Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

úte pro 01, 2009 5:35 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Vieden-Salzburg pre mna X bwin 4,5


V dnesnej dohravke 26 kola rakuskej ligy,sa mi pozdava remizove rozuzlenie tohto zapasu,Vieden hra tento rok stale oslabena o par hracov,co je ale vinou trenera Gaudeta :( jeho sposob vedenia mancaftu nesedi nie prave najmladsiemu kadru Viedne,samozrejme na ich strankach to nenajdete,ale na forach fanusikov sa dost odsudzuje jeho sposob hry na 3 kompletne petky,proste cela sezona sa neda odohrat tymto sposobom,ale dnes maju mat k dispozicii vsetko,Kraxner chybal kvoli chripke no uz je s mancaftom,Rodman,Gratton tiez,cize konecne by to mohlo byt ok.Ako sa vyjadril trener bude treba par zapasov na nabranie spravnej formy,cize v plnej sile,no s nic moc formou.Salzburg odohral (vyhral)skupinu Kontinentalneho pohara v Liepaji a muzstvo priletelo priamo do Viedne kde caka na zapas,cize hraci toho mozu mat celkom dost za sebou,chybat im bude brankar David LeNeveu,ktory je druhy krat tata,a Marco Pewal ten ma nieco s nohou,ale tam je moznost ze hrat bude.Cize sa stretava mancaft z formy a unaveny mancaft,neviem ci Salzburg bude mat dost energie po tom napore,ale zvykne to byt tak ze po uspesnom turnaji jemuzstvo nabudene.Urciteby som ako nesiel do cistej dvojky prave z tohto dvovodu.No a cista jednicka je zasa divna kedze Vieden neprehrala v tejto sezone so Salzburgom.Pre mna neprestrelny tip je 1x



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron