Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

pát zář 25, 2009 3:42 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob srp 25, 2007 1:16 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Kosice

25.09.09 17:30 JYP Jyväskylä - HIFK Hockey 2.20 4.20 2.41 1.44 1.53 1.15

Nazdar.
Vidim, že o hokeji sa tu celkom pekne "diskutuje". A slovenska a česka liga je tu pekne rozobrata. tlap

Ja by som pridal postreh z fínskej ligy.
Tipuje sa síce ťažko táto liga a predsa fínština mi nejako extra neide, aby sa to dalo rozumne naštudovať, ale predsa skúsim.
JYP - HIFK ... tip 1 ... 2,2 ... vklad 5/10

Minuloročný majster sa zatiaľ sakramentsky trápi. Jediná výhra a 5 prehier. Jediná výhra sa zrodila v utorok, keď si JYP-aci poradili doma s HPK hladko 3:0, keď všetky góli dali v presilovkách. Včera zasa Jyväskylä prehrala na ľade momentálne najlepšieho mužstva Lukko Rauma 2:4. Vyrovnaný stav držali do 60-tej minúty. Potom prišli dve vylúčenia, presilovka pre domácich 5 na 3 a gól na 3:2. JYP ešte odvolali brankára, čím len dorovnali počet hráčov na ľade a dostali štvrtý do prázdnej a bolo vymaľované. Ďalšia prehra pre majstra.
HIFK v utorok nehrali, čo by mohlo byť pre nich výhodou. Včera rozdrtili Espoo 7:0. Brankári hostí mali zjavne svoj deň. Z 20 striel, skončilo 7 vbránke. Prvý to vzdal , keď mal skóre 5 gólov zo 14 striel. K vysokej prehre ale prispeli hráči hostí najmä svojou nediscplinovanosťou. 3 góly padli pri oslabení 3 na 5 a ešte jeden gól pri oslabení 4 na 5. Čiže včera pohodový zápas pre HIFK. Tu by sa mohlo potvrdiť: Po hodoch príde bolenie brucha.
No z toho mi vychádza, že tá včerajšia prehra JYP nebola, až taká hrozná a včerajšiu vysokú výhru HIFK by som takisto nepreceňoval pri tom výkone hostí.
Mno, dnes teda tipujem na väčšiu odhodlanosť domáceho mužstva, väčšiu túžbu po víťazstve a mohlo by tomu pomôcť aj domáce prostredie.
Je to prvý ostrý tohto sezónny tip z fínskej ligy, tak uvidíme.
GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob zář 26, 2009 9:21 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: sob srp 25, 2007 1:16 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: Kosice

:cry: :cry: :cry:
zlý tip ... strely na bránu 39:17 ... výsledok 3:4
ďalšie včerajšie sóla: Skalica 2 KO, Poprad 1 KO, Mannheim 1 OK
kombi: JYP 1X KO :( , Plzen 1X ok, Mannheim 1X ok, Salzburg 1 ok, Zug 1 ok ,....



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: