Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát lis 27, 2009 2:30 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

VIlach - 1,5 -Alba 1 @2,1 bet 365
pani dnešný zapas by nemal skoncit inak ako vitazstvom domacich,v poslednom case sa im nedari,potrebuju sa odrazit a vcelku pre mna prekvapujuco bodujuci madari by mohli byt to prave na rozbeh,vzajomne matche nic nepovedia,pre mna je rozhodujuce ze Alba tento mesiac este neprehrala v riadnom hracom case,vsetky vzajomne ktore doma VSV vyhral nikdy neboli o menej jak o 2 kusky,cize skusil by som VSV - 1,5 v @ okolo 2,1
Sam seba sa pztam ci ma zmysel do analyz pisat kto ma ake skore kto kolko poslednych zapasov prehral...ale je to zvyk tak,madari ma prekvapuju tym ze dokazu vyklepat,podstatne lepsie mancafty ako su oni sami,dokazu hrat vyrovnane partie na lade najlepsich,no ak maju hrat tam kde maju oni tvorit,ide im to o dost horsie,nevravim ze tu maju cosi tvorit,je po repre prestavke zraneny moc nie su,povyhravali toho tento mesiac dost a zdolali najlepsie mancafty v lige,proste oni nie su mancaft na to aby takto bodovali dlhodobo.VSV sa mierne posilnil o kanadskeho obrancu Jean-Francois Fortina tipek odohral v NHL 71 zapasov,potom si zahral v Rusku,do Vilachu ide z nemeckej DELky z Krefeldu,Vilach ma opacny problem z poslednych 6 zapsov vyhral jeden jediny,a ked si vezmeme ze prehral doma s Linzom a Grazom,vonku v Klagenfurte,Ljublane to sa dalo celkom aj ocakavat,ako zakopnutie mi pride akurat posledny match s Medvescakom ked doma prehrali o gol.Je na case to zmenit tak verime.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron