Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

pon bře 05, 2007 9:27 am


Indian Wells, CA, USA
Tier I
Prize Money: $2,100,000
Draw: 96M/48Q/32D
Surface: Hardcourt/Outdoors
Tournament Director: Steve Simon
Official Web Site:www.pacificlifeopen.com



Nahoru Nahoru
 

pon bře 05, 2007 4:49 pm

 

Kudryavtseva - Yuan
Yuan pro mě dost nevýrazná hráčka,která dokáže spíše zahrát lepší zápas s hráčkami ze 3.stovky žebříčku.Její letošní lepší výsledek je kvalda v PATTAYA a potom hned prohra v 1.kole.
Kudryavtseva je pro mě lepší a talentovanější hráčkou z které mám lepší pocit a hlavně se mi jeví jako velká bojovnice ale to rusky jsou.Letos se dokázala kvalifikovat na AO ale měla smůlu protože v 2.kole narazila na Hingis a to byl její konec.Kudryavtseva je hráčka která má ráda hard takže povrch jí taky bude sedět.Vzájemný zápas už hráčky mezi seboumají a byl před několika týdny kde Kudryavtseva vyhrála.
2007 PATTAYA A. KUDRYAVTSEVA 1-6 6-1 6-3

TIP:Kudryavtseva
Důvěra 5/10
začátek:19 00
kurz:1.55(Synottip)
_________________



Nahoru Nahoru
 

pon bře 05, 2007 4:50 pm

 

Abramovic - Ani

Abramovic ta se letos nemůže vůbec chytit ze 7 duelů letos dokázala vyhrát pouze 1 na challengeru ve Waikoloe.Takže o výkonnosti této hráčky to naznačuje už jenom její bilance a dnešní soupeřka Ani si myslím že s ní nebude mít žádný větší problém.
Ani je letos ve výborné formě a má letošní rok nádherně rozjetý.Má letos bilance 14-1 byla na 3.challengerech a na každém turnaji byla ve finále 2X vítězka.Nechce se mi vůbec věřit že by rozjetá Ani dnes nějak měla zaváhat s tak špatně hrající Abramovič.Další motivací pro Ani je prohra z minulého roku kde ji Abramovic porazila v 1.kole na turnaji v Bielle 61 75.

TIP:Ani
důvěra:7/10
začátek:21 45
Kurz:1.45(Synottip)



Nahoru Nahoru
 

pon bře 05, 2007 4:50 pm

 

Chakhnashvili - Meusburger
Chakhnashvili sice není nějakou dobrou hráčkou ale u mě je v takovém průměru a spíše bych ji řadil mezi hráčky které mají rádi antuku.Chakhnashvili letos neuhrála žádný lepší výsledek a většinou na turnajích dokáže projít do 2.kola kvaldy kde většinou prohrává.
Meusburger bilance letos na hardu 14-4 dobře rozehraná,ted vyhrála challenger v Biberachu se ztrátou 1.setu a to ve finále.
Rozehranost a letošní forma jasně mluví pro Meusburger + na tom podle mého bude dobře psychicky i z letošní výhry nad Chakhnashvili 6-4 5-7 6-1 na turnaji v Ortisei.Já věřím že to Meusburger opět zvládne i když to nemusí být jednoduchý zápas podle toho jak to vypadá.

Tip:Meusburger
Důvěra:4/10
začátek:21 45
Kurz:1.65(Synottip)



Nahoru Nahoru
 

úte bře 06, 2007 12:03 pm

 

Kudryavtseva 63 16 67 Tip KO
Ani 64 62 Tip OK
Meusburger 57 75 62
_________________



Nahoru Nahoru
 

úte bře 06, 2007 4:14 pm

 

Savchuk - Pivovarova
Ruska Pivovarova je mladoučká 17-letá holčina a abych pravdu řekl moc toho o ní nevím.Porazila tady v 1.kole kvaldy Knapp 36 62 62 ale zase si říkám a nechce se mi věřit že by dnes přešla přes Savchuk která je velmi zkušená a má toho hodně za sebou přeci jenom zkušenosti jsou jasně na straně Savchukové.
Savchuk se dá řadit mezi hráčky,které mají v oblibě hard.Je pravda že letos na začátku roku byla mimo a vůbec se jí nikde nedařilo a všude prohrála v 1.kole ale na turnaji v Bangalore se snad srovnala a dokázala porazit hráčky většího kalibru(Molik,Kostanic).Zde v 1.kole porazila Pous Tio 76 64.Já v tomto zápase vidím jako favoritku Savchuk a v kurzu 1.6 u Synottipu si to určitě zahraji.

Tip:Savchuk
Důvěra:6/10
začátek:19 00
Kurz:1.6(Synottip)



Nahoru Nahoru
 

stř bře 07, 2007 10:00 am

 

Pivarka trenuje v Americe a taky hraje nejradsi na hardu. V juniorsky kategorii mela tedka 12-0 viteznejs run. Ja ji vcera hral (teda hlavne kvuli jmenu,ale pak jsem si o ni i neco zjistil:) za 2.7 a moc nechybelo a Savchuk udelala.



Nahoru Nahoru
 

stř bře 07, 2007 1:12 pm

 

Loit - Azarenka 2 @ na gb jeste nevypsali,ale bude neco kolem 1.9 doufam;]

Milovnice tvrdeho povrchu z Francie narazi na mladou Viktorku o ktere psala jiz Bozena Nemcova a skupina JAR ji opevavovala ve svem hitu Bulhari. O tom jak ma Loit rada tvrdy povrch a jde ji to tam , zejmena servis nas napsoledy presvedcila v hale v Parizi, kde v zapase s Hofou milenkou, jejiz plakat ma HOFA vylepen i na toalete dokazala temer v porodnich bolestech vyhrat ve trech setech asi za 8 a pul hodinu na Daniilidou.
Azarenka za mladych lete, kdy zcinala s tenisem mela moznost v Bulharsku trenovat pouze na jedine vyasfaltovane silnici v Bulharsku, takze ma kladnejsi vztah k rychlejsim povrchum. Vzhledem k jejimu mlademu veku se jeste na okruhu nepotkaly a taky nema jeste takovou vanu jako Loit a obcas se na kurtu pohne. Loitova vyhrala turnaj na antuce minuly tyden v Bogote, zatimco Viktorka koukala na detske serialy a dorazila az na kvaldu do Indiana Wells, kde porazila minuly rok slusne hrajici Suarez ve trech setech a pak ve dvou Czink, ktera to na hardu letos clkm mastila.

Tento tip na mladickou Bulharku mne schvalil jak prof.Kulinsky, tak Honza Nedved ci architekt Opocensky.



Nahoru Nahoru
 

stř bře 07, 2007 1:26 pm

 

A tedka me na tipovani upozornil mester,ze to neni Bulharka,ale Beloruska, takze kazdopadne zamenit Bulharsko za Belorusko, fakt jsem si cely dva roky myslel,ze je to Bulharka;]



Nahoru Nahoru
 

stř bře 07, 2007 6:42 pm

 

Meusburger - Tatishvili
Tatishvili byla letos jen na 1. turnaji a to na antuce v Bogotě kde prošla kvaldou a hned v 1.kole prohrála s Cravero 7-5 4-6 6-2.Myslím že přechod z antuky na hard není nic optimálního.
Meusburger o té už jsem psal když jsem ji vsázel v kvalifikaci hráčka tipu na hard letos optimální rozehranost + psychika a hlavně zkušenost si myslím že dnes rozhodne a nevim s čím by měla přijít Tatishvili aby Meusburger zaskočila.

TIP:Meusburger
Důvěra 8/10
začátek 23 59
Kurz:1.5 Synottip



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 08, 2007 9:06 am

 

Meusburger TIP OK 16 63 63



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 08, 2007 9:59 am

 

Molik A. v Rezai A. [Number of Sets] 3 Sets @ 2.35

gamebookers

Souboj dvou mych oblibenych hracek. Klokan to ma radsi tvrde, kdezto Rezai radsi szcerk. Rezai v teto sezone jeste nic moc, mela dost smulu na rozlosovani,takze po prvnich kolech delala casto papaaa. Molik po tragicke minule sezone naznacuje zlepseni, vetsinu zapasu taha do tri setu,kdyz narazi na nejakou lepsi hracku, kterou Rezai je. Jeste spolu holky nehraly,ale obe dve nedavno prohraly se Schnyder prave ve trech setech. a pri ,,vyhode,, podani v zenskem tenisu...;]



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 08, 2007 7:42 pm

 

Rodionova A. v Laine E. 1 @ 2

Duel dvou hracek, ktere tak miluju antuku,ze si ji pridavaji do koupele. Dneska ale hraji na jejich o oblibenejsim povrchu, kterym je rychly povrch, kde obe uhraly opravdu pekne vysledky letos;]

Rodionova neprosla kvaldou, postoupila myslim jako LL kvuli odstoupeni Dementky. Laine byla nasazeno primo,coz se docela divim pri jejich letosnich vysledcich;] Asi to bude kvuli minulemu roku, kdy ji vyradila az Dulko,ale na zacatku minuleho roku hrala v trochu jine forme.

Zkusim teda ponekud starsi Rodionovou, ktera na fotce na WTA vypada jako lacina slapka z nejakyho beckovyho z 80.let,ale aspon si tam zahrala tu kvaldu, i kdyz neuspesne

Bude to zapas na sledovani od 19.00,abych se nenudil,takze tomu bude prizpusoben i vklad;]

Asi to bude strasne krasnej zapas,skoda,ze ho nevysila nejaka televize;]



Nahoru Nahoru
 

pát bře 09, 2007 9:40 am

 

tak vcera jeden KO, druhej OK, Rezai fakt radsi az na antuce, ma to holka tedka nejaky slozity;]


dneska se mi libi zapas Vinci - Meusberger 2 @ kurz jeste na gb nemam;]

Robert hral slusne na antukovych turnajich v jizni americe, kde v bogote dokoncevyhrala , v Acapulcu vypadla s Pennetou, ktera dosla az do finale.
Antuku bude mit prece jenom radsi nez rychle povrchy, ktere tolik nevyhledava.

Souperkou ji bude 23 leta Ivonne Meusbererova,ktera i pres svuj pomerne mlady vek ma vizaz zeny pracujici jiz dlouho let v tezkem prumyslu. Yvonne Prenosilova diky tezke alergii na antuku tento povrch prakticky nevyhledava a kdyz uz musi k zapasu na antuce nastoupit,tak jedine v protichemickem obleku, takze jeji vysledky tomu na antuce odpovidaji.Nejlepe je asi dokumentuje fakt,ze ji dvakrat na antuce dokazala porazit nase Strycova:)

Budu tedy verit fanynce nasi jaderne elektrarny Temelin, ktera to ma rada tvrde.

Jenom upozornuji,ze to bude za mene, vcera jsem asi omylem zabil pavouka(za coz se dodatecne omlouvam) , takze ocekavam,ze se to nejak projevi na stestene..



Nahoru Nahoru
 

pát bře 09, 2007 1:23 pm

 

Jeste mne prijde celkem hrajtelnej zapas TU - MULLER 1

ale davku kouzel psani analyz jsem vycerpal:] Tu hraje doma, obe nepredvadeji nic moc,ale dcera Vlada Mullera aka hajneho Horyny je tragicka.



Nahoru Nahoru
 

sob bře 10, 2007 12:51 pm

 

tak nakonec jsem si ze zenskeho tenisu vybral zapas pro priznivce hentai,bizzardnich sexualnich praktik,yao minga a olympiady v pekingu.

Ai Sugiyama - Yuan Meng 2 @ 3.09

Ai Sugiyama, majitelka Goro bileho psa, ktera uz neni nejmladsi, nastoupi proti na zahradce strycka Pompa vypestovane cinske tenistce, ktera i pres svuj mlady vek vypada,ze je jiz nejmene zaslouzenou dvojitou babickou. Sugi se mi zda zacina nejak prestavat stihat,vysledky nic moc. Na poslednim turnaji v Doha skrecovala Molik ve tretim setu,ale to by dneska uz nemel byt problem.

Cinske sportovce si predstavuju tak , jak to bylo v jednom dilu South Parku, kde proti nim hrali vybijenou;] Meng prosla kvaldou a v prvnim kole porazila Razzano, ktera mela na rychlych povrsich na zacatku roku clkm slusny vysledky.Minuly rok se v IW dostala docela daleko, kdyz vypadla az se Safinou.

Holky spolu jeste nehraly, takze my budeme verit vnucce MaoTseTunga a za ten kurz to zkusime



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron