Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

stř led 10, 2007 11:44 am


http://www.australianopen.com/en_AU/sco ... /r1s1.html



Nahoru Nahoru
 

stř led 10, 2007 9:36 pm


mitchel píše:
http://www.australianopen.com/en_AU/scores/draws/qs/r1s
1.html

sorry...este nie som zorientovany jak sa pridavaju nove prispevky,bez toho aby to vypadalo ako "reagovat"
Dnes som vybral na main toto:(podane v doxxe alias Tipsporte)

HEALEY-MONTCOURT 1 1.47
Domaci hrac Healey 163.hrac za rok (2006) ,povacsine na harde,s vynimkou stredu sezony-ked hlavne na turnajoch v Amerike lietal von v prvych kolach, nejake tie dve kola uhrat v hlavnej sutazi dokazal pravidelne....nejake velke skalpy na konte nema,ale z poslednych dvoch tyzdnov sa tesne prehry zhodne v dvoch setoch 5:7 proti Fishovi a Korolevovi daju brat ako solidne,vyhru nad vitazom turnaja koubkom by som neprecenoval-ten na to jednoducho hodil bobana,ale vyhra s mladym a dravym Gulbisom v Adeleide 7-6(5) 2-6 7-5 sa ratat ako dobry vysledok da.
Mountcourt -22 rocny francuz,219 za rok 2006,podla jeho vizitky ,je vidiet ze vacsinu roku travil na antuke,a na hardovych turnajoch nizsej kategorie vo francuzsku,minuly rok uhral v Melbourne jedno kolo kvaldy a potom sa porucal ,ked ho poslal domov Smeets.V tomto roku hral len jediny zapas na harde vo francii ked ligol s Michal Przysiezny 7-6(7) 3-6 7-6(2)
Myslim ze rozhodne domace prostredie ,kde sila Healeyho rastie a ,ze ho divaci(kamosi v hladisku) dotlacia k vitazstvu.

GULBIS-GOLOUBEV 1 1,25
Gulbis ,velmi perspektivny hrac 19-rocny lotys,141 hrac za rok 2006,jeden z hracov od ktoreho cakam v tomto roku jasnu poziciu niekde vysoko...ked budem nohami na zemi tak prva 80-ka by mu nemala ujst,videl som ho na konci minulej sezony hrat s Hernychom -utocny tenis ,kvalitne podanie.Rozohraty je Z Adeleide a Sydney-dufam ,ze sa v sydney zbytocne neunavil.
Goloubev ,rusak ktory ukoncil rok ako hrac cislo 308,je to hrac ktory obieha podradnejsie turnaje,a jeho uspechom je,ked sa dostane do hlavnej sutaze....za minuly rok uhral dvakrat 4-finale.kde ho porazili take hviezdy tenisoveho neba ako Jesse Witten,a Nicolas Tourte .Tento rok hral jeden zapas v Doha a dostal vyter od Daniel Munoz-De La Nava 6:0 6:2.
Nema sa zmysel dalej o tomto zapase bavit,Gulbisa moze zastavit len unava alebo zranenie...verim ze sa tak nestane.

SLUITER-SANTOS GONZALEZ 1 1,15
Slujtak 118- ka minuleho roka,hrac ktoremu to na rychlejsich povrchoch viac sedi ako na antuke.tento rok zapas nehral,minuly rok sa z Melbourne porucal v druhom kole po 5-tich setoch s Andreejevom.
Pablo Santos-Gonzalez -22 rocny spaniel,vsetky zapasy ,ktore som pri jeho mene nasiel odohral na antuke,a zeby porazil niekoho znameho sa povedat neda.V rebriku cislo 271.Inak velka neznama.
Davam na skusenost ,vacsie skusenosti z hardu a znalost prostredia.

GREMELMAYR-VAGNOZZI 1 1,3
Denis Gremelmayr -lavak, svetove cislo 143.Tohto roku sa predstavil v Doha ,kde po dvoch zapasoch kvaldy ho zastavil Ljuba pomerne hladko 1:6 2:6
K dobru mu mozme priratat ,ze minuly rok okrem 3 zapasov kvaldy zvladol v hlavnej sutazi Australian Open Bjorkiho,aj Ginepriho a zastavil ho az Kypraanek Baghdatis.
Simone Vagnozzi - cislo 208 rebrika,cistokrvny antukar-ked minuly rok nehral na sterku len 3 zapasy.Podobne ako jeho super tohoto roku rovnaka vizitka -dva vitazne zapasy kvaldy v Doha a potom stop od krajana Luzziho-ked lahol az v TB 3.setu.
Ocakavam ,ze vyhra Denis vdaka vacsej skusenosti.

GL



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron