Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

čtv říj 01, 2009 11:22 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Pardubice - Vítkovice
Původně jsem tenhle zápas hrát nechtěl, protože může skončit jakkoli. Vítkovice přijedou bez dvou klíčových beků a bez Jakuba Štěpánka, chybět jim možná bude i Varaďa. Pardubičtí v plné síle, čerstvě ověnčeni výhře na Salavii, když otočili zápas z 0:2 na 5:2. Navíc před svým publikem, podle mého názoru nejlepším v Extralize - doma letos ještě neprohráli a stává se jim to opravdu zřídka. Vítkovice ale v téhle sestavě sehrály už zápas s nebezpečnou Boleslaví - a nedostaly ani gól. Jejich Obrana je prostě skálopevná a nebýt excesu v Budějovicích, kde dostali pár hodně nešťastných gólů, byli by bez porážky. Na Vítkovice je strašně těžké něco vymyslet, když na ně vlítnete, dostanete gól z brejku, když hrajete zezadu, skončí to 3:1 pro ně. Tohle bude pro ně jeden z nejtěžších zápasů základní části, Pardubice mají rychlé a šikovné útočníky, ti jsou navíc důrazní a výborně bruslí. Vzadu už to ale taková sláva není. Počínaje Dominikem Haškem, který už má přece jen svá nejlepší léta za sebou, přes beky, kteří občas namažou. Až dosud byly kursy na zápas na úrovni, která dělala z Pardubic mírného favorita - a s tím bych tak nějak souhlasil - ale Pinnacle už z Vítkovic udělala takového outsidera, že neodolám a menší vklad na tenhle zápas zkusím.

Pardubice - Vítkovice, tip 2 DNB, kurs 2,320 Pinnacle, vklad 3 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 01, 2009 12:18 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

Heh...tak samoze ti poprajem GL pri tomto zapase, ale ja ho uz mam tiez zahraty, ale inak ako Ty...sak viiis asi co.. :?
Vsadil sem Pardubky, a uz to nezoberiem s5. S tym Hasanom a ich obranou s tebou naprosto suhlas, vsadzam nato, ze aj Vitky musi zastihnut mensi vykyv formy, pri chybajucich ci zranenych som predpokladal, zeby to mohlo dojst uz dnes......No zdovodnil si to ale pekne, mne neostava teda len cakat a verit....



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 01, 2009 3:10 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Ono záleží, jaký máš kurs, jak jsem psal, pro mě to může dopadnout jakkoli, tak mi ten kurs Pinnacle přišel dost vysoko. jsem na tenhle zápas dost zvědav, mohl by to být super hokej, bohužel stihnu jen první třetinu.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 01, 2009 11:29 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Gratulace Potelimu, byls na té správné straně barikády :)

Sice jsem teď dva dny nic netrefil, ale zkusím si jeden vyšší vklad:

Třinec - Litvínov
Viděl jsem hrát Litvínov proti Varům i proti Spartě a nesdílím nadšení médií z "kouzla" nové trenérské dvojice. Litvínov byl v obou zápasech pasívnější tým, naštěstí pro ně proměnili hodně šancí a naopak soupeři nedali pár tutovek. Samozřejmě body proti takovým soupeřům jsou hodně cenné a tým nakopnou, ale tohle bude přece jen jiné kafe. Třinec je aktuálně ve skvělé formě, má vynikající útočníky a posílenou defenzívu, což je proti minulým letům velká výhoda. Doma ztratil body jen s Vítkovicemi (1:3) a s Budějovicemi (1:2p) a to je přece jen jiná třída a jiné obrany. Litvínovská obrana je z mého pohledu hodně zranitelná, útočníci radši útočí než brání a jsem hodně zvědav, jak se jim proti hbitým a šikovným třineckým motorovým myším povede. V neposlední řadě je tady cesta přes celou republiku a skutečnost, že Litvínov tradičně venku nezáří tak jako doma. Kurs na Bet365 se mi hodně zamlouvá, jdu do toho.

Třinec - Litvínov, tip 1 (-1), kurs 2,10 Bet365, vklad 10 units

A tradiční sázku proti Kometě:

Boleslav - Kometa
Tenhle zápas je jednou z nejlepších šancí Komety v poslední době, jak uspět. Posílili obranu (Richter, Novák) i útok (Huml), jsou na samém dně, údajně už to horší být nemůže. Boleslav má hned několik absencí, v úterý hrála těžký zápas ve Vítkovicích. Přesto vidím Boleslav jako favorita. Hrají zodpovědně zezadu, v brance mají výborného Schwarze, letos ještě nedostali v žádném zápase (ani venku !) víc než tři góly. V jejich hře je systém a řád, hráči výborně spolupracují. V útoku jsou pak velice důrazní před brankou, což je pro obranu Komety hodně nepříjemné, jak se to ukázalo například v Pardubicích. Kometa má možná kádr dostatečně kvalitní, ale její hře totálně chybí řád. Já bych řekl, že by potřebovali zkušenějšího trenéra, který by hráčům dokázal vtisknout nějakou koncepci, to, co hrají teď, je totální chaos. Psychicky jsou úplně na dně, v několika zápasech vedli a soupeř to vždycky otočil, v posledním domácím zápase je diváci vypískali. Paradoxně jsou možná rádi, že budou hrát venku. Ale je tu ještě jedna věc, možná nejpodstatnější: zkušení hráči - a těch je v Kometě většina, mladíků tam moc nenajdeme - už téměř s jistotou vědí, že takovou ztrátu nejspíš nedoženou a čeká je baráž. A to se pak těžko přemlouváte, abyste na hřišti cedili krev. Zatím si dám jen střední vklad, pokud bude chytat Hylák (a to zjistím až těsně před zápasem), možná ještě přiložím.

Boleslav - Kometa, tip 1 (-1), kurs 2,00 Bet365, vklad 5 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 02, 2009 4:00 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

A ještě jsem zapomněl na under:

Zlín - Budějovice
Oba týmy mají výborné obrany a výborné brankáře. Budějovice hrají venku víc zezadu, i Zlín hraje doma spíš trpělivě. Jdu do toho.

Zlín - Budějovice, tip under 6,5 , kurs 1,39 Bet365, vklad 3 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron