Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

ned led 24, 2010 3:59 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Ljublana - RBS
V dnesnom zapase skusim,ani nie tak z pocitu,ako skor z povinosti zahrat over 5,5.Jedna sa o to ze snad najoverovesi mancaft v lige RBS taha pre nich nevidanu seriu 4 zapasov bez overu.V minulej sezone mali tak isto najdlhsiu seriu 4 matche,predtym tak isto 4,no a v sezone 06/07 mali po sebe maximalne 2 underove rezulty pocas celej sezony.RBS ma na superovej pode priemer 3,5 inkasovaneho golu na zapas a presne to iste aj v pocte strelenych golov,z Lublanou maju priemerne jeden underovy rezult v sezone a tuto kvotu tento rok naplnili :).Celkom sa mi pozdava aj remizovy rezult v tomto zapase,predpokladam ze na hracoch RBS sa uz moze ukazat unava po zapasoch odohranych v poslednom case,ked pred tyzdnom absolvovali uspesne Kontinentalny pohar,hlavne ked Ljublana ma doma z 22 kol iba 3 krize, a po predlzeni doma nevyhrali ani jeden zapas.Na fore fans RBS sa zasa polemizuje kto z dvojice brankarov je na tom lepsie,David LeNevue alebo Reinhard Divis,kanadan vychytal posledne matche,no Divis zasa Kontinentalny pohar,obaja maju urcite zasluhu aj na tejto underovej serii,ale zasa moze to hlavne u LeNevua byt dost napor,kedze sa na jeho miesto tlaci domaci brankarsky poloboh,hoci ma tragicke stats.To domaci sa nemozu pochvalit tak kvalitnou dvojicou
# GPI GP GA A TP PIM SOG SVS SVS% GAA MIN
1 Aleš SILA 19 41 56 0 0 0 553 497 89,9 3,53 951:44
69 Matija PINTARIČ 4 8 13 0 0 0 154 141 91,6 3,80 205:29
74 Norm MARACLE 25 35 82 0 0 4 833 751 90,2 3,57 1378:34
ako vidite je priemer vsetkych je slusne nad 3 kusky,ale ak chce este Olimpija zamiesat karty v sutazi musi zabojovat



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron