Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv zář 10, 2009 4:02 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

F1 - VC Talianska 13.9.2009

Tipsport

Vettel 1-3 2,1 8,5/10


Vettel 1-6 1,5 + Webber 1-6 1,6 =2,4 7,5/10

Fakty:
Vettel 1-3 - 6 x z 12zavodov, z poslednych 6zavodov 4x
Vettel 1-6 - 7 x z 12, z poslednych 10zavodov 7x
Webber 1-6 - 8 x z 12zavodov, zu poslednych 8zavodov 6x, posledne 2zavody nebodoval

Indicie - najrychlejsia VC v seriali
- evidentna strata dychu Brawnu (Button, Barik) po skvelom a necakanom zaciatku ( z poslednych 6 zavodov len 3 podia z 12moznych, z poslednych 4 len 1 pdium!!!)
- jasne lepsiaci sa McLaren a Ferrari maju len po jednom zavodnikovi ( Hamik, Raikky), lebo Massa je out a Kovalainen este na podiu nebol
- jasny nadskok nad ostatnymi tymami
- Red Bull ma prave navrch na rychlych okruhoch

To vsetko mi dava jasnu zelenu pre vysoku doveru este pred treningami.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned zář 13, 2009 12:39 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Po pravdepodobnom fiasku tipov na Red Bull (dolstal som po kridlach) dnes skusim len jeden special bwinu a jednu akovku z tipacu:

VC Itálie - závod - 14:00

Bwin

Klasifikace závodu (1. a 2. místo)

1. Räikkönen - 2. Hamilton 9.00 2/10

Raikky ma viac paliva nez Hamilton a rychlymi kolami po zastavke Hamiltona v boxoch by ho mohol predbehnut. Jazdci za nim (Kovalainen, Barrichello a Button) vsak maju este o dost viac paliva nez Raikkonen a je tu nebezpecenstvo ze po prvych zastavkach by sa na cele mohol objavit niekto z nich. Raikkonen ma vsak pred sebou Sutila, ktoreho by mohol vdaka KERS predbehnut hned po starte a ten by potom mohol zdrzat spominanych jazdcov startujucich za nim. A este pri tejto zostave Kovalainen, Barrichello, Button sa moze medzi nimi iskrit hned po starte.
Je tu aj moznost ze Barrimu budu menit prevodovku (http://www.f1.sk/clanok33107.htm).
Aj cisto matematicky nasobenim kurzu na vitazstvo Raikkonena a Hamiltona do druheho miesta (fortuna) alebo do tretieho (zbytok) mi kurz pride hodnotny na vyskusanie.

Tipsport

Raikkonen-Barrichello 1 1.57 + Hamilton-Button 1 1.30 = 2,04 8/10

System KERS (zpatne ziskavanie energie) dokaze ziskat podla vacsin az 0,4s za okruh. Je to specialne tu na najrychlejsom okruhu F1. Startovat s nim budu McLareny, Ferrari a Renault. Mimo toho Brawny maju pred sebou prave Kovalainena s tymto systemom a ten ma i rovnake mnozstvo paliva ako oni (lakava je stavka na to ze ziska podium aj ked sa mu to este v sezone nepodarilo).
Dalej predpokladam ze Raikky predbehne Sutila a to je dalsi jazdec medzi Hamiltonom, Raikkonenom a Brawnami.
Mimo mnozstva paliva nevidim na strane Brawnu ziadnu vyhodu proti McLarenu a Ferrari a to sa mi zda dost malo na tgo aby uspeli.
Len doplnim ze Hamiltom startuje z prveho, Raikkonen z tretieho, Barrichello z piateho (ak mu nevymenia prevodovku, ak hej je to +5miest) a Button zo siesteho miesta.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned zář 13, 2009 3:36 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob kvě 02, 2009 7:31 pm
Příspěvky: 27

Tipsport

Vettel 1-3 2,1 8,5/10 KO


Vettel 1-6 1,5 + Webber 1-6 1,6 =2,4 7,5/10 KO

Bwin

Klasifikace závodu (1. a 2. misto)

1. Raikkonen- 2. Hamilton 9.00 2/10 KO

Tipsport

Raikkonen-Barrichello 1 1.57 + Hamilton-Button 1 1.30 = 2,04 8/10 KO

Brawn precural vsetkych, vratane mna, tym ze mal v nadrziach nacurane viac a siel len na jeden pit stop a urobil double zo startovych pozicii 5 a 6!
Totalne KO



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron