Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

sob bře 28, 2009 12:56 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Vary - Sparta
Sparta zatĂ­m ve Varech dvakrát jasnÄ› prohrála, doma horko těžko vyhrála v prodlouĹľenĂ­. Podle mne ale vĂ˝sledky neodrážejĂ­ obraz hry - jsem sice zaujatĂ˝, ale nevidÄ›l jsem jedinĂ˝ zápas, ve kterĂ©m by Vary Spartu nÄ›jak dlouhodobÄ› pĹ™ehrávaly. Pravda, hrajĂ­ mnohem efektivnÄ›ji a dĹŻraznÄ›ji, jejich hokej je pro play-off jako dÄ›lanĂ˝, ale pokud Spartu koneÄŤnÄ› opustĂ­ stĹ™elecká smĹŻla, která se jĂ­ drží ÄŤtyĹ™i zápasy v Ĺ™adÄ›, budou mĂ­t Vary hodnÄ› co dÄ›lat. Mensator samozĹ™ejmÄ› chytá vĂ˝bornÄ›, ale sebelepší brankář nemĹŻĹľe odolat tolika tutovkám, pokud to tam soupeĹ™i padá. Jak říkajĂ­ trenĂ©Ĺ™i obou tĂ˝mĹŻ, nenĂ­ se ÄŤĂ­m pĹ™ekvapit, oba tĂ˝my budou hrát svoji hru a osud rozhodne o tom, kdo vyhraje. VarĹŻm vyvstal pro tento zápas ještÄ› jeden problĂ©m, zranil se OndĹ™ej NÄ›mec a to je velkĂ© oslabenĂ­, protoĹľe je to jasnÄ› nejlepší bek VarĹŻ, pĹ™edevším do ofenzĂ­vy - a v pĹ™esilovkách bude hodnÄ› chybÄ›t. MĂ­sto nÄ›j bude hrát Bombic, kterĂ˝ pĹ™ece jen letos hrál jen v druhĂ© lize a je pomÄ›rnÄ› ÄŤasto vyluÄŤovanĂ˝. Sparta zase trpĂ­ nedostatkem sebedĹŻvÄ›ry tĹ™etĂ­ a ÄŤtvrtĂ© lajny, skoro se to pĹ™enáší uĹľ i na tu druhou. Ĺ



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: