Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

úte pro 15, 2009 5:39 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

VSV-RBS vz 1 ne nete okolo 1,8

V dnesnom dohravanom zapase Ebel ligy,favorizujem domacich,v tomto zapase ide vlastne o 4 miesto tabulky,z mojho pohladu rozhodujuce veci,Salzburg v poslednom case odohral nepomerne viac zapasov ako VSV,co sa odzrkadlilo na pocte zranenych hracov,dnes som cital ze Steven Regier nemal len tak nastreleny clenok,ale CT ukazalo ze chalana sadra neminula a to je fest oslabenie utoku RBS,ked k tomu pridame Roberta Lembachera, Michael Gergena, Andreasa Wiederguta, Jeremy Rebeka a Martina Ulmera tak Salzburg je dost oslabeny,co sa napokon ukazalo aj v poslednom kole v Klagenfurte,kde som nechapal ako je mozne mat tolko presiloviek a nedat ani len jeden gol,hrali ich snad 10,samozrejme sami hrali neskutocne nedisciplinovane,ved len v prvej tretine bolo 14 vylucenych a pre mna nepochopitelne nepadol v tom zapase over :(
VSV sa po dvoch prehrach v Linzi a vo Viedni chcu podla ich stranok velmi vyhrat a predbehnut Salzburg na 4 mieste.V tejto sezone domaci vyhrali aba vzajomne matche a verim im aj v dnesnom.
Skusil by som aj cistu 1 na nete je pekny kurz aj 2,3 co je schodne.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron