tak si raději počkáme, čeho všeho je vlastně schopen".
Moj scenar je ze ak ostatnym neujde (a to po starte asi Barberovi nie) a postupne sa na nich dotiahne prave Bautista (a samozrejme mozno dalsi),ktory ma horsie starty, tak moze prekrocit mieru rizika a spadnut.Ak aj nie vo vzajomnom suboji je tu vzdy sanca ze Bautista vyhra.Aoyma sa zda byt v Indi trosku z formy a tak moj tip je prave na vitazstvo Bautistu (ohrdnem kurzom cca 2,4 na dvojicku so Simoncellim).Spominany Barbera casto nevydrzi tempu az do konca a tak uz mi zostava naozaj len Bautista.V kurze 4,5 vidim hodnotu napriek zlym(uz pomerne tradicne) vysledkom z treningu a kvalifikacie.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned srp 30, 2009 8:32 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

tono píše:
Este neodolam jednej pocitovke z 250ccm

Bwin
250 ccm - VC USA - 19:15

Alvaro Bautista (ESP/Aprilia) V 4.50 2,5/10 KO



Tak ani nahodou, Simoncelli bez chyby stylom start-ciel. Aoyama skoro stale v zavese az ku koncu po chybe odpadol, ale ani na toho sa Bautista nedotiahol. Hold mizerne zaciatky sa vzdy tempom nevymazu.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned srp 30, 2009 10:12 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

tono píše:
Dnes vyzeraju slubne pre divaka formule i motorky a kedze kvalifikacia F1 vsetko tak domotala ze sa v tom nevyznam tak len

VC Indianapolis MotoGP 21:00

Bwin

Andrea Dovizioso (ITA/Honda) 1-6 1,9 8/10 OK

Nejlepší umístění
Alex de Angelis (RSM/Honda) 3.00
Colin Edwards (USA/Yamaha) 3.00
Andrea Dovizioso (ITA/Honda) 4.00 3/10 KO
Nicky Hayden (USA/Ducati) 4.00



Nike

Pedrosa D. V 2.8 4/10 KO

Lorenzo J. 1-3 1.45 +
Hayden N. - Elias T. 1 1.7 = 2,47 8/10 OK


Fortuna

Edwards-De Angelis 1 1,8 + Hayden-Melandri 1 1,35 = 2,43 7/10 KO



Po padavom dni favoritov (Pedrosa z prveho miesta a neskor Rossi z druheho) sa sezona dramatizuje.
Moje tipy nic moc, ziaden vyssi kurz nevysiel a prekvapil DeAngelis (ktory nema angazman na buducu sezonu) so skvelou formou v poslednych zavodoch. Dokazal porazit cely "zbytok" pola co tentoraz znamenalo fantasticke druhe miesto.
Dovizioso by bol do 6.m. aj v pripade dojazdu Pedrosu a Rossiho.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron