Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ] 

čtv led 03, 2008 5:50 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

...bude zverejnená okrem iných aj štatistika tvojich tipov z bettingtrust.com? ...


lucaash píše:
hp

Vytahnu Ti stats, abys nerekl, ze si vymyslim primo ze sveho uctu na thegreek, kde mi slo hlavne o bonus a kde jsem si zkousel ruzne strategie. Investoval jsem tam £450 a musel jsem protocit 4x vice, abych bonus dostal. Podarilo se mi to za par dnu a za chvili to spracuji a zverejnim. Abys mel alespon jeden hmatatelny dukaz.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 6:00 pm

 

Vetsina techto picks byla na BT nebo na konkurencnim americkem RX! Kdykoliv potrebuji jakoukoliv statistiku, vytahuji si ji bud z uctu na Betfair, kde mam svuj nejstabilnejsi ucet, nebo thegreek, pinna, ladbrokes, canbet nebo bet365.



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 6:16 pm

 

Kratke pusobeni na thegreek, posleze byly penize vybrany i s celym bonusem. Vse v rozmezi 9 dnu. Kdo zna prostredi Thegreek vi, ze nemohlo byt nic vyrazeno ani pridano. 4teho a 6teho byly pauzy. Vsechny analyzy k dohledani na BT nebo na RX. Pokud bych mel vytahnout tuto sezonu NBA z betfairu, zabralo by mi to podstatne vice casu, ale vysledky jsou jeste o neco vice presvedcujici.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 6:28 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

dik lucaash, dáš si tú námahu vyhodnotiť túto sezónu aj keď ešte neskončila na základe tej vačšiny tipov ktoré si publikoval na BT ? chcelo by to viac objektivity ako len vytiahnuť obdobie 9 dní keď bola väčšina ľudí v pluse, pretože december bol príjemným a vďačným na tipovanie NBA...z tohto výpisu vôbec nemám pocit že by som mal dať peniaze a dôverovať práve tebe za nejakých 9 dní v porovnaní s 15 rokmi výsledkov amerických profíkov...mimochodom za rovnaké peniaze



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 6:34 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

lucaash, ale to ze skopirujes screeny zo stavkovky nic neznamena, tiez som pretacal bonus 400 $ na 5DIMES, kde musel byt pretoceny 5x a hral som proti tomu na inych stavkovych, aby som mal v 99% safe bet a oplatilo sa mi to, takze to o nicom nehovori .... verim, len takej statistike, kde som videl tip na zapas pred jeho odohratim

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 6:39 pm

 

Dam si tu praci a vyhodnotim vsechny picks na Betfair + pridam vsechny picks z thegreek a pinny.

Kazdopadne nevim pratele, kde berete ty cifry, ze date stejne penize za pick v americe. Na osvedcenych strankach expertu jsem zadne podobne cifry nenasel. Vetsinou se tyden pohybuje od $100 a vice a mesic od $250 a vice. Kazdy muze napriklad nahlednout na covers a podobne. Existuje take moznost jakekoliv jine dohody. GL panove.



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 6:42 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

...lucaash nepotrebujem screeny, ale vyhodnotit statistiku tvojich predzápasových tipov na BT, to mi príde najviac dôveryhodné...


lucaash píše:
Dam si tu praci a vyhodnotim vsechny picks na Betfair + pridam vsechny picks z thegreek a pinny.

Kazdopadne nevim pratele, kde berete ty cifry, ze date stejne penize za pick v americe. Na osvedcenych strankach expertu jsem zadne podobne cifry nenasel. Vetsinou se tyden pohybuje od $100 a vice a mesic od $250 a vice. Kazdy muze napriklad nahlednout na covers a podobne. Existuje take moznost jakekoliv jine dohody. GL panove.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 6:47 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

lucaash bez problemov najdem profikov, ktori si pred sezonou beru 500$ na celu sezonu .... za 100 $ najdem na tyzden, ale na vsetky sporty .... aj teraz sa da najst na zvysok sezony NBA za 500 $ ale to uz sa neoplati, treba to brat pred zaciatkom, takze napriklad teraz uz treba pozerat na MLB ... tak si to kludne vynasob a dostanes sa k svojim sumam .... osobne som mal s kolegom zaplateneho takeho americana, na dva mesiace za 200 $ ... bolo to v pluse a potom mi kolega povedal, ze na co si ho platime, ked tie iste cisla co on dava do analyz, si vieme najst aj sami

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 6:50 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

a inak je to zbytocne rozoberat, kedze si uz rozhodnuty, ja obdivujem cloveka ktory si to od teba kupi, napriek tomu ze ta nepozna a nevies to podlozit cislami z viacerych sezon, zarucit sa za teba opat mozu len ludia, ktorych ten dotycny opat nepozna .... a screen jako dokaz nie je nikde to hadam uznas sam za vhodne, mozes mat 50 roznych uctov, na jednom mozes byt 100 K v pluse a na dalsom pol mega v minuse

len na zaver dufam ze si ratal aj s tym ze sa ti darit nemusi a ze sa dokazes moralne vyrovnat s tym, ze niekomu prehras velke prachy a v niektorych pripadoch to moze zajst naozaj daleko, pretoze toto uz nie je tipovanie len podla vlastnej hlavy

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:07 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 13, 2007 10:13 pm
Příspěvky: 3

Nazdar kolegove!

Tiez sa vyjadrim k problematike, nie sice k predchadzajucim prispevkom, nerad by som, ak by to vzal niekto osobne. Je to moj subjektivny nazor, a nikomu ho nevnucujem. Ludia ktori ma poznaju aj tak vedia na ktoru stranu sa priklanam.

Ak som uspesny tiper, zrejme vyhravam a vytvaram financny profit. Ved kazdemu ide o to, inak by to nemalo zmysel. Som za to, ze takyto clovek by nemal byt odkazany na desiatky eur ktore by ziskal ich predajom. Je to taka diskutabilna moralna otazka, no neodsudzujem ani predajcov, ani kupujucich tipov. Takisto je pravda ze na nete su tiperi, ktori pravidelne ponukaju tipy free, a maju vysoku uspesnost. Tato uspesnost pri dobrom money managemente staci na ziskovost... len treba hladat, sledovat a porovnavat.

Kedysi davno som mal free web, so slusnou uspesnostou, no potom prisiel velky utlm, a radsej som to skoncil predtym ako som spravil velky minus... stvalo ma to, asi preto lebo som poctivy blbec... No neviem si predstavit, ze niekto by prichadzal (aj ked vedel do coho ide) o peniaze... Dalsim problemom bolo, ze natipujem 7 tipov, ktore ja dosadzam do svojho systemu, a budem jemne v pluse, kym clovek s inym, alebo ziadnym systemom a strategiou bude prerabat... Proste mne ako tiperovi, lepsie sedi ono to alibisticke, nech sa paci je to tu, zadara, kazdy s tym nalozte ako chcete... ak chcete...

Trend do buducnosti... paid picks preziju, samozrejme hlavne tie najlepsie... Ale mam taku kacirsku myslienku, ako by to slo aby bole obe strany spokojne... Ak by som este nahodou niekedy v buducnosti obnovil moj web... Samo, v momente, ze by som sa preklopil do modrych cisel, by naskocilo nejake to Donation tlacitko, kde by mi prispel ten, kto uzna za vhodne... samozrejme nie som naivka, z tohto by velky uzitok nebol... ale potom je tu este moznost, ako si takyto web moze prilepsit, a to je v spolupraci so stavkovymi kancelariami, ktore by ti davali percenta z vkladov, ktore by navstevnik vlozil cez tvoju stranku na svoj uz existujuci ucet u SK... Davnejsie (a mozno este aj teraz) to mali gejmbukers... dokonca tak, ze ak bol dotycny u teba, a studoval tvoj web, a potom sa v priebehu 72 hodin rozhodol doplnit financie na svojom ucte u nich, dostal si 10%... Mali na to soft, ktory to sledoval, a vraj to fungovalo...

Takze takto to vidim ja. rad podebatim, som otvoreny kazdemu napadu, pripomienke, podnetu... GL chlope!!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:11 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

AC_28 teraz su affiliate programy, preto tie bannery na hlavnej stranke, ale osobne som z toho nevidel ani korunu, ty mas len percento z prehry, navyse v statistikach, ktore si nijako nevies skontrolovat, pretoze ich vedie stavkova

"stvalo ma to, asi preto lebo som poctivy blbec... No neviem si predstavit, ze niekto by prichadzal (aj ked vedel do coho ide) o peniaze" presne s tymto bojujem, ked niekomu poradim tip a viem ze do toho dal velke peniaze, a kedze ide vzdy o zamorske sporty, tak kolkokrat kvoli tomu nespim, alebo sa mi dokola snivaju negativne vysledky ... ale kazdy sme iny, ze :wink:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek


Naposledy upravil metallica dne pon led 07, 2008 1:39 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:16 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 13, 2007 10:13 pm
Příspěvky: 3

nie, nie, nemyslel som affiliate tohto typu... ale gejmbukers malo taketo na deposit... je jedno ci to bol loser, alebo veletiper... mal si percenta z jeho depositu... ale to bolo cca pred 8 rokmi, takze mozno to uz davno zrusili...



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:19 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

inak acecko s tym webom to chapem, ja som kvoli tomu pred dvoma tyzdnami ukoncil kvoli niecomu podobnemu moderatorstvo na kolemdvou ... jednak z casti, ze uz tam nie je partia ktora tam bola pred dvoma rokmi, ale aj preto, ze ked si tam moderator a beries tych 500 CZK mesacne, musis zakonite vyhravat, nevyjde jeden tip a hned sa zabudne na predoslych pat tipov, potom si napriklad na tipovani.cz vypocujes co vsetko si ... takto si pojdem pekne tunak vklude, kde sa na nikoho nevyvija tlak, kto chce opise, ved ma vlastnu hlavu a ked sa mu tu nepaci, nikto ho sem nenuti chodit

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:19 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

pod tieto slová sa podpisujem a úplne s nimi súhlasím

"a inak je to zbytocne rozoberat, kedze si uz rozhodnuty, ja obdivujem cloveka ktory si to od teba kupi, napriek tomu ze ta nepozna a nevies to podlozit cislami z viacerych sezon, zarucit sa za teba opat mozu len ludia, ktorych ten dotycny opat nepozna .... a screen jako dokaz nie je nikde to hadam uznas sam za vhodne, mozes mat 50 roznych uctov, na jednom mozes byt 100 K v pluse a na dalsom pol mega v minuse

len na zaver dufam ze si ratal aj s tym ze sa ti darit nemusi a ze sa dokazes moralne vyrovnat s tym, ze niekomu prehras velke prachy a v niektorych pripadoch to moze zajst naozaj daleko, pretoze toto uz nie je tipovanie len podla vlastnej hlavy"



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:25 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: čtv pro 13, 2007 10:13 pm
Příspěvky: 3

metallica: presne toto bolo treba... aspon pre mna ano...taketo forum... zeleni su extrem ktory mi nic nedava, a na modrakov nemam disciplinu... Napriek tomu na nich nemozem povedat zleho slova... No na druhej strane chcem mat volnost a pisat tipy vtedy ked som na vlne, a nie furt bez ohladu ako som z toho uz frustrovany, ale - musim... Takze ja som vznik a pozvanie do tohto fora vital vsetkymi desiatimi... :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 7:32 pm

 

OK, tak tedy k tomuto tematu napisu taky svuj nazor...

Jakykoli clovek, ktery prodava "sve" tipy, je pro me znamkou toho, ze si na sebe nedokaze sam vydelat a me, jakozto dlouhodobeho (a bez narazky zkuseneho) sazkare tento postup urazi. At jsem sebevice uspesny, nemam potrebu tipy prodavat.

A ted k Lucaashovi:
Proc bych si mel od tebe kupovat tipy? Sam tady prohlasujes, ze sve tipy zakladas pouze na informacich, ktere najdes na netu. Nemuzu od tebe ocekavat zadny 100% zapas, neco dohodnuteho. Platit nekomu jen za to, ze ma urcite obdobi zrovna uspesne? Navic tady argumentujes tim, ze chces "pomoct" ostatnim... promin, ale pomoc tipu "za 1800kc dostanes tip, ktery MOZNA vyjde" - tomu muze verit jedine nejaka chudinka. Jedine stesti je, ze techto naivnich chudinek je a bude porad hodne. Chces se podelit o sve informace? Chces nekomu pomoct? Tak to nekam napis! Tva hlava ti urcite rekla, kterou z moznosti si vybrat - byt hrdina u kamaradu, ze mas odvahu prodavat to, ceho se vsude vali hromady a staci to jen zvednout, a zaroven byt kasparek u zkusenych tiperu (ci druha moznost, ktera ti urcite ted viri v hlave).

Je mi lito lidi, kteri veri v to, ze nakupovani tipu z nich udela milionare... a jeste vice je mi lito lidi, kteri tyto tipy prodavaji. Behem setiny vteriny mi ma hlava rika, ze GL ti nepopreju ani nahodou... popreju ti akorat co nejmene chudinek, ktere tomuto budou verit. To at uz si radeji koupi ultrasuper plotynku na vareni za Xtisic.



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 7:51 pm

 

x-bat píše:
OK, tak tedy k tomuto tematu napisu taky svuj nazor...

Jakykoli clovek, ktery prodava "sve" tipy, je pro me znamkou toho, ze si na sebe nedokaze sam vydelat a me, jakozto dlouhodobeho (a bez narazky zkuseneho) sazkare tento postup urazi. At jsem sebevice uspesny, nemam potrebu tipy prodavat.

A ted k Lucaashovi:
Proc bych si mel od tebe kupovat tipy? Sam tady prohlasujes, ze sve tipy zakladas pouze na informacich, ktere najdes na netu. Nemuzu od tebe ocekavat zadny 100% zapas, neco dohodnuteho. Platit nekomu jen za to, ze ma urcite obdobi zrovna uspesne? Navic tady argumentujes tim, ze chces "pomoct" ostatnim... promin, ale pomoc tipu "za 1800kc dostanes tip, ktery MOZNA vyjde" - tomu muze verit jedine nejaka chudinka. Jedine stesti je, ze techto naivnich chudinek je a bude porad hodne. Chces se podelit o sve informace? Chces nekomu pomoct? Tak to nekam napis! Tva hlava ti urcite rekla, kterou z moznosti si vybrat - byt hrdina u kamaradu, ze mas odvahu prodavat to, ceho se vsude vali hromady a staci to jen zvednout, a zaroven byt kasparek u zkusenych tiperu (ci druha moznost, ktera ti urcite ted viri v hlave).

Je mi lito lidi, kteri veri v to, ze nakupovani tipu z nich udela milionare... a jeste vice je mi lito lidi, kteri tyto tipy prodavaji. Behem setiny vteriny mi ma hlava rika, ze GL ti nepopreju ani nahodou... popreju ti akorat co nejmene chudinek, ktere tomuto budou verit. To at uz si radeji koupi ultrasuper plotynku na vareni za Xtisic.


Tohle uz me i malicko urazi, ale zustavam klidny. Lide, kteri me neznaji si tohle mohou dovolit. Mohl sis alespon precist podminky, za kterych picks nabizim, nez napises neco, co se nezaklada na pravde. Nebo se alespon nekoho zeptat, kdo lucaash vubec je a jak dlouho uz se pohybuje na ruznych forech. Kazdopadne priste se lepe informuj, nez o nekom zacnes psat! GL



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 7:55 pm

 

lucaash píše:
x-bat píše:
OK, tak tedy k tomuto tematu napisu taky svuj nazor...

Jakykoli clovek, ktery prodava "sve" tipy, je pro me znamkou toho, ze si na sebe nedokaze sam vydelat a me, jakozto dlouhodobeho (a bez narazky zkuseneho) sazkare tento postup urazi. At jsem sebevice uspesny, nemam potrebu tipy prodavat.

A ted k Lucaashovi:
Proc bych si mel od tebe kupovat tipy? Sam tady prohlasujes, ze sve tipy zakladas pouze na informacich, ktere najdes na netu. Nemuzu od tebe ocekavat zadny 100% zapas, neco dohodnuteho. Platit nekomu jen za to, ze ma urcite obdobi zrovna uspesne? Navic tady argumentujes tim, ze chces "pomoct" ostatnim... promin, ale pomoc tipu "za 1800kc dostanes tip, ktery MOZNA vyjde" - tomu muze verit jedine nejaka chudinka. Jedine stesti je, ze techto naivnich chudinek je a bude porad hodne. Chces se podelit o sve informace? Chces nekomu pomoct? Tak to nekam napis! Tva hlava ti urcite rekla, kterou z moznosti si vybrat - byt hrdina u kamaradu, ze mas odvahu prodavat to, ceho se vsude vali hromady a staci to jen zvednout, a zaroven byt kasparek u zkusenych tiperu (ci druha moznost, ktera ti urcite ted viri v hlave).

Je mi lito lidi, kteri veri v to, ze nakupovani tipu z nich udela milionare... a jeste vice je mi lito lidi, kteri tyto tipy prodavaji. Behem setiny vteriny mi ma hlava rika, ze GL ti nepopreju ani nahodou... popreju ti akorat co nejmene chudinek, ktere tomuto budou verit. To at uz si radeji koupi ultrasuper plotynku na vareni za Xtisic.


Tohle uz me i malicko urazi, ale zustavam klidny. Lide, kteri me neznaji si tohle mohou dovolit. Mohl sis alespon precist podminky, za kterych picks nabizim, nez napises neco, co se nezaklada na pravde. Nebo se alespon nekoho zeptat, kdo lucaash vubec je a jak dlouho uz se pohybuje na ruznych forech. Kazdopadne priste se lepe informuj, nez o nekom zacnes psat! GL


Tak pan chce slyset nazor a nejdnou ho urazim :D Vidim, ze muj nazor byl spravny. O jake podminky tady jde? Ze kdyz tve tipy budou spatne, ze vratis 1800kc? A vratis tem lidem i to, za co ty tve tipy vsadily? A o cem se mam informovat? Mel jsem tu cest s tvyma strankama, mam cest tady. To mi staci. Pokud jsem te urazil, tak zapremyslej, co te urazilo a proc. A klidne mi vysvetli, v cem se pletu. To, co jsem napsal je jen na zaklade toho, co jsi tady napsal ty sam. Diky...



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 8:03 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

lucaash píše:
Nebo se alespon nekoho zeptat, kdo lucaash vubec je a jak dlouho uz se pohybuje na ruznych forech.


to je trosku moc nie ? ja sa na niektorych pohybujem sest, sedem rokov a nepoviem o sebe, ze som niekto a to mam na niektorych americkych styrikrat tolko prispevkov, ako napriklad ty na tom spominanom RX fore ... nebolo by zle sa trosku vratit na zem

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 8:09 pm

 

můj názor k tématu je stručný:
[b]Kdo poĹľaduje za svĂ© tipy - a to zdĹŻrazĹ



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron