Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

čtv kvě 07, 2009 5:45 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

...

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 9:23 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

San Diego - Arizona
Tady mi ta hranice přijde hratelná (asi i dalším, protože kurs už je jen 1,75). Chris Young je hodně domácí starter, mívá tady ERA pod 3 (ono to v Petco Parku není tak těžké, ale Chris tady opravdu umí). Strikeoutuje průměrně a na kopci bývá 6-7 směn, proti Arizoně by těch 5 dát mohl. Včera jim jich Jake Peavy nasekal 12, na nadhozu je sice Dan Haren, který jich zas až tolik nedostává, ale jsou tam i jiní kandidáti. Se zájmem si počkám na vypsanou hranici hitů+runů+errorů na Expektu, myslím si, že by mohlo být k vidění něco podobného jako včera - Harenův WHIP 0.74, jeho slabý run support, Young doma WHIP 0.85, Petco Park - je toho poměrně dost.

San Diego - Arizona, tip Chris Young vĂ­ce neĹľ 4 strikeouty, kurs 1,75 BWin, vklad 3 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 11:10 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř úno 25, 2009 9:20 am
Příspěvky: 112

kvcr píše:
San Diego - Arizona
Tady mi ta hranice přijde hratelná (asi i dalším, protože kurs už je jen 1,75). Chris Young je hodně domácí starter, mívá tady ERA pod 3 (ono to v Petco Parku není tak těžké, ale Chris tady opravdu umí). Strikeoutuje průměrně a na kopci bývá 6-7 směn, proti Arizoně by těch 5 dát mohl. Včera jim jich Jake Peavy nasekal 12, na nadhozu je sice Dan Haren, který jich zas až tolik nedostává, ale jsou tam i jiní kandidáti. Se zájmem si počkám na vypsanou hranici hitů+runů+errorů na Expektu, myslím si, že by mohlo být k vidění něco podobného jako včera - Harenův WHIP 0.74, jeho slabý run support, Young doma WHIP 0.85, Petco Park - je toho poměrně dost.

San Diego - Arizona, tip Chris Young vĂ­ce neĹľ 4 strikeouty, kurs 1,75 BWin, vklad 3 units

Díky za připomínky a GL

Maximalni huge play,nalozeno uz od rana za 1.85,ale furt malo casu na write up.Totalni ulet zapricineni Youngovym away streak.Ovsem write up dnes dodam urcite,protoze tohle je fuckt hranice naprosto mimo.

GL fsem ...



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 1:42 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

No a Expekt nezklamal:

San Diego - Arizona
Jak jsem už psal, oba dnešní starteři se pyšní fantastickým WHIPem, který je pro můj tip poměrně důležitý (Haren venku 0.79, Young doma 0.85) - a to jsou v tom obsažené (u Younga dost významně) walky. Takže hitů pouštějí opravdu málo, stejně tak runů. Errory předpovědět nedokážu, včera Arizona spáchala čtyři, snad to bude dnes lepší. Pálky jsou poslední dobou často v červených číslech. "Magický" Petco Park, kam se permanentka kupuje za trest. Může to být i přestřelka, každý zápas je jiný, ale myslím si, že vypsaná hranice je hodně vysoko. Zatím jen střední vklad, i když by si to možná zasloužilo i vyšší.

San Diego - Arizona, tip Hits+Runs+Errors under 26, kurs 1,87 Expekt, vklad 5 units

Díky za připomínky a GL

A nakonec jsem taky naložil na Youngova káčka (celkem za 10 units), takže jsme v tom spolu, kami.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 3:22 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Cincinnati - Milwaukee
Reds jsou tady nastavení jako favorité a já nevím proč. Looper mi přijde jako lepší starter, pálkařské "špičky" Reds na něj moc neumějí. Brewers to v poslední době výborně pálí, vyhrávají zápasy snadno a lehce. Vyrovnané bullpeny. ML a minimální vklad, protože trefit letos vítěze se mi opravdu nedaří. Snad to už konečně zlomím.

Cincinati a Milwaukee, tip 2, kurs 2,000 Pinnacle, vklad 2 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 4:43 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř úno 25, 2009 9:20 am
Příspěvky: 112

[i]MLB 2009 37/10 +76.2 units

Christopher Ryan Young over 4 K (HUGE PLAY)

Obrázek

Kdysi jsem ve Sparku cetl recenzi na album Jesus and Mary Chains a ta koncila slovy - kdyz si pustite nove album teto kapely,dostanete takovou ranu pres rypak,jako prase lopatou mezi oci pri zabijacce.
Tak takovou ranu jsem dnes rano dostal,kdyz jsem skouknul SO card BWINu a uvidel tu Youngovu slehu.Celou dobu jsem si rikal,ze proste musi nastat situace,kdy bookies podlehnou cislum a totalne podceni pitchera.A presne toto dnes nastalo.V tomhle picku neni jedina dira a pokud by nevysel,rovnalo by se to pravdepodobnosti,ze mate ve Sportce system na vyhru cisel od 1 po 48 a byla by tazena 49.Kdybych vlastnil sazkovku vypsal bych na over 4 max. 1.25.
Young je vylozene domaci pitcher.Letos doma odehral 2 matche.Frisco znicil 7 Kacky a absolutne neKackovym Dodgers nasazel 5.Hranice 4 se jasne odvodila od jeho poslednich vykonu,ale to odehral posledni 4 matche venku.A to je specialne u Younga nebe a dudy.Myslim,ze predevcirem jsem pri write upu na pitchera uvedl,ze Bax maji venku prumer 9 Kacek na zapas.Ted uz to vyrostlo na 9.5,dosela rychlost behem 2 dnu (mozna 3).Young vs. Bax 106/39 - coz je hustej prumer 2.71 AB/K.A k tomu brilantni Umpire Rapuano s 2.1 K/BB.Rapuano odridil na umpire zatim 5 zapasu.Dva byly v AL kde ukazal jen 15 Kacek dohromady,ale to mel na kopci same K-luzry.(Penny vs. Saunders - McCarthy vs. Bergesen)V NL uz ukazal sve prave oci.

Looper vs. Blanton 13 K
Snell vs. Lohse 14 K
Harang vs. Rodriguez 19 K
Cain vs. Kershaw 21 K

Takze celkove shrnuti:TO PROSTE NEMĂ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 5:16 pm

 
Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

tož hoši,držím Vám s Youngem palec tlap

ja si zahrám LADodgers RL,za domácich na kopci skúsený vlk Randy,ktorého bude podporovať vo veľkej pohode hrajúca pálka Dodgers,idú si po osme domáce W v rade...bullpen Nats včera dokašlal zápas,dnes by to nemalo byť o nič lepšie,síce hádže talent Zimmermann,nebude to na rozbehnutých LAD stačiť...

over na Cellular Fielde by mohol padnúť,plejú dve esá,Mark hádže podozrivo dobre,bojím,bojím dnes...ak sa utrhnú pálky,dovidenia :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 07, 2009 11:15 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Manny na 50 zapasov zakaz, to asi s Dodgers trosku zamava

http://sports.yahoo.com/mlb/news;_ylt=A ... &type=lgns

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát kvě 08, 2009 8:28 am

 
Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

metallica píše:
Manny na 50 zapasov zakaz, to asi s Dodgers trosku zamava

http://sports.yahoo.com/mlb/news;_ylt=A ... &type=lgns


zamávalo to hlavne bullpenom Dodgers :cry:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron