Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

ned říj 04, 2009 2:38 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Po minulom roku sa zda ze Autódromo do Estoril patri Spanielom,
1 48 Španielsko Jorge Lorenzo
2 2 Španielsko Dani Pedrosa
tento rok by to mohlo byt podobne,bezkonurencne zajazdil Jorge kvalifikaciu,kde mu stacilo v podstate zajazdit cas na zaciatku a potom sa pol hodku iba vozil a na konci aj tak bol 1 a pred koncom si cas este v klidku vylepsil.Urcite sa oplati zahrat duel Lorenzo-proti hoci komu na 100% Lorenzo,Rossi,Pedrossa proti Stoner ten je po chorobe trochen mimo,duel proti Vermulen a de Angelis obaja su chori Angelis ma chripku a Vermulen ma v prdeli krize,Vermulen je v prdeli asi dost kedze jediny koho porazil je Talmacsi tomu sice nadelil skoro sekundu no na Lorenza zasa strati skoro 2,5 sekundy co je obrovsky rozdiel v moto GP,skusit treba Tony Eliasfrajer ako som zapocul ide o zmluvu tak snad do 8.miesta by mal byt .
este nie su vypisane kurvy tak nemozem dat priamo tip,ale ja si nemozem na toto vsadit tak to skuste pouzit aspon vy

ako 25% zadarmo je duel u bwin Canepa-Talmacsi to nema kam dnes v kvalde sli Ducati zalozneho timu jak hodinky Canepa si to namieril do prvej desiatky,sice je to zasran mlady no traged z madarska je ez sance

pekny due je tam Angelis-Kalio do 2 @ 2,05 a to je fajn ked si vezmeme ze de Angelis je chori a vravelo sa ze dnes nemohol dychat

Toseland-Vermulen no cista 1 @ 1,68 to je pekne kedze Vermulen ma v riti krize a dnes sa kvalifikoval ako predposledny a naozaj ma problem s krizama

Tipac ma 1,34 na Lorenza so Stonerom tam by musel Lorenzo spadnut aby to nevyslo



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron