Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

ned pro 06, 2009 12:32 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

28.kolo, 6. december 2009
Nitra - Košice o 17:00
Trenčín - Martin o 17:00
B. Bystrica - Skalica o 17:00
S. N. Ves - Zvolen o 17:00
Poprad - L. Mikuláš o 17:00

..dnes je Mikulasa..uvidime, ci budu darceky, alebo nadielky...

rozmyslam aj o tom, ze dam cele kolo do rozpisu na 2ky, prip Xky...

NR-KE...Nitra hrala v posl. case celkom dobre, celkom jasna prehra v MT vsak ukazuje, ze ani ona nevie formu zastabilizovat. KE prehrali v tyzdni v ZA, zeby z ucty k oslavam domacich?..Aj o nich plati, ze forma je raz taka, raz taka. Hoci sa hra v NR tazko, dnes verim, ze sa tam KE presadia.
Tip 2,, mozno s malou Xkou

TN-MT..tak dve muzstva, v protipolovom postaveni....MT v pohodicke, Dukla v krci. V piatok som bol na zapase SI-Dukla....fakt hrozny a slaby zapas z obidvoch stran. V 1. tr. este dukla realtivne lepsia ako SI, ale co robili jej obranci od 2. tretiny, to by nestacilo ani na cesku 2. ligu. sam som zvedavy, ako to dnes v TN dopadne...
Tip, X

BB-SI...proti SI na tiket tipujem malokedy, radsej to na tiket nedam...SI ma problemy v muzstve ...neni mi jasne, co hovoril po odchode z BB do dukly Janos, ze tam hracom znizovali platy, s cim on nesuhlasil, preto odisiel. Do muzstva, kt. sa dari, by sa take seky robit nemali...BB naposledy prehrala prave s SI, odvtedy 11 zapasova uspesna snura, dokonca vyhra na slovane...SI ma v muzstve hracov, kt. to tiez mozu ukocirovat...dnes ma v BB chtat ale za SI Tomek, ci Tomik?....no fakt neviem...hoci sme posl. 2 zapasy vyhrali, neni to ono, uvidime dnes co vymysli Pesout.....hrame v poslednej dobe uz skoro tolko zapasov ako v PO, mali sme tam ako jediny este jenu kolovu vsuvku....podla mna , mozme dnes jasne prehrat,...ale ak by sme ustali 1. tr., mozme aj v BB prekvapit...do mjuzstva momentalne nevidim, a je okolo neho teraz trochu Bobrik mlcania...Kvoli kurzu by som dal na prekvapko.
Tip..X mozno s malou 2kou na 1. tr....ale mozem sa tu aj hrozne mylit

SNV-ZV.... Na Ukrossko dnes zavita trapiaci sa ZV..bez reci, pre mna zapas kola na ZV....Obidvom muzstvam to nejde, tak verim, ze vyhra predsa len muzstvo so skusenejsimi hracmi...Som zvedavy, kto bude na SNV trenerskej lavicke, v SI som zachytil infosku, ze sa tam snazia presvedcit Faita..urcite to obidvaja dnes budu hrat z obrany....mozno preto aj under
Tip: 2

PP-LM ..Poprad ma nahrate, ci ma zato ale aj zaplatene, neviem...Citim tam dnes prekvapko...bez dalsich reci...
Tip X, prip. s malou Xkou



Nahoru Nahoru
  Profil

pon pro 07, 2009 3:13 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

hufi ....sa trapim, ako aj niektore muzstva SEXu...alebo, zeby to nebolo len tym?.. :shock:



Nahoru Nahoru
  Profil

pon pro 07, 2009 3:27 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Však ono se to zlomí, víš o SEXu hodně :) , to se jednou musí projevit !

Gl do dalších bojů !



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron