Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

pon úno 26, 2007 9:00 am


Doha, Qatar
Tier II
Prize Money: $1,340,000
Draw: 28M/32Q/16D
Surface: Hardcourt/Outdoors
Tournament Director: Ayman Azmi Galal
Official Web Site:www.qatartennis.org
:arrow:
Acapulco, Mexico
Tier III
Prize Money: $180,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors
Tournament Director: Raul Zurutuza
Official Web Site:http://abiertomextenis.com.mx



Nahoru Nahoru
 

pon úno 26, 2007 9:00 pm

 

Pous-Tio - Sromova 1 @ 1.5

Kazdy clovek ma nejakou uchylku a jedna z mych je sazeni proti ceskym tenistkam(krome Vaidisce a Safarce v tomto roce Ostatni slecny mohou slavit kdyz dokraci do druheho kola, vetsinou se nejaka do druheho kola dostane pouze proto,ze los turnaje svede dohromady dve ceske tenistky, takze pak se jedna proste dal dostat musi. Jak Pous-Tio , tak Sromova letos zatim nepredvedly vubec nic. V Acapulcu se bude hrat na antuce, kterou Spanelce v utlem veku davala maminka do sunaru a behem skolnich let ji nosila namazanou na chleba, Sromova ma radeji tvrdsi povrch , na antuce uz ale odehrala minuly turnaj v Bogote, kde se dostala do druheho kola.
Minuly rok si v Acapulcu Sromova udelala hezkou dovolenou, kdyz v prvnim kole prohrala s Maria-Jose Martinez-Sanchez 6-1 6-1,coz neni takove prekvapeni, kdyz na Sromovou byly ctyri..

Tyhle dve devcata se jeste nepotkaly na okruhu,tak budeme verit,ze Sromove se dovolena minuly rok libila a bude si ji chtit zopakovat;]



Nahoru Nahoru
 

úte úno 27, 2007 1:41 pm

 

Sugiyama Ai (JPN) vs. Molik Alicia (AUS) 1,8 (doxxbet) 4/10

H2H 1:1

19/09-06 China Open, Beijing 3. kolo Ă



Nahoru Nahoru
 

stř úno 28, 2007 11:16 am

 

Mirza Sania (IND) (46.) vs. Bondarenko Kateryna (UKR) (131.) 1,37 (doxxbet)

9/10

H2H 0:0

postavenie v rebricku a tohtorocna bilancia hovoria za vsetko.bondarenko vyhrala tento rok jediny zapas (1.kolo groenefeld. tym som stratil kurz 118,vsetko tenis :cry: )
mirza miluje hard a preto bude chciet pomaly sa konciacu snuru turnajov na tomto povrchu uzavriet k jej spokojnosti.zacala uz na hopmanovom pohari a s vynimkou australian open uhrala vzdy minimalne druhe kolo.pre mna tip dna! :wink:

GL

bondarenko (bez boja)
vdakabohu doxxbet vracia vklad,ak sa zapas nezacal...:-)


Naposledy upravil chanei dne čtv bře 01, 2007 10:39 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř úno 28, 2007 3:49 pm

 

Birnerova E. v Torres M. 2 @ 3.75

jak jsem psal o sve uchylce sazet proti nasim tenistkam, tak do vyctu tech proti kterych nesazim bych mel zaradit taky Birnerovou, proti ktery se mi extra nedari a je schopna neco uhrat. na antuce se ji minuly rok clkm darilo, letos odehrala teprve jeden zapas a to vcera , kdy si ve trech setech poradila s domaci kvalifikantkou s takovy divnym jmenem, nechce se mi to hledat.

Dneska nastupuje proti dalsi domaci hracce, ktera vcera vyradila klokana Prattovou, ktera ale podobne jako Birnerova neodehrala na antuce skoro zadnej zapas.

Takze jediny duvod proc budu verit utocnikovi Atletica Madrid je to,ze je domaci a vcera mne vyhrala prachy nad Prattovou v kurzu 4. tak ji budu verit i dnes a budu verit,ze Birnerova si bude chtit udelat a JP Belmonda v Acapulcu malou dovolenou;]



Nahoru Nahoru
 

stř úno 28, 2007 3:54 pm

 

0_0 píše:
Birnerova E. v Torres M. 2 @ 3.75

jak jsem psal o sve uchylce sazet proti nasim tenistkam, tak do vyctu tech proti kterych nesazim bych mel zaradit taky Birnerovou, proti ktery se mi extra nedari a je schopna neco uhrat. na antuce se ji minuly rok clkm darilo, letos odehrala teprve jeden zapas a to vcera , kdy si ve trech setech poradila s nemeckou kvalifikantkou s takovy divnym jmenem, nechce se mi to hledat.

Dneska nastupuje proti dalsi domaci hracce, ktera vcera vyradila klokana Prattovou, ktera ale podobne jako Birnerova neodehrala na antuce skoro zadnej zapas.

Takze jediny duvod proc budu verit utocnikovi Atletica Madrid je to,ze je domaci a vcera mne vyhrala prachy nad Prattovou v kurzu 4. tak ji budu verit i dnes a budu verit,ze Birnerova si bude chtit udelat a JP Belmonda v Acapulcu malou dovolenou;]



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 01, 2007 10:05 am

 

0_0 píše:
Birnerova E. v Torres M. 2 @ 3.75

jak jsem psal o sve uchylce sazet proti nasim tenistkam, tak do vyctu tech proti kterych nesazim bych mel zaradit taky Birnerovou, proti ktery se mi extra nedari a je schopna neco uhrat. na antuce se ji minuly rok clkm darilo, letos odehrala teprve jeden zapas a to vcera , kdy si ve trech setech poradila s domaci kvalifikantkou s takovy divnym jmenem, nechce se mi to hledat.

Dneska nastupuje proti dalsi domaci hracce, ktera vcera vyradila klokana Prattovou, ktera ale podobne jako Birnerova neodehrala na antuce skoro zadnej zapas.

Takze jediny duvod proc budu verit utocnikovi Atletica Madrid je to,ze je domaci a vcera mne vyhrala prachy nad Prattovou v kurzu 4. tak ji budu verit i dnes a budu verit,ze Birnerova si bude chtit udelat a JP Belmonda v Acapulcu malou dovolenou;]


..dobrá práce "kazeto" bravo taky jsem si přisadil :wink:



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 01, 2007 11:44 am

 

Pro tenhle tyden s zenskejma koncim, sazim je vetsinou jenom do stredy, pak uz je to o hubu;]

Schruff J. v Torres M. 2 [At Least One Set] @ 1.64

Dneska opet narazi utocnik Atletica Madrid na zastupkyni nemeckeho tenisu a to Julcu Schruffovou. Schruffova si hladce poradila s Bartoli vcera 60-64. Torres porazila nasi Birnerovou take ve dvou setech a dal kraci turnajem jako pila. Dnes nebudeme nenazrany a zkusime sazku jenom na to,ze uhraje aspon jeden set. Vcera obe hracky zvladly svoje zapasy ve dvou setech a vcelku v pohode, takze podle zakonitosti zenskeho tenisu by to dneska nemusel jit tak dobre jako vcera. Dobre vypada take sazka na tri sety,ale bojim se aby Torres nevyhrala ve svou, protoze se pred kazdym zapasem posilnuje dvema konzervami s fazolemi,takze ma obcas na kurtu za mickem opravdu raketovy start a za druhe obcas ji na kurtu vypomuze jeji kamaradka Sandoval..



Nahoru Nahoru
 

pát bře 02, 2007 8:16 am

 

jsem psal,ze ve stedu uz nema cenu zensky vsazet;]]]

ale Torres to prominu, prohrala 2.0 na sety



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron