Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

úte led 20, 2009 4:54 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Už jsem zápas z Extraligy netrefil ani nepamatuju, měl bych si dát pauzu, ale tenhle zápas mi od včerejška vrtá hlavou a pořád se nemůžu zbavit dojmu, že svou hodnotu má.

Sparta - Karlovy Vary
Oba tĂ˝my odehrály dobrĂ© poslednĂ­ zápasy, Sparta dokázala po dobrĂ©m vĂ˝konu na Slavii jen vyrovnat, Vary koneÄŤnÄ› zlomily remĂ­zovĂ© prokletĂ­ a v Plzni bodovaly naplno, kdyĹľ vĂ­tÄ›znĂ˝ gĂłl daly v 57. minutÄ›. Na SpartÄ› se letos vyhrává těžko, tĂ˝m oplĂ˝vá opravdu velkou kvalitou a co jsem mÄ›l moĹľnost vidÄ›t, akce hvÄ›zd VĂ˝bornĂ©ho, Broše a KratÄ›ny jsou pastvou pro oÄŤi. Horší je to bohuĹľel s produktivitou, namĂ­sto jmenovanĂ˝ch skĂłrujĂ­ ÄŤasto hráči druhĂ© Ĺ™ady Ton a NetĂ­k. PĹ™esto lze říci, Ĺľe oproti tristnĂ­mu začátku sezĂłny šla produktivita Sparty nahoru. JenĹľe problĂ©m se (jak uĹľ to tak chodĂ­) vyvalil na druhĂ© stranÄ›, Sparta dostává v poslednĂ­ dobÄ› strašnÄ› moc gĂłlĹŻ - a prohrává. Obrana chybuje a Tomáš Pöpperle takĂ© ztratil nÄ›co ze svĂ© skálopevnosti. V takovĂ©to situaci by Vary mohly bĂ˝t hodnÄ› nepříjemnĂ˝m soupeĹ™em. KvalitnĂ­ obrana i gĂłlman, silovĂ˝ hokej, dobrĂ© brejky. Pokud se Vary dostanou (podobnÄ› jako v minulĂ©m zápase PlzeĹ



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: