Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

ned říj 04, 2009 11:13 am

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

9.kolo, 4. október 2009
Martin - Zvolen o 17:00
Žilina - L. Mikuláš o 17:00
Nitra - Poprad o 17:00
Trenčín - SR 20 o 17:00
B. Bystrica - S. N. Ves o 17:00
Košice - Slovan o 17:30

Martin-Zvolen...X2, under....ja sosbne tu cakam dnes prekvapenie co do vysledku, aj do poctu golov. Na obidvoch stranach stoja pomerne kvalitny golmani, domaci dostali v euforii trochu frcku na Slovane, a v ZV je zasa trochu husto v klube, po dalsej domacej prehre s SI.

Zilina-L.M...1...aj ked obidve muzstva odchadzali z ladu v posl. kole neporazene, a LM dokonca zdolal KE, ked posl. tretinu vyhral 4-0!!!, aj tak viac verim domacicim, o kt. som pisal uz pred zapasom v PP, ze v klube je trochu dusno. Zabrali uz v PP a myslim, ze kvalita v brane, v obrane i v utoku je na ich strane. Toto je pre mna osobne viac ako 3bodovy zapas, lebo v dlhodobej stavke som vsadil, ze ZA skonci po ZC lepsie ako LM...

Nitra-Poprad..1ka...over,...pre mna zapas kola...Na PP sa po celkom vydarenom zaciatku ligy uz zacina prejavovat neskorý nastup na pripravu, a mozno aj fin. problemy so zabezpecenim klubu, starsi a skusenejsi hraci-krotak, skovira, ci sechny zatial zaostavaju za svojimi moznostami....NR je pre mna , aj kvoli Oremusovi moment. jednym z muzstiev, kt. po SI samoze prajem...Hlavne doma sa musia pred svojimi divakmi ukazat, a myslim, ze aj toto je super, ktoreho by mali na ceste do play off zdolat, ak nechcu mat v buducnosti problem.

BB-SNV...tak tento zapas na tiket nedam, aj ked tip dole uvediem....SNV si pocina v lige zatial nad ocakavania...chcel som napisat, ze je domacim muzstvom,...ale ...vyhrala v KE, aj ked tento zapas nepovazujem ja za cistyyy,...dobre sa drzala v Skalici, kde vyhravala uz 0-3,...dobre hrala aj v NR...takze, asi tipovat proti nim vonku, vobec nevyzera taka tutla, ako si mnohi myslia,...a za ten kurz na BB by som to uz na tiket vobec nedal. BB ma tento rok dobre muzstvo, posilnene aj Hlinkom, myslim ze Plavucha odvadza v BB kvalitnu robotu, a ich cielom, aj ked o tom nikde nahlas nehovoria, je minim. prva 4ka a lepsia vychodiskova pozicia do play off....Aj o BB plati, ze doma sa prezentuje natlakovym hokejom, a ze doma je u nich naozaj doma. Dnes sice ocakavam ich vitazstvo, ale nemusi to byt vobec jednoduche. Ocakavam aj viac golov, takze over.

KE-BA...slager kola.No neviem,...by sa pytala aj 1ka, ale....vysledky KE zo zaciatku ligy naznacuju, ze niekde zatial maju problem...a myslim, ze Cada ho uz dnes od obrany zacne riesit!!.....slovan, so zmenenym muzstvom, vyzera, ze je v pohode, ja ho nepodcenujem ani teraz v KE,...nema hviezdne obsadenie, ale zato sa mi ako celok javi vyrovnanejsi ako v min. roku, a to je dolezite. Ak sa u dnes nezosype brankar, a je jedno, ci nastupi Konrad, al. Rybar, moze ist aj tu o vyrovnany zapas, prip. aj so stastnym koncom pre Slovan. na tiket by som vsak odporucal under, nakolko obidvaja treneri urcite musia zabezpecit obrany, a obidvaja treneri na to boli aj skoleny...



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 04, 2009 11:56 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

cakal som nech vybehnes prvy s nasou ligou.:) mne sa tam toho viac paci tak nic nebudem rozpisovat blizsie a dam dnes za menej vacsinou kombik....
MARTIN vidim na X dostali v BA co treba:) a Zvolen sa musi niekde chytit... popr 1vz a do kombika X
KE-SBA x cakam vyrovany zapas snad s belasim uspechom po PP hram X v kombi..som zvedavy ci domaci vypredaju stadion?

Zilina a Nitra 1ky Domaci vyuziju svoje prostredie..

BB 1 do kombika aj ked hostia su neni bez sanci..

gl pani



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 04, 2009 11:56 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

cakal som nech vybehnes prvy s nasou ligou.:) mne sa tam toho viac paci tak nic nebudem rozpisovat blizsie a dam dnes za menej vacsinou kombik....
MARTIN vidim na X dostali v BA co treba:) a Zvolen sa musi niekde chytit... popr 1vz a do kombika X
KE-SBA x cakam vyrovany zapas snad s belasim uspechom po PP hram X v kombi..som zvedavy ci domaci vypredaju stadion?

Zilina a Nitra 1ky Domaci vyuziju svoje prostredie..

BB 1 do kombika aj ked hostia su neni bez sanci..

gl pani



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 04, 2009 12:01 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

...nemusis do buducnosti cakat, ci to vypisem ja, popr. kvcr, prip. niekto iny....ja tiez nemam vzdy cas, takze bez problemovo, ak mas chut, ci to, co potrebujes nam povedat, tak kolo zaloz. Ja si k tomu, ak budem moct, svoje napisem...



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 7:47 am

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

tak tych Xiek je tam na moj vkus a tipy dost vela :D ...mozno ale clyde mal z nich zasa radost..



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: