Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

úte dub 10, 2007 7:54 am


Razzano - Shaugnessy 1

Meganek v letosni sezone nehraje vubec nic, zrejme se jeji oblibenou cinnosti stalo vypadavani v prvnim kole, to je jeden duvodu co mne trochu desi, nemuze prece vypadat porad, i kdyz v Dubaii postoupila do druheho kola pres podobne uspesnou hracku Emicku Gagliardi.
Razzano je o neco uspesnejsi , dostane se aspon do druhyho kola, i kdyz ma docela smulu na los. Na turnaji v Amelia Island porazila na stejnym povrchu Vaniu King, ktera je na tom letos o neco lip nez jeji dnesni souperka. Z ceho mam taky obavy je to,ze tohle je posledni turnaj na americkym kontinente a pak se presouvame do Evropy,tak aby si Razzano nechtela udelat hezkou dovolenou, protoze na tomhle turnaji neuhrala nic pri svych ucastech;]
Soucasna forma(jestli muzeme o necem podobnym u zen mluvit:) je urcite na strane Razzano, ktera ma letos bilanci 15-7 ,zatimco jeji souperka 1-9.
v h2h vede Megan 1-0,ale ten zapas je z roku 1378, takze je to nepodstatny.


Oficialni stranky turnaje jsou tady :

http://www.familycirclecup.com/



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 12, 2007 10:10 am

 

Zheng Jie (CHN) vs. Srebotnik Katarina (SLO)

Tip: 1
Kurz: 1,8 (bet365)
Dovera: 5/10
Cas: 20:15

Cinanka nezacala sezonu oslnivo. No prave na antuke akoby zacinal obrat. Minuly tyzden tretie kolo , stopka s Petrovou. Tu prechadza zatial velmi hladko. V prvom kole kvalifikantku fedak 64 61, vcera 5ku nasadenu Peerovu 62 63. podanie si drzi viac ako slusne (ked ide o zeny). V prvom zaapse ponukla iba 5 moznosti a Peerovej dokonca len 2 moznosti. Na druhej strane, sama si vypracovala pomerne dost (s Fedak 6/16, s Peer 5/11).
Katarina by som povedal, ze vysledkovo je na tom s Zheng tento rok rovnako. Ale jej vystupenia na tomto turnaji ma nejka nepresvedcili. V prvom vyradila Vakulenko 16 62 64 (uspesnost druheho podania 36% je katastrofa, pricom vaklenko si vypracovala i viac brejkbolov 7/14, katarina 7/9). Vcera vyradila, tento rok uplne katastrofalnu Rezai 76 36 75. Druhe podanie opat slabucke. Brejkbolov na oboch stranach ako safranu (Srebotnik 8/20, rezai 8/16).
Verim, ze cinanka sa dostava pomaly do hernej pohody a vzhladom i na vystupenia tu jej dnes dost verim.
zaujimavosto pre man je ze Unibet vypisal kurzy 1,34-3,14
GL



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 12, 2007 1:19 pm

 

tip na zheng sa mi paci a na doxxbet.sk som este stihol 1,7... 8)

ja dnes skusim:

Golovin Tatiana (FRA) vs. Peng Shuai (CHN) +4,5

1,8 (doxxbet.sk)
4/10

H2H 1:1
08/01-07 Medibank International, Sydney, Australia 3. kolo Austrália tvrdý Golovin, Tatiana 2:0 64 75
18/05-05 Internationaux de Strasbourg 1/8 finále Europe Antuka Peng, Shuai 1:2 46 63 57

tatiana taha snuru,ktora sa musi niekedy skoncit...mozno nie dnes,ale cinanky to na antuke vedia,co peng dokazala v predchadzajucom kole,ked vyradila schnyder v troch setoch a moze dnes francuzku s ruskymi korenmi potrapit...

GL



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron