Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

stř pro 30, 2009 12:50 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Hradec - Jihlava
Tenhle zápas v sobě nese mnoho úskalí a náznaků, proč se tipu vyhnout, ale ten kurs prostě nemůžu ignorovat. Hradec je jedním z nejofenzívnějších týmů 1. ligy, má ve svých řadách vyzrálé hráče, kteří spolu hrají už delší dobu, takže na jeho zápasech zpravidla vídáme pohledný a kombinační hokej. Doma má výbornou podporu, diváci mu mnohdy pomůžou přestát těžké chvíle a otočit zápas (jako ten minulý s Chrudimí). Dnes změří síly s Jihlavou, se kterou letos zatím dvakrát prohrál - a to se Hradci stává jen zřídka, o to víc budou nabuzení. Já si ale myslím, že ty prohry nejsou tak úplně náhodné. Hradec má totiž problém hrát proti pevným obranám, ukázalo se to např doma s Benátkami (0:3), Jihlavou (1:5), venku v Berouně (2:4 a 1:5). A právě defenzíva je největší chloubou Dukly v čele s výborným Milanem Řehořem v brance. Dukla v poslední době venku hodně bodovala, tohle ale bude mnohem těžší zkouška - přesto si nemyslím, že by měla být outsider někde na úrovni Tábora. Kurs ještě stoupl, nenašel jsem žádný objektivní důvod, Jihlava má dlouhodobě zraněného Bakuse - ten samozřejmě chybí moc, ale už bez něj hraje dlouho. Dost jsem nad tím tipem váhal, dvakrát vyhrát v Hradci, to se vážně moc často nestává, ale za ten kurs mi ten skok do tmy stojí.

Hradec - Jihlava, tip 2, kurs 4,50 BWin, vklad 3 units


Tábor - Beroun
Oba týmy se zaměřují spíš na defenzívu, poplatné stylu svých extraligových kmotrů (Sparta a Budějovice). Jde o dost, Beroun je těsně nad hranicí play-out, Tábor zatím drží Černého Petra 13. týmu. Předpokládám hodně opatrný a obětavý hokej, kde hlavní snahou bude nedostat gól. Expekt preferuje over a nabízí kurs na under, který se dá za nižší vklad zkusit.

Tábor - Beroun, tip under 5,5 , kurs 1,95 Expekt, vklad 3 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř pro 30, 2009 1:58 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: stř pro 30, 2009 12:33 pm
Příspěvky: 2

No tak ty si hustej stou jihlavou.já to snad tam naperu za 20 i s tim taborem:))))



Nahoru Nahoru
  Profil

stř pro 30, 2009 5:48 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

mycáku, Ty si zas hustý nejak s tými rečami...



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv pro 31, 2009 3:15 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: stř pro 30, 2009 12:33 pm
Příspěvky: 2

no hustej,nehustej,ale nevyšlo ani jedno



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron