Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

ned pro 13, 2009 6:06 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

KAC Klagenfurt - Salzburg

V dnesnej ponuke EBEL ligy ma zaujal tento zapas,je to repriza minulosezoneho finale,ocakavam vyrovnany zapas ale viac favorizujem domaci KAC.Ja som si ale vybral tip na over kedze obom mancaftom to sype a sice maju oporu v branach,ale pri pohlade na priemer inkasovanych golov su to opory len podla mena.KAC v sezone doma odohrali 15 zapasov s priemerom strelenych golov tesne pod 4 a inkasovanych pod 3.na rwkordera v pocte titulov v Rakusku (29) je to celkom dost,ale nahrava to mojej stavke,Salzburg ma tak isto priemer golov na zapas hranych vonku vysoko nad 7 golov.Kedze ocakavam vyrovnany zapas a oba mancafty vedia davat goly a nehraju zasa az tak moc disciplinovane,ocakavam dost vylucenych a preto aj dotahovanie sa o kazdy gol,dnes som prizdi srac a hram iba over 5,5 na nete je @ okolo 1,5 pod toto by som uz nesiel.Zranenia su na strane Salzburgu Steven Regier ak som dobre cital tak clenok dostal este s Albou pukom a je opuchnuty,Martin Ulmer (koleno) a Jeremy Rebek (ruka)a Patrick Maiereste nehra kvoli otrasu mozgu.Klagenfurt ich ma ovela viac az sa mi nechce ich sem vsetkych pisat,lebo to moze byt zmetocne,kedze Reichel,Schneider,Ratz,Brown a hlavne kapitan Brandner mozu v podstate naskocit kedykolvek.
Hral by som VZ 1 a over 5,5
over 6,5 je schodny za 2,13 na pinnacle



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron