Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

ned zář 13, 2009 1:13 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Hlavní tip Budějovice - Kladno 1 DNB je v sekci Půlení banku včetně analýzy.

Zlín - Liberec
Trochu mě mrazí při pomyšlení, že sázím proti dvěma týmům, které zatím nemají ani bod, ale i v tomhle případě bych viděl šance Liberce urvat tři body jako dost nízké. Liberec přes léto dost oslabil, navíc udělali opravdu velký počet změn včetně trenéra. Ono se to časem asi zlepší, ale zatím za to platí daň. Že prohrají doma s Vítkovicemi, to se i čekalo, ale prohra v Boleslavi byla jasně pod jejich možnostmi. V obou dosavadních zápasech dali po jednom gólu a na to se moc nevyhrává, viděl jsem konec zápasu s Vítkovicemi a vypadali dost odevzdaně. Zlín si do začátku sezóny naopak přinesl velmi slušnou formu, doma je hodně silný a prohrává tady opravdu zřídka. Dokázali se vyrovnat i se ztrátou Balaštíka, drží je výborný Sedláček v brance. Moc mi imponuje práce Zdeňka Venery, který vybudoval tým Varů a teď je zdá se stejně úspěšný se Zlínem. I tady si zahraju opatrnou DNB, kurs a vklad na remízu doplním zítra, protože si říkám, že by Pinny mohla jít výš než je současné maximum u Unibetu (4,40).

Zlín - Liberec, tip 1, kurs 1,943 Pinnacle, vklad 4 units
Zlín - Liberec, tip X, kurs ?, vklad ?


Mladá Boleslav - Třinec
Tady je to poměrně jednoduché: považuju Třinec za o dost lepší tým a jasného aspiranta na play-off, Bolka bude podle mého názoru hrát o udržení. Doma sice porazila Liberec, ale údajně měla velkou kliku - a dneska ji čeká silnější soupeř. Třinec odehrál dva výborné zápasy a netuším, proč by měl být outsider. Jediná výhoda Boleslavi je domácí led a možná ještě cestování Třince (Praha-Třinec-Boleslav v pěti dnech), ale řekl bych, že to nebude stačit. DNB a nízký vklad, na hraní dvojek je ještě dost brzo.

Mladá Boleslav - Třinec, tip 2 DNB, kurs 2,130 Pinnacle, vklad 3 units


Hodně mě svrbí ruka zahrát si Plzeň ve Vítkovicích (za 3,75 Sportingbet), ale odtamtud se vozí body opravdu hodně těžko, navíc je tam letiště a Plzeň se letos přeorientovala na úzký led. Přesto jsem byl z hry Plzně opravdu nadšený a myslím, že doma budou soupeřům připravovat hodně krušné chvilky. Vypadá to, že tuhle sezónu rozjeli ve velkém stylu a nejen na ledě: sázkou "na Kanadu" (modrobílé kanadské vlajky v hledišti, indián ve znaku, mladí hráči z AHL) si podle mého názoru připravují půdu na získání sponzora ze zámoří - a osobně bych to Martinovi Strakovi moc přál, protože co se vrátil, je za ním vidět opravdu hodně poctivé práce.


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron