Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

čtv lis 26, 2009 4:36 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

25.kolo, 26. november 2009
Trenčín - Slovan o 18:00
25.kolo, 27. november 2009
S. N. Ves - Poprad o 17:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Nitra - Zvolen o 17:00
Žilina - Skalica o 17:00
Košice - Martin o 17:30

Ten nazov som dnes nedal len tak, a hlavne dnes, ked sa hra jedno, z hist.pohladu, zaujimave stretnutie

TN-SLOVAN
..Pri sucasnom stave muzstiev by ma vyhra Dukly a prehra Slovana prekvapila, ale pri sucasnom stave "bordel"-ligy by ma neprekvapilo vobec, keby Dukla vyhrala. Ak sa totiz Slovan rozhodne, ze pre ligu bude lepsie, ak tam bude Dukla aj na buduci rok, tak je najvyssi cas Duklu podrzat.....
Tento zapas dnes na tiket nepatri, aj ked favorit je jasny...

Ostatne doplnim asi slovom zajtra, dnes len predbezne:
SNV-PP
..ukrosske derby...SNV zacina mat svoje problemy, hlavne hracske, kt. sa predpokladali uz pred sutazou, PP v 1. stvrtine ligy velka spatenka, v druhej stvrtine obrat o 180°. V SNV vymenili teraz trenerov, vymenili pana Nikoho, za pana Nikoho..prichadzaju do muzstva novy hraci z BBa MT, kt. nikto nikde nepotrebuje, domaci mlady a nadejny mladici, ktori boli nedavno este majstri juniorky v SR na SEX fyzicky nemaju a nestihaju .Aj SNV fans sa zacinaju, pre mna z nepochopitelnych dovodov obracat k muzstvu chrbatom....podla JPP sa zacinaju v SNV riesit aj financie hracov, samoze smerom dole..a ked sa siha hracom na platy... paradoxne SNV pred nedavnom ziskala nejakeho hlavneho, ci generalneho sponzora, ..nejake Okna cico..
PP pred sezonou avizoval ohromne financne problemy, momentalne to vyzeralo skoro tak, ze chcel utocit skoro az na celo tabulky....Nastastie pre PP prisla doma prehra s BB v predlzeni po 7mich vitaznych zapasoch a hned nato prehra v predohravke v SI. A sme doma, sme v realite znova....Myslim, ze nebude od veci v tomto zapase zahrat Xku, ktora by sa hodila vsetkym akterom tohto stretnutia. V 1. stvrtine sice SNV dokazala v PP vyhrat, ale momentalne je situacia uplne ina....

NR-ZV
pre mna zapas a tip kola na 2ku

ZA-SI
tip 2

KE-MT
tip 1



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 26, 2009 9:00 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

Bystrica-Mikulas 1 pre mna zapas kola...
Spiska-Poprad od nedele som mal tento zapas v meritku..cakam ho spolu s BB mam neprehru popradu,ale viac a viac sa mi zacala pacit remizka...Poteli gl nam.. bravo pridavam sa.
Nitra-Zvolen tiez sa pridavam aj pre mna 2 v tom peknom kurziku gl.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 27, 2009 2:52 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Do toho Zvolenu jdu s vámi, oba týmy jsou teď v úplně opačném rozpoložení a za ten kurs by se to určitě zkusit mělo.

Nitra - Zvolen, tip 2, kurs 2,75 Unibet, vklad 3 units


GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 27, 2009 4:55 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

V piatkovom kole extraligy som opat si nemohol povsimnut Bansku Bystricu ktory hosti Liptovsky Mikulas.

Domáci:Momentalne na druhom mieste v lige.Doma z 11 tych zapasoch podlahli len Slovanu a Kosiciam.Hraju vo velikej pohode.
V lige neprehrali 8 kol/aj ked vsetko raz skonci snad cez vikend/ tak dufam ze vydrzia v nastupenom trende.
Naposledy vyhrali v Poprade /po pp./Klub to s vrchnymi prieckami mysli vazne.V tyzdni ziskal hraca Nitry Rumpela.Klub opustil obranca Mrena ktory ale neziskal ani jeden kanadsky bod takze o oslabeni nemoze bit moc rec.Tiez sa posilnil na brankarskom poste ked Vojteka z mesacneho hostovania ziskal do konca ligy.V klube sa hlavne spoliehaju na duo Pardavy zatial dal 16g+Janos ako som uz xy krat pisal.Takisto sa dari Bulikovi a po pauze sa dostava do tempa Hlinka.
Chybat bude urcite Orszagh ktory uz chyba niekolko zapasov.
Domaci hraci mozu dat trenerovi M.Stašovi idealny darcek/ma narodeniny+meniny/ v podobe vyhry nad Mikulasom.

Hostia:posledna dva svoje ligove zapasy vyhrali cim trosku uspokojili vedenie svojho klubu.Porazili v 6 bodovom zapase Trencin a predtym vyhrali na lade Nitry.Celkovo sa im ale vonku vobec nedari ziskali v 11z len 9b.Dostavaju na superovom lade nespocetny pocet golov aj ked posledne zapasy na lade hosti sa zlepsili ako som pisal.V tyme hosti sa velmi dari M.Bartanusovi ktory dal zatial 14golov

Snad seria Bystrice sa natiahne este o jeden zapas,domaci nenechaju nic na nahodou,daju darcek trenerovi a porazia hosti z mikulasa ktorym to vonku moc nejde.

Tip:1
Dovera:1,5/10
Kurz:1,52
Sk:centrebet



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 27, 2009 8:35 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

Polovicna spokojnost ale analyzka OK Bystrica 4-3 ft



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron