Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

sob zář 19, 2009 12:24 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Psal jsem na BA preview celé ligy, pokud by to někoho zajímalo, je to tady :

http://forum.bettingadvice.com/showthre ... post716119

Olomouc - Ústí
Ústí doma vyhrálo v prodloužení s Kadaní v zápase, který je pro Kadaň typický: střely na branku něco ve smyslu 70:10, výsledek 3:3. Já bych řekl, že v Olomouci už jim tam spadne i něco "navíc". Ústí je spolu s Chomutovem s kvalitou kádru úplně někde jinde než zbytek ligy, závod mezi těmito dvěma o vítězství po základní části (což bude nezanedbatelná výhoda v play-off) bude dlouhý a úmorný. Teď už má Ústí o bod méně a myslím si, že se pokusí ze všech sil, aby se ztráta nezvýšila. Zahraju si opatrnou DNB, Ústí sice venku občas remizuje, ale prohrává jen zřídka.

Olomouc - Ústí, tip 2 DNB (ručně udělaný), kurs 1,524 Unibet, vklad 5 units


Znojmo - Havířov
Havířov bude letos pravděpodobně dost zoufalý, v minulém domácím zápase s Chrudimí sice prohrál jen o gól, ale klidně to mohlo být o pět. A to hrál doma, teď pojede do Znojma, kde působí ještě dost extraligových hráčů a které zatím ukazuje svou sílu. Nemyslím si, že by tady udělali nějaké body, spíš to bude darda. Tenhle zápas bych viděl jako vhodný materiál do AKOvky, já jsem si ho zatím zahrál s dvojkou v nedělním zápase Litvínov - Vítkovice, kterou BWin ohodnotil kursem 2,55 (Vítkovice jsou pro ně outsider).

Znojmo - Havířov, tip 1, kurs 1,50 BWin, vklad 5 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron