Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

sob lis 14, 2009 11:50 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned zář 13, 2009 1:27 pm
Příspěvky: 28
Věk: 41

Obrázek - Obrázek
Dallas Cowboys (6-2) at Green Bay Packers (4-4)

Cows konečne idú na plný plyn a to je dobré znamenie v bojoch o PO. V poslednom zápase vyhrali nad divíznym rivalom a tak v teame momentálne vládne dobrá nálada. V tábore GB je to skôr opačne. Prehrať proti Bucs a ešte po takom výkone je otras a brána PO sa pomaly zatvára... Niekde som čítal že Packers sú aj tak dobrým teamom a že sa ešte pozbierajú. Dobrý team ale nedovolí sacknúť svojho quarterbacka 37 (!!!) krát v 7 zápasoch. K tomu Tampa ho sundala až 6 krát (a to mali do toho zápasu len 9 sackov). Problém je hlavne v ofenzívnej lajne ktorá nedokáže Rodgersa dostatočne ochrániť, ale chyba je aj v ňom pretože dosť dlho váha s prihrávkou. Cows sú teamom ktorý toto dokáže perfektne využiť pretože ich pass rush patrí k top v lige. Rodgers môže ísť až 10 krát k zemi a z toho by nejeden turnover mohol padnúť. Behom to taktiež nepôjde... Cows zatiaľ v tejto sezóne nedovolili nahrať nikomu nad 100 behových yardov a nevidím dôvod prečo by sa to malo podariť práve Grantovi... Obrana GB je slušná, ale či dokáže zastaviť dobre rozbehnutého Roma je otázne. V posledných 4 zápasoch ma priemer 300 yardov na zápas a len jeden INT. Dallas by sa mal presadiť aj cez beh Barbera a Jonesa a ovládať čas... Verím Dallasu, majú lepšiu formu a ešte nieje december (tam už pôjdem proti Tonymu forma-neforma) :)

Cowboys are 12-2 ATS in their last 14 games in November.
Packers are 0-4 ATS in their last 4 games in November.
Favorite is 7-1 ATS in their last 8 meetings.
Cowboys are 6-2 ATS in their last 8 meetings.
Tony Romo is 23-11 ATS as a starter before Dec. 1.


Pick: Dallas Cowboys -3 @ 2,040 4 units GL!

Obrázek - Obrázek
Denver Broncos (6-2) at Washington Redskins (2-6)

Videl som dosť zápasov Skins v tejto sezóne a priznám sa že som polku buď odspal alebo vypol lebo sa na to nedalo pozerať. Stále dookola to isté, bez nápadu, bez nejakej iskry v offense... Je jasné že Campbell nieje extra trieda ale za všetkú mizériu v teame nemôže. To by som pripísal skôr ofenzívnej lajne ktorá je jednou z najhorších v lige. Ťažko sa presadzuje behom a vôbec nedáva čas svojmu quarterbackovi. Od Broncos si Campbell prejde peklom, lebo tento team dokáže vytvoriť obrovský tlak. A behom sa taktiež Skins nepresadia... áno Mendenhall v poslednom zápase nabehal peknú porciu yardov, ale Broncos sa viac sústredili na Big Bena a jeho targetov. Okrem toho Skins bude chýbať Portis a tohto borca bude ťažké nahradiť zvlášť keď Betts mal nejaké zdravotné problémy. Broncos k tomu patria k top obranám v zastavovaní behu a tak celá váha zápasu padne na Campbella ktorý bude pod obrovským tlakom a ešte k tomu stále bez jedného z obľúbených targetov - Cooleyho. Broncos bude stačiť ustrážiť Mossa pred nejakou big play... Denver to bude tlačiť ako vždy cez svoju behovú hru Morena a Buckhaltera a tentokrát úspešne. Skins hlavne kvôli obrane behov podpísali obrovským kontraktom Hayneswortha a výsledok? 25. miesto v lige proti behom (mám pocit že ešte horšie ako v minulej sezóne). Orton tentokrát nebude musieť riešiť podobné (dlhé) situácie ako v zápase proti Steelers... Denver je takmer vo všetkom lepším teamom tak nevidím dôvod prečo by nemal v tomto zápase vyhrať. Veď Skins pod Zornom ešte nikdy nedali 30 bodov a dokonca v tejto sezóne nedali ani 20!!!

Broncos are 6-2 ATS in their last 8 games overall.
Redskins are 0-4 ATS in their last 4 home games.
Road team is 4-0 ATS in their last 4 meetings.
Redskins are 2-11-3 ATS in their last 16 games overall.


Pick: Denver Broncos -3,5 @ 2,040 4 units GL!

_________________
Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 16, 2009 9:19 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned zář 13, 2009 1:27 pm
Příspěvky: 28
Věk: 41

2 x KO sorry... :(

_________________
Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 16, 2009 9:23 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

vcera boli na "paradu" vysledky v NFL, som takmer vybielil pinnacle, taky tyzden si nepamatam

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron