Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát pro 11, 2009 7:22 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Salzburg-Alba Volan

strasne su kurzy na EBEL ligu vobec by som z nej nic nedaval,mozno Salzburg VZ1 a over madari po peknej serii v Novembri su zasa na tej ceste kam vlastne kvalitativne patria a to je cca 8-9 miesto v tejto sutazi,vsetci ich stale podcenuju,a to nie len u nas na Slovensku a prave toto madarom hra do kariet ze dokazu vyuzit prilezitost,ved ked si zoberiem ich kader a kto tam dokaze hrat,v to su chlapci co by u nas hrali nanajvys 2 ligu,sak teda par ich tam je,ale zasa jak by hrali so Slovanom,pripadne s Kosicami asi by som hral skor na madarov,tato sutaz je plna paradoxov a obcas necakanych prekvapeni,madari si obcas chodia vsadit na Slovensko a dnes viem ze neboli preto neocakavam prekvapenie,je sranda ze ak si pridu vsadit vzdy je v tom kole prekvapenie.Uroven kurzov na 1 je okolo 1,5 a prevazne pada dole,ale Salzburg este nikdy doma neprehral s madarmi,radsej si zahram over kde teda kurz na over 5,5 nie je nic moc,ale 2,08 u pinnacle na 6,5 sa da skusit.mojmu tipu nenahrava velmi to ze v tohtorocnej sezone sa mancafty stretli 3x a vsetky 3 sa skoncili vysokym overom,ale na druhej strane ma v tom utvrdzuje zasa seria ze uz od 12.11.09 Salzburg nezahral ziaden zapas s overom vyssim ako 6,takze suma sumarum zahral by som VZ1 a over 5,5 ako tutovku,ale kedze nemam rad lahke tipy zahram over 6,5 za nizsi vklad



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron