Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

ned dub 01, 2007 10:39 pm


Webova stranka turnaje:

http://www.blchamps.com/

Povrch je ta divna americka zelena antuka;]



Nahoru Nahoru
 

pon dub 02, 2007 10:04 am

 

Razzano - King 1 @ 1.43

Vim,ze kurz nic moc a zmena povrchu na tu divnou zelenou antuku,ale prece jen King antuku videla jen ve svych nejdivocejsich snech a Razzano ji obcas aspon potkala. King dostala divokou kartu a doufam,ze se s timto povrchem popasuje jako v predchozich zapasech , kdyz vzdycky prohrala. Razzano snad bude o neco min tragictejsi nez King;]

Spolu se nikdy neutkaly, King na turnaji nikdy nestartovala, Razzano minuly rok vypadla v prvnim kole a pred dvema lety se dostla hodne daleko. Budu verit Francouzce.



Nahoru Nahoru
 

pon dub 02, 2007 1:56 pm

 

Dushevina Vera (RUS) vs. Pratt Nicole (AUS)

Tip: 1
Kurz: 1,4 (doxxbet)
Dovera: 6/10

z kvaldy rozohrata Vera (Rodionova 61 63, Kostanic 63 61) by si mala na antuke poradit s 33-rocnou ustralcankou, ktorej antuke prakticky nic nehovori. Pratt sa tento rok na antuke predstavila v mexicu, kde v prvom kole podlahla mladej domacej hracke (Sandoval - 277 hracka WTA, 62 36 36). A prave minuly turnaj v Miami sa spolu stretli v prvom kole, kde bola uspesnejsia Vera v troch setoch (63 36 63).
:arrow:
61 75


Naposledy upravil hajnas dne úte dub 03, 2007 8:53 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pon dub 02, 2007 3:44 pm

 

Sybile Bammer - Tamarine Tanasugarn

Tip: 1
Kurz: 1.25
Book: Nike

aj ked mozno nizky kurz, ale fsetko hovori pre Sybilu, resp. proti Tamarine, ktora ma na antuke W/L 1-14.

Obidve hracky su orientovane skor na hard, takze tip je skor proti Tanasugarn, ako na Bammer, ktorej antuka "vonia" o cosi viac.. GL



Nahoru Nahoru
 

úte dub 03, 2007 9:14 am

 

Azarenka - Oprandi 1 @ 1.43

Tenhle turnaj je nejak divne rozlosovanej, vcera se mi nic nelibilo, dneska taky nic moc,tak zkusime opet Lukasenkovu dceru. Slonici Oprandi moc nemusim, minulej rok nekdy v lete udelala cca tri turnaje v Italii a od ty doby nejak nic moc, spis nic nez moc. Proti ni kapitanka party ze Zizkova , Azarenka zvane tez Dlouhe Bidlo. Oprandi ma sice tu vyhodu,ze odehrala vic tezsich zapasu se silnejsimi souperkami na antuce,ale Azarenka se neustale zlepsuje a na te rychlejsi jUeSuAj antuce na ktery v Amelia Island jeste ani jedna nehrala bude mit proti Romanovi Oprandimu prece jenom vyhodu v tom,ze je to lepsi tenistka a zvitezi hladce po boji ve trech setech;]



Nahoru Nahoru
 

úte dub 03, 2007 10:57 am

 

Dushevina Vera (RUS) vs. Cibulkova Dominika (SVK)

1,33 doxxbet
7/10

ranking 75:150
H2H 1:0
2007 DUBAI HARD (O) Q- Q V. DUSHEVINA 7-5 6-4

hard 2007 vyhra/prehra 12/5:3/5
carpet 2007 vyhra/prehra 4/2:0/0

dushevina zije jeden z najlepsich zaciatkov roka,aj ked tretinu zapasov hrava na tri sety...na pohode nam to nepridava,ale dnes je ten z tych dvoch tretin...:-)
cibulkova porazila v prvom kole antukarku medinu,ale podla mna uz ma na hotely pobalene a uz sa sustredi na kvalifikaciu dalsieho turnaja...
vera ma predsa len tento rok odohranych aj 6 zapasov na zvycajne pomalsich kobercoch.

GL



Nahoru Nahoru
 

stř dub 04, 2007 8:44 am

 

Ivanovic - Peng 2

Tenhle turnaj je celej nejakej divnej nemuzu si pomoct, dneska davam soudruzkam tenistkam posledni sanci;]Vcera Azarenka nechutnej zarez, ale to se obcas stane, jenom doufam,ze dostala podobnej narez jako ukrajinska plavkyne;]

Dneska zkusim tenhle zapas, Ivanovic - Peng 2 . Na Ivanovic se kouka o malililililililililililililililililililililinko lepe nez na Peng,ale tenis hraji obe skororororororo stejne ,takze proc v tomhle divnym turnaji nevyuzit clkm hezkej kurz na Cinanku, ktera taky na antuce umi zahrat, i kdyz zase je to takhle divna antuka. h2h je 1-0 pro Ivanovic,ale ze zacatku minulyho roku.
Peng uz na tomhle turnaji hrala,ale nic moc vysledky. Ivanovic tam jede poprve. Nema cenu neco vymyslet,na bwin kurz pres 3, takze jdu do toho za mene;]



Nahoru Nahoru
 

stř dub 04, 2007 9:01 am

 

Stosur - Oprandi 1 @ 1.71

Moje favoritka Stosur doufam italskou slonici posle do hotelu , kde si zbali svoje dva kufry se svacinama a pojede zase o turnaj dal. Vcera Oprandi zaplatila chudemu beloruskemu talentu ,aby ji pustila dal, kdyz je jeste mlada a ma vsechno pred sebou. Beloruska vychova zapracovala, ucta ke starsim, takze si placli a kurz na Oprandi taky nebyl spatnej;]
h2h je 1-1 , na antuce vede Romanka 1-0, kdyz Stosur porazila doma v Rime,ale mam pocit,ze ji zase uplatila. Ten turnaj v Rime ji stal asi dost penez :D

Verim,ze rozhodne vetsi fyzicka Stosur a pokud ten zapas bude dlouhej, coz se na antuce muze stat, tak verim,ze Oprandi to bude chtit rychle skoncit, protoze uz ji bude krucet v brisku a bude vedet,ze v batusku u lavicek ma pripravenou svacinku;]

Stosur pasuji do role Zorra mstitele a prachy nam vrati zpet;]



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron