Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

ned říj 25, 2009 10:06 am

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

16.kolo, 25. október 2009
Poprad - Slovan o 17:00
SR 20 - Zvolen o 17:00
S. N. Ves - Skalica o 17:00
B. Bystrica - Martin o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
Nitra - Žilina o 17:00

PP-Slovan...zaujimavy zapas, ako vsetky v tomto kole
Tip: over
SR20-Zvolen...Novy trener-Bokros vo ZV, + vyhodili ut. Fina- dnes ZV vyhra , myslim aj v 1. tr.
Tip: 2, aj na 1.tr.
TN-KE...dalsi zapas kola, ale uz asi len v zmysle minulych rokov...KE sa trapia, ale urcite este viac TN. KE trochu posilnuju, menia a stabilizuju svoju zostavu a vykony...prichadza dalsi cech Vorel(povedzme jemne, ze jeho forma je taka, ze toho v cesku uz nikto nechcel), ale vyhodili Hoglunda...TN tiez riesi neustalehracsky kader, vcera vyhodil 2och obrancov lisku a kvetana, ale ako sa pise na strankach o svk hokeji, tn fans povazuju za najvacsi problem v Dukle asi trenera Hossu..vcera som niekde videl, ze jeho skore(Hossu) je 5-40!!!...Myslim, ze KE aj ked tazko, tak len predsa sa pomaly rozbiehaju...
Tip: TN-KE 2
BB-MT...derby ako Hron!!! :D ...vsetci ocakavaju V BB, ale tu musim trochu upozornit ze BB, hoci som uz o nej pisal, ze ma vynikajuci kader, a tento rok bude vysoko,..btw. ju prave posilnil este brankar Vojtek z Trinca,..by mohla mat v tomto zapase problem, kvoli zapasu, kt. odohrala v piatok v SI a kde prehrala futbalovo 1-0. Vsetci akteri sa zhodli, ze to tam bol nadpriemerny zapas, hodny SVK play off, s vysokym obojstrannym nasadenim a mnozstvom osobnych subojov. Ssom zvedavy, ci to BB dokaze zopakovat 2x po sebe?...
Skoda, ze brankar MT Krizan, ma trest. Dnes do BB so svojimi milacikmi cestuje aj cca 300 MT fans, takze to tam bude urcite vygradovane aj v hladisku, a v takovych atmoskach sa hrava vcelku zaujimavy hokej.
SI v SNV samoze dvojka! Dost bolo Spisskej!....nemyslym borovicky, ale ani ta mi nechutiiii..
Tip: skusim, ze mT prekvapi, prip. neprehra v 1. tr.
NR-ZA..na chatoch niektori pisu, ze NR za barak!!...paci sa mi aj veta, ze po tomto zapase moze ostat na SVK viac bezdomovcov, ako po Ficovej socialnej revolucii pocas krizy..:-)...netreba ZA podcenovat,...ma dobreho brankara, dobreho trenera, a tiez par skusenych chalanov v muzstve:
Tip: ZA na prekvapenie, prip. neprehru v 1. tr.

Ja by som dnes skusil aj taky rozpis na uspech hostujucich muzstiev v 1. tretine....3/6,..4/6...pri troche stastia...tie 2ky maju dobre kurzy celkom... trala



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 25, 2009 9:40 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

dnes celkom goooooooooooooooooooooooood ejha



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 25, 2009 10:38 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

bravo



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron