Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

pon pro 07, 2009 9:15 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

kosice-trenicn
slovan-poprad
skalica-spiska
martin-bystrica
zilina-nitra

zapas Hc Kosice privitaju na svojom ľade mužstvo Trencina.

Posledne dva zapasy obe svoje muzstva prehrali a nedari sa im absolutne podla svojich predstav a podla predstav vedení.
Kosice momentalne na 7 mieste s 39 bodmi.Trencin na poslednom 12 mieste s 25bodmi.
V kosiciach momentalne vladne lazaret chybaju:
Šimurda,Dravecky/najproduktivnejsi hrac kosic s Hunom/,Faith,Kmet,Mertel vsetko utok.
Obrana Halasz,Homer,Šeda.
Naposledy prehrali Kosice v Nitre 5-2 a nevyuzili ani velke mnozstvo presilovych hier.
Predtym prisli o vsetky body v žiline najvyssi cas zabodovat ale
zapas s Trencin vobec nebude lahky pre domacich hracov a maju co robit aby dali do kopy aky taky tym ktory by mal porazit posledny tym v lige.

Dukla velike sklamanie pre mna.Absolutne sa im nedari naposledy doma podlahli Martinu4-5ked po prvej tretine bolo 1-4 a zacali hrat od stavu 1-5 ale uz bolo neskoro ale snad to to ich prave povzviecha a vymyslia nieco na lade Kosic.V klube nedavno ziskali
Janosa a Hlavacku.Naskuske je obranca Smerciak.Ako velmi dobra posila sa javi navratilec Kollar ktoremu to strelecky sype.Klub opustil obranca Hancak ktoremu sa nedarilo v drese Dukly.

Lazaret na strane Kosic, postupne posily na strane Dukly
prisli skuseni,starsi hraci ma vedu k tipu neprehry Trencina na lade Kosic v hcp -1,5

Tip: -1,5-trencin
Sk:Bet 365
Dovera:1/10
Kurz:2,25



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 08, 2009 1:26 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

Tak KE podla dnesneho vydania Sportu chybaju..: Homer, D. Halász, Kmiť, Mertel, Faith, Šimurda, Dravecký, Šeda (zranenie)...jj je to dost, a ko napisal Cada, budu hrat na 3 5ky....TN som videl v SI...a bolo to hrozne..z obidvoch stran...TN by mal dnes zrejme problemy aj v 1.lige..obrana a brankari na zaplakanie..Ja hram KE!, je tam stale dost hracov, kt. by na dnesnu duklu mali stacit.....ale ci to vyjde?...ruku do ohna zato nedam, ale i tak verim....Takze pozeram, ze kurz na KE maxim. 1,4...za ten kurz na tiket urcite nie...



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 08, 2009 4:54 pm

Offline
VIP
VIP
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 15, 2007 6:02 pm
Příspěvky: 370
Bydliště: Bratislava

..pre Kuka...Ja hram KE!,...samoze som myslel na hcp...keby som mal kde, dal by som na hcp -2,5 pre KE. Staci Kuko?



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 08, 2009 7:04 pm

Offline
borec
borec
Registrován: pon črc 02, 2007 2:37 pm
Příspěvky: 209

hufi jasne



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 08, 2009 10:33 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon srp 24, 2009 12:14 pm
Příspěvky: 48
Bydliště: Studienka

clyde píše:
kosice-trenicn
slovan-poprad
skalica-spiska
martin-bystrica
zilina-nitra

zapas Hc Kosice privitaju na svojom ľade mužstvo Trencina.

Posledne dva zapasy obe svoje muzstva prehrali a nedari sa im absolutne podla svojich predstav a podla predstav vedení.
Kosice momentalne na 7 mieste s 39 bodmi.Trencin na poslednom 12 mieste s 25bodmi.
V kosiciach momentalne vladne lazaret chybaju:
Šimurda,Dravecky/najproduktivnejsi hrac kosic s Hunom/,Faith,Kmet,Mertel vsetko utok.
Obrana Halasz,Homer,Šeda.
Naposledy prehrali Kosice v Nitre 5-2 a nevyuzili ani velke mnozstvo presilovych hier.
Predtym prisli o vsetky body v žiline najvyssi cas zabodovat ale
zapas s Trencin vobec nebude lahky pre domacich hracov a maju co robit aby dali do kopy aky taky tym ktory by mal porazit posledny tym v lige.

Dukla velike sklamanie pre mna.Absolutne sa im nedari naposledy doma podlahli Martinu4-5ked po prvej tretine bolo 1-4 a zacali hrat od stavu 1-5 ale uz bolo neskoro ale snad to to ich prave povzviecha a vymyslia nieco na lade Kosic.V klube nedavno ziskali
Janosa a Hlavacku.Naskuske je obranca Smerciak.Ako velmi dobra posila sa javi navratilec Kollar ktoremu to strelecky sype.Klub opustil obranca Hancak ktoremu sa nedarilo v drese Dukly.

Lazaret na strane Kosic, postupne posily na strane Dukly
prisli skuseni,starsi hraci ma vedu k tipu neprehry Trencina na lade Kosic v hcp -1,5

Tip: -1,5-trencin
Sk:Bet 365
Dovera:1/10
Kurz:2,25



4-5 PP FT easyyyyyyyy ejha alah bravo



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron