Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv říj 22, 2009 10:00 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Kazaň - Jekatěrinburg
Ten pidikurs na Kazaň je podle mne nehratelný, Kazaň se v začátku sezóny hodně trápí a své těsné výhry ubojovává. Přesto si myslím, že by Jekatěrinburg dát měli, přece jen je to nováček a jeden z nejsklabších týmů KHL. Zahraju si tip na některý z obvyklých vydřených výsledků Kazaně.

Kazaň - Jekatěrinburg, tip přesné výsledky 2:1, 3:1, 3:2, výsledný kurs 6,244 Unibet, vklad 2 units


Dinamo - Chabarovsk
Amur bude podle mne hrát tradiční beton, tím spíš v zápase s takhle silným soupeřem. Dinamo má silný útok, ale s Amurem je to vždycky bušení do zdi.

Dinamo - Chabarovsk, tip přesné výsledky 2:0, 3:0, 2:1, 3:1, 4:1, výsledný kurs 4,288 Unibet, vklad 2 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 22, 2009 12:01 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

..ja dam dnes proti Lade..aj kvoli tomuto clanku...Ale nejde tak o tie prachy,..skor o tu chripku...
http://hokej.pravda.sk/v-togliatti-este ... k-hkhl_p28



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 22, 2009 2:49 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Jo, tohle hraje dneska hodně lidí ... Já bych s tebou i souhlasil, doteď byli hráči Lady hrdinové, ruští bohatýři, a to Rusy dokáže vždycky namotivovat (míněno samozřejmě v dobrém). Teď už to budou zase normální hráči. Ale za ten kurs to hrát nebudu, ještě si pamatuju, jak Lada minule vypráskala Magnety. Možná kdyby tam bylo přes 3,00, ale tohle mi přijde dost málo. Doufám, že jsem jen zbytečně zbabělý a že ti to klapne ! :)

GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron