Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát bře 06, 2009 11:40 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tady začnu víc zeširoka: přestože jsem měl možnost sledovat tuhle soutěž už loni, letos jsem ji sázel úplně špatně. Důvod je nasnadě: od začátku play-out vyhlašuje např. Znojmo, že se soustředí na domácí zápasy. A je to úplně logické: při náskoku 8 bodů úplně stačí vyhrávat domácí zápasy, doma mají týmy podporu diváků, známý led, nějaké to procento od rozhodčích (to nekritizuju, je to tak na celém světě a já osobně jsem s výkony našich hokejových rozhodčích úplně spokojený). Když se do toho s takovouhle výhodou opřete, zpravidla vyhrajete, zejména když to tak dělají i ostatní týmy . Samozřejmě s výjimkou Boleslavi, která ale díky tomu vydá mnohem víc sil - a to je další věc: je pro Boleslav dobré utavit se v téhle "mission impossible", nebo je lepší se připravit na baráž, ve které bude mít obrovké výhody (proti nastoupí vyčerpaný a pravděpodobně zraněními zdecimovaný tým z 1.ligy, Boleslav začíná doma) ? Aktuálně má Boleslav ztrátu 9 bodů (8 kol do konce) a pokud dnes vyhrají kursoví favorité, bude to 12 bodů. Já už vidím její šanci jako minimální. Zajímavý je také vývoj soutěže, kdy si zbylé týmy neustále udržují dostatečný náskok od Boleslavi (například v posledním zápase na Kladně nechytal Trvaj a Kladno s přehledem vyhrálo 5:1, takže ztráta Boleslavi zůstala na 9 bodech). Takže v duchu této úvahy dneska zkusím:

Znojmo - Budějovice
Znojmo se dostalo na 13. místo, je tedy spolu s Kladnem nejvíc ohrožené Boleslaví. Budějovice mají jen o bod víc, ale čekají je tři zápasy doma. Takže matematika je jasná: Znojmo potřebuje nutně vyhrát a půjde do zápasu s plnou vervou, Budějovice hrají třetí zápas venku a už v Boleslavi působily hodně laxně. Na Znojmo se jim daří, ale tohle bude trochu specifický zápas - Znojmo jako jediný z týmů čekají ještě dva zápasy v Boleslavi a prohra by je mohla dostat pod velký tlak. Budějovice mají několik zraněných hráčů a mají přivézt do Znojma i pár juniorů - ale není to žádná velká marodka, kdoví, jestli nějaký junior nastoupí. Vidím dnes šance Znojma na výhru jako poměrně slušné a kurs jako hodnotný.

Znojmo - Budějovice, tip 1, kurs 2,250 Pinnacle, vklad 3 units

a do AKOvky

Znojmo - Budějovice, tip 1 (-1,5), kurs 3,30 BWin, vklad 1 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron