Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

pon led 22, 2007 12:10 pm


Obrázek

Obrázek

Dnešní Švédsko jen letem světem, není moc času :-(
Co jde o dnešní Švédsko, tak dneska se docela dost nakládá Skelfetea doma proti Malmo. No asi se není čemu divit, ale já osobně tomu moc nerozumím. Je to souboj dvou „slabších“ týmů, kde Skelfetea je favoritem. Ano, hraje doma, bojuje o play-off a ted zabodovala na ledě Luley (což jsem nečekal), takže posílení sebevědomí tam je a boj o play-off se hrotí mezi Luleu, Skelfeteu, Djurgarden a Frolundu. Skelfetea má velkou šanci v tomto zápase si připsat body, protože přivítá doma Malmo, které je venku tregické, celkově poslední s největší pravděpodobností to tak i zůstane, ale na obou stranách jsou absence a při tom jak jsem napsal, že se jedná o souboj „hluchého se slepým“, tak tento duel vynechám. Skelfetea by měla vyhrát a k. Není z nejhorších, dá se najít kolem 1.85, ale děkuji nechci.
Více mě zaujal zápas mezi HV71 a Timrou. HV teď upadají a jejich hra není nic moc, naopak Timra se zdá, že se dostává do pohody a i kádrově je na tom teď slušně. Myslím, že Timra má slušné šance uhrát na ledě HV71 poměrně vyrovnanou partii a odvést si nějaký ten bod. Timra je dle mě na tom aktuálně lépe. Na neprohru Timry nabízí Bet365 k. 2.1, coý je docela slušné..
Poslední zápas mezi Djurgardenem a Brynas je pro mě dost nečitelný. Djurgarden je z těch, kteří bojují o play-off, naopak Brynas teď hraje vcelku slušně. Jediné co mě napadá jít do underu 5.5, protože předpokládám, že pro obě strany to bude důležitý deul. Jak jsem psal domácí bojují o play-off, hosté o co nejlepší postavení po zakl. části..

Naopak v dnešní druhé Švédské přivítá Vasteras doma Hammarby a tam by totalně nemělo být o čem, ale odpovídá tomu i k. kolem hranice 1.2. O Vasteras jsem už něco psal dříve, je to TOP tým a nerozdávají body jen tak, navíc tam nejsou řádné citelné absence. Hammarby je dosti marné a venku většinou jen brání a vyrážení na "neškodné" breaky. Očekávám výsledek tak někde kolem 6:2, ale ten kurz tomu odpovídá..

Omlouvám se za stručnost, ale není moc času..



Nahoru Nahoru
 

pon led 22, 2007 6:35 pm

 

Tak k. na Brynas nam docela slušně dropuje.
Dá se najít ještě kolem 2.7, ale padá to docela rychle. Důvodem je pravděpodobně fakt, že Djurgarden by měl nastoupit bez pětice hráčů, kteří jsou z různých zdravotních důvodů out. Poslední zápas prohrál Djurgadren vysoko na Timře 0:5..
Oproti tomu Brynas sice prohráli last match, ale stále jsou na velmi dobré vlně a označil bych je za aktuálně velice dobrý a rozjetý celek..

http://www.hockeyligan.se/nyheter.php?nid=10532



Nahoru Nahoru
 

pon led 22, 2007 11:04 pm

 

Obrázek



Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 10:13 am

 

Obrázek MoDo – Mora Obrázek
23.01.2007 - 19:00

V dnešních zápasech Eliteserien na sebe narazí MoDo a Mora.

K tomuto zápasu se hodí ukázat TOP tabulky:

1. HV 71 - 42zápasů - 75 bodů
2. Brynas Gavle - 43 zápasů - 73 bodů
3. Farjestad - 42 zápasů - 71 bodů
4. Modo - 42 zápasů - 69 bodů
5. Timra IK - 44 zápasů - 69 bodů

Mezi oběma týmy je v současné době velký rozdíl. Domácí MoDo bych řekl, že hrají jako dle sinusoidy, jednou nahoře, porduhé dole. Vyhráli nad Skelfeteou 5:0, kdy podali doopravdy výborný výkon a potvrdit ho mohli v posledním zápase v Malmo, kde podlehli 1:3. Tým táhnou Skroder, Sundstrom, Morrison nebo třeba Svartvadet, všichni hrají ve velmi dobré formě a dost díky nim je MoDo tam kde je. MoDo je dokonce nejlepším domácím týmem Eliteserien a dnes nastoupí proti schůdnému soupeři z Mory. Povinnost velí bodovat!

O Moře jsem tady taky již psal. Je to tým, který se opírá především o našeho Brendla a pokud je dobře pokrytý, tak je to velký problem. O play-off si Mora může narozdíl od domácích nechat jen zdát, ztráta už je 8 bodů, což si myslím, že v silách tohoto týmu není. Pro dnešek by měli být out Thomas Skogs, Anders Nilsson a Patrick Cedergren. Poslední zápas odehrála Mora doma s HV71 v slabším a pomalejším tempu, byla z toho remíza 1:1, na to že HV 71 je teď, rěkl bych, v dosti velkém útlumu, tak to nehodnotím jako dobrý výsledek. Mora měla k dispozici dosti přesilovek, ale tento tým mi přejde dost bezzubý. Snad nezačne kousat dnes ;-)

Letošní maše jsou vyrovnané co jde o domácí vítěžství. MoDo vyhrálo doma 6:2, naopak Mora doma 3:2. Já osobně vidím velkou šanci MoDa dnes bodovat, jelikož kvalitativní rozdíl mezi oběma celky tady určitě je, dale tady je výhoda domácího prosředí, aktuálně lepší forma domácích a taktéž potřeba bodovat, jelikož tabulka je značně nehuštěná a každý bod může hrát roli!

Tip MoDo k. 1.6(Bwin) 7/10



Obrázek Lulea – Frolunda Obrázek
23.01.2007 - 19:00

Boj o play-off. Takhle by se ve zkratce dal nazvat zápas Luley a Frolundy. Včera vyhrála Skelfetea a tak bude tento zápas velmi důležitý pro obě strany!

Tabulka boje o play-off:

6. Linkopings - 42 zápasů - 60 bodů
7. Lulea HF - 42 zápasů - 59 bodů
8. Skelleftea AIK - 42 zápasů - 59 bodů
9. Djurgarden IF - 43 zápasů - 55 bodů
10. Frolunda - 41 zápasů - 53 bodů

Lulea promarnila možnost připsat si body doma se Skelfeteou. Jednalo se sice o derby, které nerad sázím, ale stalo se a výsledek asi každý ví. Prosadil se dvakrát nejlepší hráč v kanadském bodování Surový, ale bylo to málo a Skelfetea vyhrála na Lulee 2:3. Díval jsem se na pozápasový report a Skelfetea byla aktivnějším týmem, Luleu přestřílela a Lulea doplatila na časté vylučování, kterého doopravdy nebylo poskromnu. Aby jsem nebyl tak přísný, tak domácí měli take pár přesilovek, ale nezužitkovali ani jednu.

Dnes Lulea přivítá Frolundu, která musí stale bojovat o play-off. Poslední zápas Frolunda zvládla a vyhrála dosti otevřený zápas 7:2 v Linkopings, který jak se zdá je taky v útlumu a přecejen je to celek, který je zvyklý doma bodovat. Hosté jsou pro mě letos dosti nečitelným celkem, protože pokud MoDo hraje jako podle sinusoidy, tak o Frolundě toto platí stejně ne-li vice. Za výhrou následuje prohra a tak podobně. Poslední zápasy opět napovídají, že by Frolunda mohla být na vzestupu, ale jak jsem napsal tento tým je pro mě dosti nečitelný.

Lulea proti Skelfetea zahodila spousty šancí a moc se mi nechce věřit, že tak “mizerný” výkon zopakuje znovu. Oproti tomu pro Frolundu jsou právě tyto duely s týmy kolem osmičky dosti důležité a tak si nemůže dovolit odevzdávat body právě těmto týmům. V posledním zápase Frolundy padaly góly jako na běžícím páse, ani jeden z brankářů se nepředvedl a dnes by mohlo nastat něco podobného jelikož na obou stranách jsou týmy, které nehrají žádný buldočí a obranný hokej, ale v jejich duelech padá dosti branek. Dnes by se mohl prosadit i někdo jiný než jen Surový na straně domácích, přecejen jejich útočné vozby jsou velmi dobré. Jedno z mála co se mi nelíbí je domácí Modig, který chytá velmi solidně, ale i tak věřím, že ta hranice bude pokořena.
Letos Lulea hrála s Frolundou doma jednou a vyhrála 6:3. V loĹ



Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 10:30 pm

 

MoDo – Mora 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Tip MoDo k. 1.6(Bwin) 7/10 - Tip OK

Lulea – Frolunda 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)

Tip Over 5.5 k. 1.8(SB) 4/10 - Tip OK

Farjestad – Linkoping 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Tip NB (případně stejně jako Lulea – Frolunda)



Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 10:56 pm

 

Temlis píše:
MoDo – Mora 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Tip MoDo k. 1.6(Bwin) 7/10 - Tip OK

Lulea – Frolunda 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)

Tip Over 5.5 k. 1.8(SB) 4/10 - Tip OK

Farjestad – Linkoping 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Tip NB (případně stejně jako Lulea – Frolunda)


dobrý rozbor Temlis, a výsledky to potvrdily bravo



Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 12:18 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 24, 2007 10:00 am

 

bravo



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: