Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

čtv lis 26, 2009 11:09 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Los Angeles (14-9-2) v Vancouver (12-11-0). Aj po návrate Daniela Sedina do zostavy hľadá Vancouver Canucks recept na vyrovnanejšie výkony svojej ofenzívy. Potom čo po druhýkrát v sezóne vyšli na nulu sa dnes pokúsia Canucks o štvrté víťazstvo s Los Angeles Kings po sebe. Napriek tomu, že dali trinásť gólov a vyhrali predošlé dva zápasy a v zostave mali opäť svojho hviezdneho útočníka, v nedeľu prehrali 1-0 s Chicagom. Bola to štvrtá prehra z posledných šiestich zápasov pre Canucks, ktorí dali pri prehrách iba tri góly.

Daniel Sedin sa vrátil po absencií osemnástich zápasov, ktoré vynechal pre zlomeninu nohy. V tejto sezóne ešte gól nestrelil, v piatich zápasoch si pripísal štyri asistencie. Sedin by sa mohol dostať späť do formy dnes proti Los Angeles, ktoré prehralo posledné dva zápasy v GM Place. V posledných štyroch zápasoch im strelil gól a na tri prihral. Sedin nebol na ľade, keď na konci októbra vyhrali v Los Angeles 2-1 po nájazdoch. Mikael Samuelsson dal v tom zápase gól, v predošlých dvoch zápasoch pred nedeľnou prehrou mal gól a tri asistencie. Roberto Luongo proti Kings v októbri nehral, ale celkovo má s nimi 8-6-1 a 2.21 GAA. Proti Chicagu mal šestnásť zásahov a pohoršil si bilanciu v tejto sezóne na 8-8-0 a 2.54 GAA.

Los Angeles sa vyhlo tretej prehre v rade víťazstvom 3-1 v Edmontone. Wayne Simmonds dal gól a na jeden prihral pri svojich prvých bodoch za Kings, ktorí vonku vyhrali tri zápasy v rade. Alexander Frolov pridal gól do prázdnej brány, bol to jeho druhý gól v posledných dvoch zápasoch. Z 24 zápasov s Vancouverom nazbieral osem gólov a šesť asistencií. Jon Quick mal včera 22 zásahov a mohol by byť opäť v bráne. V tejto sezóne má 13-8-2 a 2.72 GAA. Proti Canucks má 1-2-1 a 1.98 GAA, v októbri mal s nimi štrnásť zásahov. Náhradník Erik Ersberg má 1-1-0 a 4.18 GAA, ale nehral od jedenásteho novembra.

tip : Canucks ML

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 27, 2009 9:41 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

po uspesnej snure dame pauzu, myslel som ze k NHL maju viaceri co povedat, pisat si samemu pre seba nic moc

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 27, 2009 11:13 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

Aj ked sa aj odo mna ocakavalo, že sem budem pravidelne prispievat a nedeje sa momentalne tak, musím reagovat k posledne uvedenému.

Urcite si nepíses sám pre seba. Bohuzial moje pracovné a mimopracovné povinnosti mi momentálne dávajú len minimálny priestor pre sledovanie súťaže. Preto skoro jediný kontakt, za čo som ti vďačný, s dianím v NHL sú tvoje príspevky. Uznávam ale, že aspoň vetu dve by som sem mohol dať. Skúsim sa znova polepšiť. Každopádne by bola škoda, aby tvoje tipy z tejto sekcie zmizli, ale samozrejme pochopím to. To je v skratke aspoň krátka reakcia k posledným vetám. HAUK



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pát lis 27, 2009 12:40 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: stř lis 25, 2009 11:09 pm
Příspěvky: 252
Bydliště: Praha

...aj ja sa pridam k tym co nechcu prist o tvoje prispevky :)
Na stranke som bol registrovany, ale akosi moju registraciu zmazali a tak som sa tento tyzden zaregistroval znova. Mal som dlhsiu pauzu v tipovani,ale NHL som sledovat neprestal.
Moje uvahy a tipy su trosku uletene, ale posnazim sa pridat ich, sak tipujeme kazdy sam za seba. Zacnem hned dnes.
Myslim si, ze nas tu nieje az tak vela aby sme si mohli dovolit stratu tvojich nazorov.
Prijemny den Vam vsetkym a vela dobrych tipov.
Akoinac



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: