Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 

úte bře 27, 2007 9:12 am

 

no panove tedka uz to z Miami nebude legrace, dneska tezky zapasy. uvidime, uvidime, dneska jsem prisel do prace az ted, takze se musim rozkoukat;]



Nahoru Nahoru
 

úte bře 27, 2007 11:02 am

 

Serena Williams - Sharapova 1 @ 1.74

Rodice Williamsovic si popletli krestni jmena, kdyz je davali svym dceram, protoze Serena predstavuje presne prototyp nasi slavny figurky z hliny z Vestonic,ale v cesky historii se Williamsovic asi tolik nevyznaj, tak jim to pro dnesek odpustime. Maruska pri ceste pro jahody v arealu KeyBiscane potkala na kurtu sestru Venusi a vyklepla ji ve trech setech, kdy se holky brejkovaly a brejkovaly a Venuse dojelan na skoro dvojnasobny pocet nevynucenych chyb. Stastnejsi tak byla sovetska ,, prykraska,, (nevim moc ji nemusim , vic se mi libi Dementeva:) Zda se mi,ze Maruska uz nema jenom tenis,ale zrejme uz si nasla nejakyho nabijece + reklamy a zajem medii, tenis ustupuje do pozadi a snad nedopadne jako jeji krajanka Anicka Kurnikova.
Oproti tomu Serena by mohla delat mozna tak reklamu na garazovy vrata nebo na krmivo pro hrochy..Serena se vraci po zraneni a hard to je jeji, obdivuju ji,ze s takovou prd... dokaze behat po kurte a vyhravat zapasy,
ma vynikajici prvni servis, ktery by ji mohli nektery tensiti napr. Coria zavidet, ten by asi bral i jeji druhej;]
naposledy se s Maruskou potkala ve finale AO , kdy Marusku trochu prejela 62 61, na hardu to maji holky 3-0,takze doufam,ze serie bude pokracovat...



Nahoru Nahoru
 

stř bře 28, 2007 9:20 am

 

0_0 píše:
Serena Williams - Sharapova 1 @ 1.74

Rodice Williamsovic si popletli krestni jmena, kdyz je davali svym dceram, protoze Serena predstavuje presne prototyp nasi slavny figurky z hliny z Vestonic,ale v cesky historii se Williamsovic asi tolik nevyznaj, tak jim to pro dnesek odpustime. Maruska pri ceste pro jahody v arealu KeyBiscane potkala na kurtu sestru Venusi a vyklepla ji ve trech setech, kdy se holky brejkovaly a brejkovaly a Venuse dojelan na skoro dvojnasobny pocet nevynucenych chyb. Stastnejsi tak byla sovetska ,, prykraska,, (nevim moc ji nemusim , vic se mi libi Dementeva:) Zda se mi,ze Maruska uz nema jenom tenis,ale zrejme uz si nasla nejakyho nabijece + reklamy a zajem medii, tenis ustupuje do pozadi a snad nedopadne jako jeji krajanka Anicka Kurnikova.
Oproti tomu Serena by mohla delat mozna tak reklamu na garazovy vrata nebo na krmivo pro hrochy..Serena se vraci po zraneni a hard to je jeji, obdivuju ji,ze s takovou prd... dokaze behat po kurte a vyhravat zapasy,
ma vynikajici prvni servis, ktery by ji mohli nektery tensiti napr. Coria zavidet, ten by asi bral i jeji druhej;]
naposledy se s Maruskou potkala ve finale AO , kdy Marusku trochu prejela 62 61, na hardu to maji holky 3-0,takze doufam,ze serie bude pokracovat...


krasa!!! 6:1 6:1



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 29, 2007 2:49 pm

 

Henin - Chakvetadze over 20.5 gamu @ 1.93

Dneska se v semi utka Anicka a Henicka. Favoritkou je Henin, ktera by pry podle mych informaci mela hrat ve filmove verzi Pobrezni hlidky, kde by mela ztvarnit roli CJ, kterou hrala Pamela Andersson. Anca hraje na zacatku roku ve velmi dobre forme, v minulem kole utekla z cisnke lopaty Na Li, jak uz to u zen byva , rozhodlo kvalitnejsi podani a ve trech setech zvitezila Anca. Henin porazila ve dvou setech 76 76 rusky tank Petrovou,ale co jsem mel moznost videt vickrat letos Henin, tak podani ji moc nejde a tady vidim sance Chakvetadze na to,ze uhraje aspon setik a posle to do tri a ten ovar nejakou ukopou holky, jen doufam,ze to neskonci 60 16 60 ;]

jediny h2h je ze Snidane v trave, kdy za hudby Michala Tucneho vyhrala Henin hladce 2-0



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 29, 2007 5:08 pm

 

ja som dnes na:

Chakvetadze Anna (RUS) vs. Henin-Hardenne Justine (BEL)

Chakvetadze +4,5

1,8 doxxbet

chakvetadze moze potrapit rovnako henin ako petrova,ved s nou ma pozitivnu bilanciu 4:0 (2x carpet,2x hard).ostatne vsetko povedal 0_0

rovnako rozmyslam aj nad serenou -5,5.hra v super forme.zda sa,ze zranenie uz je minulostou a bije to tam hlava nehlava.peer sice vcera porazila garbin v dvoch setoch,ale vzhladom na silu superky to malo byt este presvedcivejsie.serena jej tolko nedaruje...

GL



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 29, 2007 9:19 pm

 

Hmm, tak výkon Chakvetadze mi přišel dneska hodně vlažný. Henin nehrála žádný zázrak a stačilo to. Bohužel. Já hrál 2-1 Henin a 2-1 Chakvetadze na pojištění vkladu, takže taky nic. Skoda.

Jinak dneska hraju ještÄ› Canas + Big black ass + BaB, Solo Chela za mĂ­Ĺ



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron