Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

úte pro 01, 2009 12:04 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Lukko - Jokerit
Tohle je jednoznačně výkřik do tmy, hrát se středním vkladem zápas, u kterého neznám okolnosti, je samozřejmě naivní. Ale nemůžu si pomoci, tenhle zápas mi učaroval a jdu do něj. Lukko před sezónou všichni považovali za průměrný tým, jejich start byl ale naprosto neuvěřitelný. Z dosavadních 12 domácích zápasů ještě neprohráli, což je ve Finsku pravděpodobně unikát. Tentokrát přivítají Jokerit, který byl naopak pasován za jednoho z favoritů soutěže, ale potácí se i díky četným zraněním na dně ligové tabulky. V poslední době se ale zdá se věci začínají dostávat blíže normálu, Jokerit už občas i vyhraje (naposledy zvládli doma poměrně kvalitní Blues), Lukko občas body ztratí (naposledy prohráli na dost slabé Tappaře) - doma je to ale ještě nepotkalo. A já si říkám, proč by to nemohl zvládnout Jokerit, který nedávno vyhrál na silné Kalpě ? Jokerit měl o den víc na odpočinek, musí sice jet kus cesty do Raumy, kde se mu nikdy nijak moc nevedlo, ale kurs 4,60 ? Podle mne je to strašně moc a chvíli jsem uvažoval i o vyšším vkladu, budu ale u zdi a spokojím se se středním.

Lukko - Jokerit, tip 2, kurs 4,60 Bet365, vklad 5 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 01, 2009 10:33 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

krasa tlap

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 01, 2009 11:25 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Díky, myslím, že o tom tady už jednou psal kami: "Když jsem viděl ten kurs, bylo to jako rána do rypáku" - nebo nějak podobně :) . Ale samozřejmě se to nedá srovná srovnávat, on ví o MLB moc alah , já o finském hokeji skoro nic :oops:

Btw klobouk dolů, že táhneš tu NHL (a samozřejmě systémy), já ji moc nesleduju - a vyplatilo se, už tam probleskla i diskuse !

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

stř pro 02, 2009 10:21 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: stř lis 25, 2009 11:09 pm
Příspěvky: 252
Bydliště: Praha

Perfektny tip :-)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: