Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

stř zář 16, 2009 10:33 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

cas 17-00hod
V 4 kole svk extraligy na seba narazia Spiska nova Ves vs Mhc Martin

Domaci novacik ma na uvod velmi silny zreb po Slovane,Zvolene hostia abmiciozny Mhc Martin.
Pred novou sezonou dal klub prerobit a zrekonstruvoval zimny stadion..tak isto ziskal niekolko mladych posil,alebo starsich hracov vacsinou vychodniarov..
Prisli Smreciak ,Pavlicko,Skoliak...
V tymi sa zisli mladici a stari harcovnici ako spom spominal..lebo podla mna dlhsie potrva kym sa zohraju tyto hraci.
V brane dostane sancu mlady brankar patrik Polc.
Domaci klub zatial ziskal za 3 koly dva body ked doma porazilpo predlzeni Zvolen.
Ako som tak pozeral za prve tri kola slusny pocet golov spiska inkasovala 3+3+6 a vidim ze zatial hlavna pricina je obrana domacich navyse ich caka Martin ktory hra typicky natlakovy ,popripade brejkovy hokej s vacsim mnozstvom presiloviek.
Zranenia:A.Petrouk.
Trener M.Horvathh



Martin-v lete zasiahli klub finacne starosti,ale vse sa im podarilo zazehnat
Dokonca ulovili dve obrovske ryby na svk pomery... Karola Krizana posila do branky aj ked
Zatial este nenaplna klubove ocakavania najvyssi cas snad.
Martin na vychod republiky moze v pohodicke cestovat vstup do sezony im vysiel a posila do ofenzivy v podobe Mareka Urama je zatial platna.
Verim ze Martin neodide z vychodu republiky bez bodov a uchmatne co najvacsi pocet u novacika.Spolahlive presilovky,brejky musia vyuzivat a bude dobre a snad sa uz rozchyta aj Karolko v branke. PS dnes Marek Uram pekne odychoval v BA s milenkou za automatmi dobijal si pohodu z Martina asi
Dalej prisli Bacek z Slovana,Jabrocky atd
Odisli:Torok,Beran,Kolba,Vantroba,lakosil...
Zranenia:Vazan.

Moj tip x2
Kruz 1,47
Stavkova bwin.com
Dovera 3/10
gl



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 16, 2009 11:06 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

V 4 kole svk extraligy vpiatok na seba narazia tymi..Poprad a zvolen.
Treti Poprad privita na svojom hosti z Zvolena.
Domacim klube bolo velmi neiste v lete ci vlastne vstupia do novej sezony 2009.
Boli v klube velke financne problemy napokon sa klub stabilizoval a prihlasil sa do novej sezony.Klub sa spojil s muzstvom Kezmarku odkial pobral vhodnych hracov pre doplnenie svojho kadra aby bol pripraveny na novu sezonu.zatial podla mna uspesne doma nestratili ani bod v dvoch zapasoch.V najblizsiom zapase opat sa predstavia doma.
Z Kezmarka prisiel aj terti brankar ktory ma svoju skusenosti M.Klempa.Tak isto prisli do obrany Jelinek,Jasečko a do utoku Šechny,škovira a skvely nahravac Klouda+ked priratame k tomu mladych dravych chlapcov z Popradu doma by mali oberat tymi o body.

HKM Zvolen pre mna sympaticke muzstvo ale kedysi omnoho silnejsie a zohratejsie rok co rok klesa vykonsotne dole.
V lete klub opustili 4-5 hraci..Hvila,Dlouhy,Štrba..do zamoria odisiel mlady najedny reprezenat Tatar tak klub zatial s nim nemoze ratat a kto vie ci este bude ratat v tejto sezone s nim.
Prisli:Javin,Hurtaj ktory maju skusenosti z inych Svk klubov.
Brankar:Laco
Trener Holan
Chybaju Suchy,Tatar

Domace prostredie v tomto zapase zohra svoju rolu,domacim tym zatial nikde este nemusel cestovat tuto sezonu a v klude sa moze doma pripravovat na svojom stadion kde je uzsie klzisko.

Tip:1 domaci vitaz zapasu
Kurz:1,73
Stavkova:chance.cz
Dovera 3/10

Gl.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv zář 17, 2009 8:37 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ten Martin sa da asi opacit aj do cistej dvojecky

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát zář 18, 2009 10:28 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

V 4 kole SVk extraligy na seba narazia
18.9.2009 17-30hod
Dukla Trencin vs Zilina:

Dukla Trenicn:Klub proti minulemu roku zacal budovat kader na novo na poslenu chvilu ho vystuzila jedna z legiend Sekeras,ktory ma byt prinosom pre mladich hracov v tymi Dukly.
Dalej dosli Kvetan,Chovan,Troliga,Hancak,Dubec,Filo
Odisiel:Mikus,Kudelka a dalsi.
Brankar:Igor Murin.
Trener:Hossa.
Velky probem ako som pisal na zaciatku prveho kola vidim v strelcoch Dukly Trencin a nemylil som sa za 3 zapasy od vojakov 7 golov nie je moc.A 4 goly dal hrac ktoreho som nedavno spominal a ktoremu to sypalo v priprave DUBEC.Najvyssi cas dnes to zlomit,vyhrat a dat viac golov nez super ktoremu budu chybat traja kvalitny utocnici a predsa dat tri goly v Kosiciach neni zla vizitka a konecne to treba prelomit.
Dnes by sa domaci Trencin mohol radovat s svojimi fanusikmi z prveho vitazstva v tejto sezone..ked zatial v lige zaznamenali tri prehry na lade Skalice,Kosic a doma s Martinom.
Zranenia:Miklik

Zilina:
Od Ziliny som ja velmi ocakaval vitazstvo doma s Nitrou ,ale v zapase velmi pohoreli.
Dnes cestuju na lad Trencina ktory ma po 3 zapasoch 0 bodov na konte a budu to tam mat velmi tazke a navyse im budu chybat traja podla mna velmi dobry utocnici ako som spominal vyssie:Pleva,Spilar,Torok velmi som zvedavy ako sa s tymto hostia vysporiadaju a kto bude strelcom pre tento zapas zatial dali 3 goly v dvoch zapasoch v lige.
Zranenia:Pleva,Spilar,Torok,Hrina
Trener:Spišiak

Chut trencanov konecne uz vyhrat a dobry uvod strelca Dubca
Snad poučenie chyb a vyluceny v predoslych zapasoch
Chybaju strelci v drese Ziliny ma vedu k tomuto:




Tip:domaci vitaz zapasu 1
Kurz:1,57
Stavkova:doxxbet.com
Dovera:3/10
gl

V minulej sezone Trencin porazil Zilinu vo vsetkych 4 vzajomnych stretnutiach.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát zář 18, 2009 1:39 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte srp 21, 2007 11:37 am
Příspěvky: 81
Bydliště: Newcastles

No celkom pekne si sa rozpisal :wink:

Pridavam sa k tipu na MT. Na zaklade vydeneho u martincanov, ktori sa v zapase s Nr ale aj v Tn zdali v hernej pohode. Aj proti BB to nebol zly vykon, ale nepremienanie sanci ich stalo body. Dufam ze dnes to Mt v SNV nepodceni a odnesie si body. Ked porovnam kvalitu jednotlivych utokov a hlavne brankarsky post, tak mi z toho vychadza, ze ten kurz na hosti je valvijk.

Tip: 2 (2:4)
Fortuna 2,31

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob zář 19, 2009 11:33 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

poprad zvolen 4:3 FT tip OK
spiska martin 5:2 tip KO
Trencin Zilina 3:1 FT TIP OK
opat 2 z 3 tipov dobre len..
gl pani ak som pomohol. bravo



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: