Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

stř led 06, 2010 2:49 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Zahájil jsem ten rok opravdu hrozně, zkusím to zlomit:

Kadaň - Chrudim
Chrudim by si kvalitou kádru určitě zasloužila lepší umístění, pravidelně za ni nastupují všichni náhradníci z Pardubic, je znát, že Pardubice chtějí 1. ligu v Chrudimi udržet. Bohužel přebudování kádru i taktiky uprostřed sezóny si vybírá svou daň. Kadani se daří, i trochu posiluje, ale doma na ni moc lidí nechodí, takže se o nějaké zvláštní podpoře mluvit nedá. Je to hodně důležitý zápas, oba týmy jsou na hraně play-out, Chrudim už nutně potřebuje bodovat, má za sebou spoustu smolných zápasů a jednou už by se štěstí mohlo usmát i na ně. Zahraju si ten kurs za střední vklad.

Kadaň - Chrudim, tip 2, kurs 3,50 Expekt, vklad 5 units

Šumperk - Jihlava
Šumperk koupil Kántora s Moravcem, udělal tři výhry v prodloužení za sebou, ale to je podle mne málo na to, aby byli proti Jihlavě takoví favorité. Hráči hrají s hrozbou rozpuštění kádru v případě špatných výsledků, zatím tahle taktika funguje, ale Jihlava už taky potřebuje vyhrát - a když potřebuje, umí to vzadu výborně zatáhnout. A to je zrovna taktika, která Šumperku moc nesedí. Jihlava letos se Šumperkem dvakrát prohrálav divokých přestřelkách, tentokrát už podle mne budou opatrnější a i když mají pár zraněných hráčů, přece jen bych tenhle tým řadil o kus výš než Šumperk, který toho má v poslední době psychicky a fyzicky nad hlavu. Kursy na Jihlavu šly nahoru, takže tam může něco být, ale na klubových webech jsem žádné anomálie nenašel. Tady bych taky viděl šanci hostů o kus výš než bookies Expektu, taky střední vklad.

Šumperk - Jihlava, tip 2, kurs 3,10 Expekt, vklad 5 units

A protože si dokážu snadno představit klasický scénář, ještě pojistku proti noční můře:

Kadaň - Chrudim, tip X
Šumperk - Jihlava, tip X
________________________
AKO, kurs 18,275 Expekt, vklad 1 unit


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron