Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ] 

čtv led 03, 2008 8:11 pm

 

metallica píše:
lucaash píše:
Nebo se alespon nekoho zeptat, kdo lucaash vubec je a jak dlouho uz se pohybuje na ruznych forech.


to je trosku moc nie ? ja sa na niektorych pohybujem sest, sedem rokov a nepoviem o sebe, ze som niekto a to mam na niektorych americkych styrikrat tolko prispevkov, ako napriklad ty na tom spominanom RX fore ... nebolo by zle sa trosku vratit na zem


Kazdy to chapeme po svem boys! GL Vam preji do Noveho Roku 2008! Nemyslel jsem to zle a nehraji si na neco vic, mrzi me, ze jsme se nepochopili. Vy vsechno hned resite moc kontroverzne, chce si to nechat malicko casu.



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 8:12 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

lucaash ver tomu, ze ked nahodou niekomu prehras prachy, budes celit ovela horsim reakciam, ako su tieto

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 8:14 pm

 

[quote="bedrnik"]můj názor k tématu je stručný:
[b]Kdo poĹľaduje za svĂ© tipy - a to zdĹŻrazĹ



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 8:20 pm

 

metallica píše:
lucaash ver tomu, ze ked nahodou niekomu prehras prachy, budes celit ovela horsim reakciam, ako su tieto


Ale Ty tu stale mluvis jen o prohre, nemuzes smyslet naopak? Vzdyt to bych nemohl prejit pres cestu bez chodniku, protoze me mozna porazi auto. Nemam zrejme takove zkusenosti s prohravanim penez, proto smyslim v pozitivnim svetle. Ja napriklad jsem zkusil vsechno. Koupil jsem systemy, ktere mi otevreli rozhled, koupil jsem picks, abych vedel, jak to vsechno funguje a zda-li nabizeji neco, co sam nedokazu. Pochopil jsem, ze nikoliv. Proto jsem se rozhodl, jak jsem se rozhodl. Nikoho nenutim do niceho. Chces vydelavat, vyborne, nechces, nevadi.



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 8:25 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

chcem, ale to dokazem to podla vlastnej hlavy a odporucam to kazdemu ... kto si nevie najst zapas sam a k nemu dostupne info, nech radsej po veceroch strikuje svetre

o prehrach pisem, aby si nezabudal ze kazda minca ma dve strany

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 8:28 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

" koupil jsem picks, abych vedel, jak to vsechno funguje a zda-li nabizeji neco, co sam nedokazu. Pochopil jsem, ze nikoliv."

...presne o to tu ide lucaash a sám si to zdôraznil, o tom tu píšeme, neverím že môžeš ponúknuť niečo viac ako to čo si dokážeme zisitiť a nájsť...najmä v NBA a v polovici sezóny je absurdné prísť s takouto ponukou keď už má väčšina prehľad o jednotlivých tímoch, nehovoriac o tom, že druhá polovica sezóny je ovplyvnená faktormi ako boj o play-off, absencie a šetrenie hráčov ku koncu sezóny atď. atď. o to sa dá zistiť a prísť tak k výhre aj bez platených tipov od niekoho kto môže v podstate ponúknuť len tie isté informácie...



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 8:41 pm

 

[quote="lucaash"][quote="bedrnik"]můj názor k tématu je stručný:
[b]Kdo poĹľaduje za svĂ© tipy - a to zdĹŻrazĹ



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 9:07 pm

 

hp píše:
" koupil jsem picks, abych vedel, jak to vsechno funguje a zda-li nabizeji neco, co sam nedokazu. Pochopil jsem, ze nikoliv."

...presne o to tu ide lucaash a sám si to zdôraznil, o tom tu píšeme, neverím že môžeš ponúknuť niečo viac ako to čo si dokážeme zisitiť a nájsť...najmä v NBA a v polovici sezóny je absurdné prísť s takouto ponukou keď už má väčšina prehľad o jednotlivých tímoch, nehovoriac o tom, že druhá polovica sezóny je ovplyvnená faktormi ako boj o play-off, absencie a šetrenie hráčov ku koncu sezóny atď. atď. o to sa dá zistiť a prísť tak k výhre aj bez platených tipov od niekoho kto môže v podstate ponúknuť len tie isté informácie...


Lucaash to rekl sam... kupoval tipy, aby zjistil, ze jsou podlozene informacemi, ktere na netu sezenes. TAK PROC TEDA NECO KUPOVAT? Nad tim by se mohl autor sam zamyslet...



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 9:37 pm

 

Psal jsem o prodávání tipů jinam a byl jsem požádán,abych svůj krátký příspěvek hodil i sem,tak tímto to s radostí činím:

hmm....ad. prodávání a kupování tipů:

Můj názor je velmi jednoduchý...obchod...pokud někdo má něco,co můžu koupit za xxx,- a prodat (nebo vydělat) xxxx,- tak nevidím jediný problém...pokud někdo bere v potaz jakási morální hlediska,tak je sice chvályhodně poctivý a morální,ale obávám se,že tohle ho nenakrmí a složenky mu nezaplatí

Už dlouhou dobu se podílím na tomhle byznysu a máme takovou uzavřenou(další nebereme už 3 roky) společnost s obchodem s tipy....pravidla jsou jednoduchá - jsou stanoveny limity na vklad - obvykle je to 1/10 = 100,- euro, 2/10 = 200,- euro atd. a platí se následující měsíc 15% z čistého zisku - jede to na maximální důvěře(věříme si v tom,že člověk vsadí tak,jak má - pokud nějaký tip někdo prošvihne,pak to řekne a nepočítá se to, to samé,když třeba má jiný kurs).
V případě mínusového měsíce(podotýkám,že se tohle stalo 6 x za 7 let!!!) prodávající zaplatí kupcům plnou cenu jejich prohraných vkladů.

Velmi čestné,velmi srozumitelné....klasický obchod jako když si někdo koupí 50 lahví vína po 20,- Kč...a následně je prodá po 100,- Kč a ze zisku dá 15% vinaři....pokud je várka vína zkažená,tak mu vinař vrátí prachy....

Pokud někdo chce peníze předem za tipy,tak je to z 99% ojeb a já bych se na něj zvysoka vysral....v tom lepším případě....



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 10:06 pm

 
Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

tak ja to trochu odlahÄŤĂ­m....alebo jednem tomu po hlaviÄŤke....To by som si akoĹľe mal kupovaĹĄ Duliusove tipy..:hufi :hufi :hufi

Vážne: viem Ĺľe ide hlavne o tipy na MLB a NBA a to ide dosĹĄ mimo mĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 03, 2008 11:30 pm

 

x-bat píše:
hp píše:
" koupil jsem picks, abych vedel, jak to vsechno funguje a zda-li nabizeji neco, co sam nedokazu. Pochopil jsem, ze nikoliv."

...presne o to tu ide lucaash a sám si to zdôraznil, o tom tu píšeme, neverím že môžeš ponúknuť niečo viac ako to čo si dokážeme zisitiť a nájsť...najmä v NBA a v polovici sezóny je absurdné prísť s takouto ponukou keď už má väčšina prehľad o jednotlivých tímoch, nehovoriac o tom, že druhá polovica sezóny je ovplyvnená faktormi ako boj o play-off, absencie a šetrenie hráčov ku koncu sezóny atď. atď. o to sa dá zistiť a prísť tak k výhre aj bez platených tipov od niekoho kto môže v podstate ponúknuť len tie isté informácie...


Lucaash to rekl sam... kupoval tipy, aby zjistil, ze jsou podlozene informacemi, ktere na netu sezenes. TAK PROC TEDA NECO KUPOVAT? Nad tim by se mohl autor sam zamyslet...


Nakupoval jsem picks, abych si rozsiril obzory a posunul se dale. Abych vedel, jak to chodi a zda-li na to mam. Coz neumite cist cesky? A pochopil jsem, ze mam na to, abych picks prodaval. Mam Vam to snad prekladat. Kde mas v te vete co o informacich!?! Snazil jsem se vzdy posunovat a vedet vic nez vedi ostatni. Panove diky za diskusi. Sklonim hlavu a pujdu radeji pracovat!



Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 11:48 pm

 

Kdyz to tedy shrneme - nikoho neurazim, to neni muj styl (pokud nekdo bere nazor ci kritiku jako urazku, pak je to pouze problem dotycneho). Chtel jsi nazory, ty jsi dostal. Dovolim si tvrdit, ze nikdo ze zkusenejsich sazkaru neveri "kupovani tipu", dotycneho maji spise za "loosera". Kazdy ma snad svou hlavu a dle me hodne hazarduje, pokud dava sve vlastni penize na doporuceni cloveka, ktereho vubec nezna (a navic mu posila nejaky baksis). Dovolim si za vetsinu rict, ze kdyby nekdo prodaval napr. dohodnute zapasy, tak by urcite zajem byl. Ale kupovat analyzy sestavene pomoci bezne dostupnych informaci? Odpovedi jsi tady dostal, ovsem tvuj nazor je evidentne nekde jinde... Tady te obdivat ci prat ti stesti bohuzel nebudeme...

Kazdopadne u me mas obdiv za to, ze se snazis prodavat to, ceho je vsude spousta (jak jsem uz napsal) a pritom to nazyvat uplne jinak :) Jako bych prodaval hlinu z lesa za barakem a dotycnym tvrdil, ze je to nadrobena prava belgicka cokolada...

... Mluvil jsem zde v mnoznem cisle - pokud ma nekdo jiny nazor, omlouvam se 88) Zkusenosti ale mluvi takto...


Naposledy upravil x-bat dne pát led 04, 2008 12:00 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

čtv led 03, 2008 11:52 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 31, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 73

ja mam na vec asi podobny nazor ako vacsina ludi tu v diskusii ale co ma skor zaujima je to ze preco prave nejake MLB alebo NBA ? to si akoze vazne myslite ze nejaky jozko mrkvicka z mrkvickova co je v amerike ma blizsie k nejakemu infu len preto ze je akoze tam ? ak ano tak to je ta najvacsia kokotina ktoru mozem sam potvrdit nakolko ako mnohi vedia som tam nejaky ten piatok stravil. jedna sa o kolektivne sporty ak sa nemylim a tym padom sa jedna aj o taku vec napr. ze keby sa aj nejaky KEVIN GARNETT vysral na zapas lebo mu nie je dobre a dopredu by to niekomu povedal tak si nemyslim ze je to do takej miery ovplyvnitelna vec ze jeho team zakonite prehra resp. dotycny co aj vsai ich prehru sa na tom extra napakuje. to by ten clovek musel vsadit hadam prvy aj posl. krat v zivote a este by mu to aj muselo vyjst (to uz som ale odbocil od veci).
ono vypytat si peniaze za tipy nie je vobec problem a myslim si ze keby som tak robil napr. ja sam niesom na tom vobec zle lenze ono ta minca ma aj druhu stranku veci a tou je ista zodpovednost(ak ju ovsem dotycny vobec ma) voci tym, ktorym tie tipy predam. neviem, mozno je to aj o tom ze necitim sa zrovna najlepsie ked uvediem hoci aj zadarmo nejaky tip na chat alebo forum a nevyjde tak si vobec nemyslim ze moja nalada by sa zdvihla tym ze som na niekom este zarobil. plus dalsia vec je ta ze ozaj si nemyslim ze v 3. tisicroci ked ma kazdy moznost najst si info v akomkolvek jazyku, v akukolvek hodinu a akymkolvek sposobom by dokazal niekomu zrat take kecy ze ked niekomu zaplatis dostanes nieco viac co si mozes sam zistit resp. najst. ale urcite sa najdu aj taki ludia lebo bohuzial ludska glgavost nema hranic.
a este na zaver napisem ze dokonca mi aj bolo ponuknute aby som jednemu nemenovanemu cloveku tu z areny tipoval za jeho peniaze zapasy a moja odpoved bola aj na tretikrat a jeho neustale dobiedzanie strucna a jednoznacna NIE. proste neurobil by som to s nikoho peniazmi tak ako by som si tie peniaze ani nedokazal vypytat. a myslim si ze to je hlavne v hlave a povahe cloveka aby sa na taku vec odhodlal.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 04, 2008 1:05 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 7:56 am
Příspěvky: 12

mna zo zaciatku prekvapila suma, sa mi zda hodne nadhodnotena na zaciatok, najma teda cena tyzdennej periody, ale to asi suvisi aj s tym aby sa pripadnemu zaujemcovi viacej oplatilo investovat do mesacnej, mozno by to chcelo na zaciatok trosku menej, predsa len aj ked sa garantuje vratenie sumy pri neuspechu , moze to byt len mala naplast pre stavkara , ktory na vkladoch pride o hodne. Dost tazka mi pride najma ta tyzdnova perioda, podla mna sa rychlo moze stat ze bude v tyzdni minus aj ked mesiac bude hodne v pluse napriklad. Myslim ze nieje problem najst stranky s platenymi tipmi , ktore sa tiez z casu na cas dostanu do cervenych cisel, preto ako tu uz bolo povedane chce to dost odvahy zobrat na seba riziko aj za financie inych, je dost rozdiel ked niekto da tip do fora zadarmo a kazdy si zvazi sam ci to poda alebo nie a je rozdiel ked niekto vie ze za tipy zaplatil a potrebuje tuto sumu dostat spat aj so ziskom. Sam som inac zvedavy aka cielova klientela sa ozve, myslim ze pri stavkaroch s vyssimi vkladmi asi zo zaciatku uspech nebude, vacsinou sa v tom svojom vyznaju a asi nebudu mat doveru v zacinajuce projekty, mozno hraci ktori su pravidelne v minuse a nemaju skratka cas alebo moznosti sledovat dianie okolo sportu , tito ale asi velke vklady mat nebudu , preto mi ta suma tiez pride trosku vysoka. Tiez bude asi problematicke robenie stats , tazko niekto uveri co bolo podane ked to neni avizovane dopredu, v tomto pripade ani nemoze byt samozrejma.



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pát led 04, 2008 4:13 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř čer 20, 2007 12:32 am
Příspěvky: 31

Přečetl jsem poctivě všechny příspěvky od začátku až do konce a zdá se mi, že někteří celou věc zbytečně moc hrotí. Lukáš přece nikoho nenutí, aby mu platil za tipy. Je to otázky volby každého z nás. On se rozhodl, že za své tipy bude chtít peníze. Já mám právo si zvolit, že mu je nedám. Třeba se najdou i tací, kteří si zvolí, že mu je dají. To je jejich volba se vším, co k tomu patří, tedy i s potenciální ztrátou. Všichni nejsou jako my, že sedí hodiny u netu a shání si info :lol: . Třeba na to nemají čas a taková nabídka je osloví. Třeba neumí anglicky, třeba se sázet učí a chtějí se podívat, jak to dělají jiní anebo třeba dalších x věcí.

Jak jsem psal na BT, myslím, že sázkařská komunita v Česku a na Slovensku se ještě do fáze placených tipů nedostala. Nejsem nepřejícný, takže i Lukášovi přeju aby se mu dařilo, i když se domnívám, že mnoho lidí neosloví.

Jinak je mi to v podstatě jedno. Jeho tipy bych rád viděl, ale za peníze ne :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 04, 2008 4:22 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pekna baba ti hra za tu Atlantu fernando :wink:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 04, 2008 5:24 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř čer 20, 2007 12:32 am
Příspěvky: 31

metallica píše:
pekna baba ti hra za tu Atlantu fernando :wink:

To je po Glavinovi další posila do rotace :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 04, 2008 8:41 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: ned srp 19, 2007 2:34 pm
Příspěvky: 49

[color=brown][i]No mám pocit, Ĺľe sa tu do Lukáša prĂ­liĹľ navážate. A mám pocit, Ĺľe ho mnohĂ˝ hodnotĂ­te a pritom ho nepoznáte, ale to je jedno. MĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 04, 2008 9:34 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

[quote]e preÄŤo Bill Gates stále podniká. VeÄŹ mohol to zabaliĹĄ hneÄŹ keÄŹ si zĂ­skal prvĂş miliardu. VeÄŹ kaĹľdĂ˝ chce maĹĄ ÄŤo najviac peĹ

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 04, 2008 9:36 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

btw suptip, psenic tuto vedie NHL system, v ktorom este nebolo KO ... preco nie je najlepsi tiper on, ked ma 100% uspesnost ?

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron