Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

pát úno 09, 2007 5:06 pm


Obrázek


Obrázek Almtuna – Sodertalje Obrázek
9.2.2007 19:00


Dnes se v rámci Allsvenskanu střetnou Almtuna a Sodertalje. Pro mě osobně je těžké koukat na možného vítěze, protože domácí doma hrají doopravdy slušně a patří mezi lepší celky Allsvenskanu, ale celkově jsem psal, že mají interní problémy, které nejsou ještě úplně vyřešeny. Poslední zápas jsem tady psa a Vaxjo bohužel nedokázalo dát gól, to se pak těžko vyhrává. V současné době jsou domácí na 6. místě s náskokem dvou bodů na osmou příčku, takže na play-off je ten náskok minimální. Poslední zápasy navíc dopadají dost nízko. Poslední zápas Vaxjo 1:0, na Bjorkolvenu 0:2, ale to už jsem psal, že v zápase neměli takřka od začátku šanci. Předtím zápas s Arbogou, to je skoro zbytečné o tomto neco psát.

Dne se představí proti Sodertalje, které pomýšlí na hru v baráži o Eliteserien a tak se dá očekávat zajímavý souboj. Hosté vévodí tabuilce Allsvenskanu a v současné době mají hosté náskok 11 bodů na 4. místo, tudíž mají nakročeno do baráže o Eliteserien. Sodertalje rozhodně není týmem, který by přijel ven a hrál otevřenou honičku se spoustou branek. V posledních zápasech navíc na Hammarby vyhráli 2:1, na Leksandu 2:1pp nebo na Sundsvallu 0:2. Dnes nastoupí na ledě Almtuny a tady také nečekám žádnou přestřelku.

Oba kádry nastoupí oproti posledním zápasům v nepozměněných sestavách, takže žádné nové zranění či absence. Almtuna má def. hru na velmi slušné úrovni, směrem dopředu je to však horší a hosté ze Sodertalje nikdy nehráli na hodně branek, navíc se nemají extra kam hnát, baráž je tady co by dup..

Tip Under 5.5 k. 1.97(Pinancle) 4/10



Nahoru Nahoru
 

pát úno 09, 2007 10:17 pm

 

Almtuna – Sodertalje 2:5 (2:1, 0:3, 0:1)

Tip Under 5.5 k. 1.97(Pinancle) 4/10 - Tip KO

Nemám co dodat, tip naprosto mimo mísu, s takovými tipy raději zvážím svůj přínos pro zdejší fórum..



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron