Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

úte říj 05, 2010 9:06 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

páči sa mi z Unibetu duel Kovalchuk-Gáborík 1 za 1.72 ... strelecky sú na tom podobne, aj keď hrá Ilya v defenzívnom tíme, neverím, že Marián vydrží zdravý dve sezóny po sebe

Stamkos-Daniel Sedin 1 1.72 ... najlepší strelec minulej sezóny, dal o 22 gólov viac ako Daniel. Tampa by mohla byť čiernym koňom tohto ročníka.

vo fortune sa mi páčia duely Rangers - Islanders 1 1.7 a Detroit - Chicago 1 1.8
Detroit bude v tejto sezóne silnejší, vrátil sa Hudler, z Dallasu prišiel najlepší hokejista planéty ;), Chicago sa počas prestávky vypredalo, ako sa len dalo. Rangers sú trochu inde ako Isles, prišiel Frolov, ktorý by mal zvýšiť ich útočnú silu, v bráne lepší jednoznačne Rangers a na ostatných postoch asi tiež.

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 06, 2010 2:12 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát pro 28, 2007 9:41 pm
Příspěvky: 53

z toho tvého výběru se mi též hodně páčí ten Stamkos a Rangers a podobně to vidím i s tou situací v Chicagu a Detroitu a proto je dle mě velmi pěkná nabídka též na unibetu, kde je na Detroit jako vítěze divize kurz 3,0, což si musím zahrát!

ve fortuně jsem na akovku k tomu rangers použil Tampa-Florida 1 1,45

zaujal mě též duel pittsburgh-Jersey, golman lepší na straně Jersey, pokud tedy zůstane Brodeur tentokrát zdravej, obrana - u jersey klasika, odešel Martin a přišel Volčenkov, u tučňáků odešel gončar a s ním velká podpora útoku, ikdyž Goligoski a přicházející Martin něco též vyprodukují a do defenzivy jistě pomůže Michálek, útok: do Jersey definitivně přišel Kovalčuk, ale také Arnott, zůstaly hráči jako Parise, Zajac, Eliáš, Langenbrunner, Zubrus, Clarkson, Rolston, u tučňáků to kromě Crosbyho a Malkina taková hitparáda není.....k Malkinovi přišel Comrie, dále je k mání třetí centr Staal a loni často zraněný Kunits, dále Dupuis,Adams, pak agresivní trojice Kennedy, Cooke, Rupp k nimž přibyl ještě Asham...

v kurze 2,7 hodnotu prostě vidím :)



Nahoru Nahoru
  Profil

pon dub 11, 2011 7:35 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ejha

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron